اوکی اکسچنج

بهترین پروژه‌های حرکت برای کسب درآمد (M2E)

بهترین پروژه‌های حرکت برای کسب درآمد (M2E)

سبک زندگی بدون تحرک امروزی به شدت با پیامدهای بد سلامتی مرتبط است. در کشورهای توسعه یافته، با افزایش تولید ناخالص ملی، میزان فعالیت بدنی کاهش می‌یابد. در حالی که سازمان بهداشت جهانی توصیه می‌کند که بزرگسالان حداقل ۲.۵ ساعت در هفته ورزش کنند، اکثر افراد تحرک کافی را در زندگی روزمره خود ندارند که می‌تواند آن‌ها را در معرض خطر بیماری‌های قلبی عروقی، عفونت‌های تنفسی و حتی دیابت و سرطان قرار دهد. سرگرم‌کننده و سودآور کردن حرکت ممکن است راه‌حلی ایده‌آل باشد.

این مسئله ایده‌ی پشت برنامه‌های حرکت برای کسب درآمد (یا M2E) است. اگر نمی‌دانید حرکت برای کسب درآمد چیست و چگونه می‌توانید از M2E به بهترین شکل استفاده کنید؛ در ادامه همراه ارزتودی باشید تا جنبه‌های مختلف این مفهوم را برایتان شرح دهیم.

حرکت برای کسب درآمد (Move-to-Earn) چیست؟

حرکت برای کسب درآمد (Move-to-Earn) مفهومی است که برای انگیزه دادن به ورزش و فعالیت طراحی شده است. حرکت برای کسب درآمد که معمولاً M2E نامیده می‌شود، پروژه‌های مختلفی را شامل می‌شود که از فناوری حسگر حرکت برای ایجاد یک جایگاه جدید گیم-فای (GameFi) که فعالیت بدنی و زندگی سالم‌تر را ترویج می‌کند استفاده می‌کند.

در حالی که ایده‌ی کلی حرکت برای کسب درآمد ممکن است جدید باشد، دنیای FitnessFi به تدریج از چندین مفهوم با ریشه‌های بسیار عمیق‌تر و تکامل یافته‌تر به وجود آمده و قدمت آن به اوایل دهه ۲۰۰۰ باز می‌گردد. در اوایل سال ۲۰۰۶، نینتندو با معرفی Wii، کنسولی که نیاز به تعامل گسترده با کاربرانش داشت، انقلابی در بازی ایجاد کرد. Wii بسیار محبوب بود و طرفداران زیادی داشت. در نهایت، نینتندو Wii Switch را اضافه کرد؛ کرمغان آورد. این به اصطلاح “بازی‌سازی یا Gamification” ورزش، فیتنس‌فای را برای بسیاری از افراد آسان‌تر کرد و به آن‌ها دلایل بیشتری برای بلند شدن از روی مبل، حرکت و انگیزه برای تناسب اندام نسولی که کنترلرهای تناسب اندام اختصاصی را به شکل حلقه ورزش به اخود داد.

تشویق به ورزش و تندرستی به صورت پاداش‌های مالی نیز لزوماً مفهوم جدیدی نیست. کارفرمایان، بیمه‌گران و شرکت‌های مستقل همگی مدل‌های مختلفی را بر اساس این ایده ایجاد کرده‌اند تا شرکت‌کنندگان را به ترک سیگار، کاهش وزن و حرکت بیشتر تشویق کنند. پاداش‌‎ها اغلب از حق بیمه کمتر بوده و از کوپن‌های خرید تا قیمت پرداخت‌های واقعی متغیر است. حتی تحقیقات نشان می‌دهد که تشویق به رفتار سالم می‌تواند به طور موثر حرکت را نه تنها در طول برنامه، بلکه در درازمدت تقویت کند. شرکت‌کنندگانی که در این برنامه‌ها شرکت می‌کنند تمایل دارند مراحل بیشتری را نه تنها در زمانی که انگیزه دارند، بلکه پس از پایان فعالیت برنامه نیز ثبت کنند. بالاترین مزایا در برنامه‌هایی دیده شده است که پرداخت‌های ثابتی را ارائه می‌دهند و برنامه‌هایی که پرداخت‌های کاهشی یا متناقض دارند، در رده‌های اصلی محبوبیت جایی ندارند.

بهترین پروژه‌های رمزنگاری حرکت برای کسب درآمد

برنامه‌های کسب درآمد کریپتو می‌توانند به شما کمک کنند تا بازی‌سازی را تمرین و با همراه کردن آن با افزایش انگیزه، بهترین‌های هر دو جهان را برای خودتان ترکیب کنید. برنامه‌های M2E ممکن است همان چیزی باشد که یک پزشک در مورد انگیزه دادن به افراد برای انجام فعالیت بدنی سالم‌تر در زندگی روزمره دنبالش می‌گردد. برنامه های M2E و بازی های FitnessFi مانند بازی‌های کسب درآمد هستند که به شما امکان می‌دهند ارزهای دیجیتال را به سادگی با بازی کردن به دست آورید، به علاوه از انواع برنامه‌ها و جوایز تعاملی استفاده می‌کنند تا شما را تشویق به فعال شدن و فعال ماندن کنند.

انواع فن‌آوری‌ها مانند حسگرهای حرکتی را می‌توان در برنامه‌های کسب درآمد کریپتو گنجاند تا به شما کمک کند تا از حرکات روزانه خود مطلع باشید و پیشرفت کلی خود را پیگیری کنید. برنامه‌های فیتنس‌فای از فناوری بلاک چین برای ثبت غیرقابل تغییر، قابلیت‌های درآمدی و قدرت ارز دیجیتال استفاده می‌کنند.

راحتی و انعطاف‌پذیری فیتنس‌فای برخی از مسائل ذاتی در مدل بازی برای کسب درآمد را کنار می‌زند. P2E اغلب به شدت به بازیکنان ورودی برای اطمینان از سودآوری مداوم متکی است. برنامه های M2E متفاوت عمل می‌کنند. دنیای فیتنس‌فای، آیتم‌های درون بازی را در قالب افزایش حرکت و تناسب اندام، تعاملات مفید و فعالیت‌های بدنی سرگرم‌کننده در خود جای می‌دهد. کاربران می‌توانند در فعالیت‌های مختلفی از جمله بازی‌های سرگرم کننده، ماموریت‌ها، مسابقات بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) و موارد دیگر شرکت کنند که سطوح جدیدی از دستاورد و علاقه برای بازیکنان فراهم شود.

بهترین پلتفرم‌های M2E چه ویژگی‌های دارند؟

ممکن است الان که برنامه‌های M2E در حال رسیدن به جریان اصلی هستند، هیجان‌زده شوید که در این مسیر حرکت بکنید. با این حال، ابتدا باید بدانید که برنامه‌های FitnessFi چگونه کار می‌کنند و چگونه می‌توانید بیشترین سود را با ورزش کردن خود داشته باشید.

  • دقت

چه از یک ردیاب تناسب اندام، یک برنامه و یا هر چیز دیگری استفاده کنید، باید مطمئن شوید که تمرین شما به طور دقیق ثبت می‌شود. همه برنامه‌های فیتنس‌فای عینا مثل هم نیستند و برخی ممکن است دست آوردهای شما را کم گزارش کنند یا بیش از حد شمارش کنند. این می‌تواند منجر به نتایج غیرقابل اعتماد و پرداخت‌های نادرست شود که به مرور زمان کاربران را ناامید کرده و از هدف خود دور می‌کند.

  • ثبت نام آسان

برنامه‌های رمزنگاری با روش‌های پیچیده ثبت‌نام اغلب می‌توانند برای افراد تازه وارد بازدارنده باشند. از بررسی‌های دست و پا گیر احراز هویت گرفته تا مدیریت پیچیده کیف پول، بسیاری از برنامه های رمزنگاری M2E عاقلانه از این مشکلات اجتناب کرده‌اند و در عوض فرآیند ثبت نام را ساده کرده‌اند. 

  • کاربردی بودن

اگر استفاده از برنامه‌های M2E آسان نباشد به درد شما نمی‎‌خورد. بهترین برنامه‌های FitnessFi به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاربرپسند باشند و نه تنها فرایند ثبت نام، بلکه شروع مسیر تناسب اندام، چالش‌ها، مسابقات، بازی‌ها و موارد دیگر را آسان ‌کنند.

  • توکنومیک

توکنومیک اصطلاحی است که به نحوه عملکرد دارایی‌ها و نیروهای مختلفی که می‌تواند بر ارزش بلندمدت آن‌ها تأثیر بگذارد اشاره دارد. چیزهای زیادی در مورد برنامه‌های مختلف کسب درآمد ارزهای دیجیتال و توکنومیک آن‌ها گفته می‌شود اما شما فقط باید سه چیز را بدانید: تعداد توکن‌های موجود در حال حاضر، سرعت انتشار توکن‌های جدید و در نهایت اینکه در مجموع چند توکن وجود خواهد داشت. از آنجا که توکنومیک کریپتو بر عرضه و تقاضا متکی است، قبل از سرمایه‌گذاری در برنامه‌های M2E، حتما این موارد را بررسی کنید.

  • شبکه اجتماعی

اکثر برنامه‌های کسب درآمد کریپتو حداقل دارای چند ویژگی اجتماعی هستند که کاربران می‌توانند از بین آن‌ها انتخاب کنند از جمله:

  • تعامل با رسانه‌های اجتماعی، به روزرسانی فیدهای شبکه‌های اجتماعی و فعالیت‌هایی از این دست که به اشتراک گذاری دستاوردهای کاربر با دنبال کنندگان خود را آسان می‌کند.
  • پروفایل‌های قابل تنظیم برای شخصی سازی آسان‌تر
  • امکان افزودن کاربران دیگر برنامه‌های فیتنس‌فای برای ایجاد شبکه حمایتی از دوستان یا دنبال کنندگان خود
  • نیوزفید برای افزایش تعامل و فعالیت

علاوه بر این فاکتورهای در نظر گرفته شده برای بهترین برنامه‌های رمز ارزی حرکت برای کسب درآمد، مطمئن شوید که به برنامه‌های فیتنس‌فای با توکنومیک قوی که شامل پاداش‌های ثابت برای کاربران می‌شود همراه است تا مطمئن شوید که برای کار و پیشرفت خود پاداش منصفانه‌ای دریافت می‌کنید؛ همچنین، با بازار فیتنس‌فای همراه باشید تا به‌روز باشید و روی برنامه‌های M2E تمرکز لازم را داشته باشید.

بهترین پروژه‌های حرکت برای کسب درآمد

۱. استپ اپ – توکن FITFI و KCAL

از بین بهترین پروژه‌های کریپتویی حرکت برای کسب درآمد در این فهرست، Step App و توکن بومی آن FITFI بیشترین سر و صدا را در بازار فیتنس‌فای ایجاد کرده‌اند. برنامه Step با کیت توسعه نرم افزار منحصر به فرد خود به نام Step Protocol (SDK)، اولین حرکت را در ساخت یک متاورس بازی سازی شده انجام می‌دهد که در آن کاربران می‎توانند ورزش کنند، معاشرت کنند و کسب درآمد نیز داشته باشند. از آنجایی که SDK توسط اشخاص ثالث قابل استفاده است، تیم Step App امیدوار است که یک اکوسیستم کامل را در متاورس Step ایجاد کند تا توسعه دهندگان بیشتری به روند حرکت برای کسب درآمد و فیتنس‌فای روی ‌آورند. 

برنامه Step App از یک سیستم توکن دوگانه سود می‌برد که در آن توکن‌های FITFI به عنوان توکن حاکمیتی Step App عمل می‌کنند در حالی که توکن‌های KCAL توکن‌های درون بازی هستند. توکن‌های FITFI از هزینه‌های اکوسیستم سود می‌برند و عمدتاً برای خرید توکن‌ها، تخفیف‌ها و استیکینگ استفاده می‌شوند. از سوی دیگر، توکن‌های KCAL برای ضرب کردن (مینت کردن) SNEAK NFT استفاده می‌شوند تا کاربران بتوانند در حین قرار دادن SNEAK NFT‌های خود در حال اجرای برنامه، KCAL بیشتری کسب کنند.

۲. جنوپتس – توکن GENE

وقتی صحبت از بهترین پروژه ارز دیجیتال حرکت برای کسب درآمد به میان می‌آید، مطمئناً باید به Genopets توجه کنیم. این پروژه یک بازی RPG موبایلی است که به شما امکان دسترسی به یک حیوان روح مانند دیجیتالی را می‌دهد که با حرکت شما تکامل می‌یابد. با تکمیل فعالیت‌های مختلف روزانه، سرنوشت Genopet شما روشن‌تر می‌شود و برای ورزش کردنتان پاداش دریافت خواهید کرد. هر روز فرصت‌های جدیدی برای پیشرفت در بازی و ارتقا و تکامل توکن غیرقابل تعویض (NFT) ژنوپت خواهید داشت و آن را سفارشی می‌کنید تا زمانی که به همان اندازه که خودتان هستید منحصربه‌فرد باشد.

جنوپتس - توکن GENE

می‌توانید برای گذراندن مراحل روزانه خود XP کسب کنید و آن‌ها را ذخیره کنید تا Genopet خود را ارتقا دهید. علاوه بر این، می‌توانید Genopet خود را به میدان نبرد ببرید تا در موارد مختلف شرط‌بندی شده بازی کنید و در بازی‌هایی که برای تقویت مهارت‌های شناختی شما طراحی شده‌اند، با بازیکنان دیگر وارد رقابت شوید. با پیشرفت در این بازی، می‌توانید کریستال‌های NFT خود را بسازید و اصلاح کنید، قدرت و توکن‌ها را به دست آورید، در چالش‌های تناسب اندام شرکت کنید و دستاوردهایی متناسب با فعالیتتان را کسب کنید.

۳. سویت‌کوین – توکن SWEAT

برنامه Sweatcoin کاربران خود را تشویق می‌کند تحرک داشته باشند و SWEAT کسب کنند؛ SWEAT یک ارز نسل جدید است که کاربران می‌توانند به هر طریقی که می‌خواهند آن را خرج کنند. این برنامه‌ی رایگان از طریق مشارکت با برندهای مختلف، بیمه‌ها و دولت‌ها پشتیبانی می‌شود و برای ترویج انتخاب‌های سبک زندگی سالم‌تر طراحی شده است. وقتی Sweatcoin را انتخاب می‌کنید، می‌توانید SWEAT به دست آمده خود را به خیریه‌های مختلفی اهدا کنید، آن را برای محصولات متنوع خرج کنید یا از آن برای دسترسی به خدماتی مانند کلاس‌های یوگا استفاده کنید.

سویت‌کوین - توکن SWEAT

مجله پزشکی بریتانیا فاش کرد که کاربران Sweatcoin تعداد گام‌های روزانه خود را در عرض شش ماه پس از دانلود این برنامه تقریباً ۲۰ درصد افزایش دادند و آن‌ها این تغییر در سبک زندگی را حفظ کردند که نشان می‌دهد تغییرات رفتاری پایداری با استفاده از این برنامه ایجاد شده است. این توکن هنوز راه اندازی نشده است اما در تابستان امسال یکی از بهترین توکن‌های M2E ارائه خواهد شد. کاربران می‌توانند با دانلود این برنامه و شمارش قدم‎‌های خود با استفاده از آن، توکن‌های Sweatcoin را قبل از لانچ رسمی این پروژه جمع آوری کنند.

۴. استپن – توکن GMT و GST

با سرعتی که پروژه STEPN در حال رشد است، می‌توانیم با اطمینان بگوییم که این توکن امروزه یکی از بهترین توکن‌های M2E است. STEPN یک برنامه سبک زندگی است که بر روی اکوسیستم سولانا (Solana) ساخته شده است. این بازی عناصر گیم‌فای و سوشال‌فای (SocialFi) را با تشویق کاربران به حرکت برای کسب کریپتو یا سایر پاداش ها ترکیب می‌کند. همانطور که از نام آن پیداست، STEPN فقط به این نیاز دارد که حرکت کنید و با انجام حرکات توکن‌های STEPN را به دست آورید که می‌توانید از آن‌ها برای ضرب کفش ورزشی خود به صورت NFT و یا مبادله با استیبل کوین‌ها استفاده کنید.

استپن - توکن GMT و GST

پروژه STEPN دو توکن بومی دارد. توکن ابزار GST با دویدن، ورزش کردن و تعامل با فعالیت‌های مختلف بازی به دست می‌آید. می‌توانید از توکن GST برای استفاده، مینت، تعمیر یا ارتقای کفش‌های ورزشی و سایر آیتم‌های بازی استفاده کنید و یا آن را با استیبل کوین USDC تعویض کنید. از سوی دیگر، توکن GMT یک توکن حاکمیتی است که با دویدن و انجام فعالیت‌های درون بازی به دست می‌آید و سود بازی و فعالیت‌های بازی را توزیع می‌کند. همچنین زمانی که سطح کفش ورزشی شما به ۳۰ رسید، می‌توانید توکن‌های GMT ​​را با استیبل کوین‌ها مبادله کنید.

۵. لیمپو – توکن LYM و LMT

آیا شما طرفدار ورزش کردن هستید؟ پس حتما Lympo را دوست خواهید داشت که یکی از بهترین برنامه‌های کریپتویی حرکت برای کسب درآمد (M2E)  برای برقراری ارتباط بین ورزش‌های دنیای واقعی با بازار بازی‌های NFT است. با Lympo، می‌توانید در یک اکوسیستم NFT با محوریت ورزش تعامل داشته باشید، توکن‌های Lympo Market (LMT) را به دست آورید و NFT‌های انحصاری ستاره‌های ورزشی، تیم‌ها و افراد تاثیر گذار مختلف را به وجود آورید.

هنگامی که LMT را در کیف پول ارز دیجیتال خود وارد کردید، می‌توانید آن‌ها را در مجموعه‌ی مورد نظر خود قرار دهید. هر استخر به مجموعه خاصی از NFTها اختصاص داده شده است و شما می‌توانید به میزان دلخواه در استخرهای بازی شرکت کنید. شما بر اساس میزان LMT که استیکینگ کرده‌اید اعتبار دریافت می‌کنید و وقتی اعتبار خود را خرج کردید، در ازای آن NFT کسب خواهید کرد.

لیمپو - توکن LYM و LMT

کاربران Lympo همراه با اکوسیستم تعاملی NFT که شامل توکن‌های LMT است می‌توانند با انجام چالش‌های تناسب اندام درون‌برنامه‌ای مختلف که شامل پیاده‌روی و دویدن می‌شود، توکن‌های LYM را به دست آورند. سپس می‌توانند آن‌ها را با محصولات و خدمات بهبود بخش سلامت، تناسب اندام و سلامتی مبادله کرده و یا با خرید توکن‌های LMT و NFT‌های Lympo بیشتر برای فرصت‌های بیشتر به اشتراک گذاشت.

۶. ویرچوال – توکن WIRTUAL

برنامه WIRTUAL از فعالیت‌های منظم ورزشی شما برای استخراج ارز دیجیتال استفاده می‌کند. این پروژه تقریباً با هر دستگاه تناسب اندام از جمله Fitbit، Google Fit، Apple Health، Strava و Garmin قابل استفاده است. هنگامی که برای انجام دوچرخه سواری یا شنا عرق کردید، برنامه WIRTUAL پیشرفت شما را ردیابی می‌کند و با توکن‌های WIRTUAL به شما پاداش می‌دهد.

ویرچوال - توکن WIRTUAL

دارندگان WIRTUAL خوشحال خواهند شد که بدانند توکن این برنامه کاربردهای زیادی دارد. از حذف بازده روزانه WIRTUAL گرفته تا میزبانی رویدادهای بزرگ از طریق برنامه WIRTUAL، ابزار توکن WIRTUAL کاربران را تشویق می‌کند تا در حین فعال ماندن با برنامه تعامل داشته باشند. حتی فرصت‌هایی برای کاربران وجود دارد که آواتار درون بازی خود را با اسکین‌های NFT سفارشی کنند که نوید ظهور ویژگی‌های بیشتری را در آینده می‌دهد.

۷. دات‌مووز – توکن MOOV

از بین همه‌ی گزینه‌های بهترین برنامه‌های حرکت برای کسب درآمد، به ندرت می‌توانید یکی را پیدا کنید که برای رقابت مناسب باشد. dotmoovs استفاده از تمام سرگرمی‌های بازی برای کسب درآمد را آسان می‌کند. این برنامه برای تشویق شما به ورزش و ادامه دادن آن طراحی شده است. این برنامه ورزشی به شما امکان می‌دهد تا از طریق دوربین گوشی هوشمند خود در مسابقات متاورس مختلف شرکت کنید. با استفاده از این ابزار هرگز مجبور نیستید خانه خود را ترک کنید. در حال حاضر، dotmoovs فوتبال و رقص آزاد را ارائه می‌دهد.

دات‌مووز - توکن MOOV

هنگامی که در یکی از مسابقات همه جانبه شرکت می‌کنید، عملکرد شما توسط یک داور دیجیتال بی‌طرف که از هوش مصنوعی برای امتیاز دادن به عملکرد شما استفاده می‌کند، درجه‌بندی می‌شود. برای کاربرانی که فضاهای رقابتی را دوست دارند، این ویژگی وجود دارد که می‌توانند هر کاربر دیگر در دنیا را به چالش بکشند و از این پلتفرم برای پیدا کردن حریف مناسب خود استفاده کنند. کاربران می‌توانند آن‌ها را در بازار NFT dotmoovs خرج کنند که دارای توپ‌های فوتبال کمیاب و اسکین‌های IoT و یک ویژگی دوست‌داشتنی برای طرفداران فوتبال است.

۸. کالو  – توکن CALO

Calo یکی از بهترین برنامه‌های M2E است که در آن می‌توانید به سادگی با جابجا شدن توکن به دست آورید. این برنامه دارای دو حالت است که می‌توانید در آن بازی کنید. در حالت انفرادی، کفش‌های ورزشی NFT دارید که برای کسب استقامت مورد نیاز باید حداقل پنج دقیقه حرکت کنید. برای به دست آوردن توکن‌های FIT باید استقامت (Stamina) داشته باشید و وقتی کفش ورزشی NFT خود را داشته باشید، Stamina دوباره پر شده و می‌توانید به صورت هفتگی و ماهانه وارد حالت چالش شوید.

کالو  - توکن CALO

این چالش‌ها کمی تنوع و البته چاشنی هیجان به تمرینات روزانه شما اضافه می‌کنند. هنگامی که دو کفش ورزشی دارید، می‌توانید کفش‌های کتانی را نیز مینت کنید (فراموش نکنید که کفش‌ها ماهیت NFT دارند) و اساساً کفش‌های کتانی خود را با یک کفش ورزشی یا جعبه کفش جدید ترکیب کنید.

۹. دوز – توکن DOSE

دوز DOSE یک اکوسیستم تناسب اندام است که هنگام انجام تمرینات با استفاده از سیستم بازی به کاربران توکن‌های DOSE را پاداش می‌دهد. این برنامه، یکی دیگر از برنامه‌های M2E بوده که دارای یک بازی مبتنی بر بلاک چین است که حرکات مختلفی را در خود جای داده است. این ویژگی‌ها شامل دویدن نرم، دویدن سریع، استارت زدن و موارد دیگر است که همه برای پیشبرد روایت بازی ضروری هستند.

دوز - توکن DOSE

جالب اینجاست که نام این برنامه، DOSE، مخفف مواد شیمیایی است که بدن شما در پاسخ به حرکت کردن آزاد می‌کند: دوپامین، اکسی توسین، سروتونین و اندورفین. DOSE طراحی شده است تا شما را در یک دنیای مجازی مهیج و پر از حرکت نگه دارد. شخصیت‌های بی‌نظیر، آیتم‌های دیجیتالی منحصربه‌فرد و تجربه‌های همه جانبه به این بازی جذابیت‌های دوچندان می‌دهند. بازی برای شروع رایگان است و در صورت تعامل مثبت، پاداش DOSE و NFT دریافت خواهید کرد که به شما انگیزه زیادی برای پیشرفت می‌دهد.

۱۰. دفیت – توکن DEFIT

DEFIT (مخفف عبارت Decentralized Fitness) ورزش، تناسب اندام و بلاک چین را برای ایجاد یک بازار تناسب اندام دیجیتال ترکیب می‌کند. این اپلیکیشن در شبکه‌های اتریوم و پالیگان قرار دارد و توکن‌های DEFIT آن توسط هیچ‌ ارگان دیگری به‌جز بلاک چین Consilium مورد بررسی دقیق قرار نگرفته‌است. این باعث می‌شود دفیت یکی از بهترین و کارآمدترین برنامه‌های حرکت برای کسب درآمد در حفظ حریم خصوصی داده‌های کاربران باشد.

دفیت - توکن DEFIT

با اپلیکیشن DEFIT، می‌توانید از یک جایگزین مقرون‌به‌صرفه برای عضویت باشگاه تناسب اندامتان و همچنین یک جایگزین سرگرم‌کننده و انعطاف‌پذیر برای ارزهای فیات بهره ببرید که شرایط مورد انتظار شما برای پرداخت‌های دیجیتال را ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید به کلاس‌ها، مربی‌ها و داده‌های خود در زمان واقعی و بدون مزاحمت‌های واسطه‌ها دسترسی داشته باشید و با پشتیبانی بی‌نظیر امکان عملکرد یکپارچه مشتری و ارتباطش با مربی را فراهم کنید. علاوه بر این، دفیت همچنین گیمیفیکیشن درون برنامه‌ای را برای مشارکت عمیق‌تر، پاداش‌های هیجان انگیز و تراکنش‌های مستقیم بین علاقه‌مندان و مربیان ارائه می‌دهد.

۱۱. ایرکوینز – توکن AIRX

آیا به دنبال یک برنامه خوب حرکت برای کسب درآمد هستید که جنبه‌ای از واقعیت افزوده (AR) را در خود جای دهد؟ Aircoins یک برنامه سرگرم‌کننده و تعاملی فیتنس‌فای است. این بازی موبایلی، واقعیت افزوده، تبلیغات و ارز دیجیتال را برای تجربه‌ای واقعاً بی‌نظیر ترکیب می‌کند که به شما برای تناسب اندام و تفریح ​​پاداش می‌دهد. شما می‌توانید فعال و سالم بمانید و از پاداش‌های تناسب اندام بهره‌مند شوید.

ایرکوینز - توکن AIRX

همه این‌ها در حالی اتفاق می‌افتد که از بیش از ۵۰ کوین مختلف با استفاده از الگوریتم انقلابی اثبات تلاش (Proof Of Effort) جمع آوری می‌کنید. بازیکنان می‌توانند به مشوق‌های خرده‌فروشی معمولی مانند تبلیغات و توکن‌ها و همچنین جوایز خاص‌تر مانند دارایی‌های دیجیتال و کلکسیون‌های AR بی‌نظیر دسترسی داشته باشند. آن‌ها همچنین می‌توانند کوین‌ها را در سطح محلی و جهانی پیدا کنند و با استفاده از برنامه Aircoins کوین‌های خود را برداشت کنند.

۱۲. متابایک – توکن MBIKE

متابایک Metabike یکی از بهترین برنامه‌های کسب درآمد ارز دیجیتال است که به طور خاص طرفداران دوچرخه سواری را هدف قرار می‌دهد. متابایک بر اساس شبکه‌های BSC و آوالانچ از یک سیستم پاداش غیرمتمرکز استفاده می‌کند که بازیکنان را قادر می‌سازد NFT‌های خود را خریداری کرده و در مسابقات یا بازی‌های بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) شرکت کنند. مالکان همچنین می‌توانند NFT های خود را اجاره دهند تا سود بیشتری کسب کنند.

مجموعه پاداش‌هایی که این برنامه ارائه می‌دهد بسیار قوی است و کاربران می‌توانند بر اساس توانایی‌ها، نیازها و ترجیحات خود از بین بازی‌ها یکی را انتخاب کنند. گیم‌پلی متابایک یکپارچه است و شما می‌توانید این بازی را برای خود یا در مقابل دیگران بازی کنید و توکن‌های MBIKE را استیکینگ کنید.

سخن آخر

برنامه‌های کسب درآمد فیتنس‌فای و کریپتو هیجان‌انگیز و جدید هستند و بر پایه مفاهیم ثابت‌شده‌ای ساخته شده‌اند که توانایی خود را در جذب توجهات مردم و درگیر نگه داشتن آن‌ها مدت‌ها پس از پایان هیجان اولیه، نشان داده‌اند. اگر اهل ورزش و تناسب اندام هستید یا می‌خواهید به تناسب اندام ایده‌آل خود برسید، ممکن است فکر کنید که برنامه‌های M2E راه حل مناسبی هستند و به شما این امکان را می‌دهند که فقط با انجام کاری که قبلاً انجام می‌دادید درآمد کسب کنید.

اکثر پروژه‌های قوی حرکت برای کسب درآمد نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه‌ای دارند اما این مسئله بازدارنده‌ی توجهاتی که به سمت آنها می‌رود نیست. هنگامی که سرمایه گذاری اتفاق افتاد، شما می‌توانید تقریباً بدون زحمت شروع به ورزش کرده و از آن کسب درآمد کنید یعنی هم پول در می‌آورید و هم تناسب اندام خود را بهبود می‌بخشید!

همچنین پیش‌بینی می‌شود که محبوبیت اپلیکیشن‌های کسب درآمد کریپتو همچنان به رشد خود ادامه دهند. این مسئله به این معنی است که انتظار می‌رود پایگاه کاربران افزایش یابد. اکنون زمان بسیار خوبی برای شروع کار با برنامه‌های M2E است چرا که هزینه‌های ورودی هنوز نسبتاً پایین است و این موضوع می‌تواند بر درآمد کلی شما تاثیر گذار باشد. کاربران فیتنس‌فای که قصد دارند حداقل روزی یک بار با برنامه‌های M2E خود تعامل داشته باشند و همچنین کسانی که نسبتاً تحرک زیادی دارند، با استفاده از این برنامه‌ها می‌توانند انتظار داشته باشند که بیشترین پاداش‌ها و مزایا را در کیف پول دیجیتالی خود کسب کنند.

فعالیت بدنی برای بدن و ذهن مفید است و با اپلیکیشن‌های M2E می‌توان کیفیت زندگی را بهبود بخشید. با برنامه‌های مناسب FitnessFi، می توانید اهداف شخصی و اجتماعی را تعیین کنید، مسافت و سرعت حرکت خود را ردیابی کنید، اهداف تناسب اندام خاصی برای خودتان ایجاد کنید و کالری سوزانده شده را زیر نظر بگیرید. هدف FitnessFi صرفا تناسب اندام نیست، بلکه سرگرمی و سود نیز هست. همانطور که با استفاده از این تکنولوژی به اهداف مختلف خود می‌رسید، می‌توانید در سطوح مختلف پیشرفت کنید تا امتیازات و پاداش‌هایی را کسب کنید که می‌توانند درآمد شما را تضمین کنند و با بهترین دارایی‌های دیجیتال حرکت برای کسب درآمد یا M2E، درآمد شما را افزایش دهند.

سوالات متدوال

سوالات متداول

حرکت برای کسب درآمد (Move-to-Earn) چیست؟

حرکت برای کسب درآمد مفهومی است که برای انگیزه دادن به ورزش و فعالیت طراحی شده است.

بهترین پلتفرم‌های M2E چه ویژگی‌های دارند؟

دقت، ثبت نام آسان، کاربردی بودن، توکنومیک، شبکه اجتماعی

نکته: توجه داشته باشید این مقاله صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات افراد یا عواقب مالی آن ندارد.

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست