1. خانه
 2. قیمت SafeMoon [OLD] لحظه ای به تومان

قیمت SafeMoon [OLD] لحظه ای به تومان


 • safemoon
  SafeMoon [OLD] (SAFEMOON)
 • Live Price
  $0.00000100
 • 24h %
  -2.20%
 • Market Cap
  $277.80 M
 • Volume
  $3,117
 • Rank
  238

قیمت لحظه ای SafeMoon [OLD] به تومان معادل $0.00000100 با حجم بازار $277.80 M می‌باشد. قیمت SAFEMOON در 24 ساعت اخیر -2.20% down درصد تغییر یافته است. توجه داشته باشید که این صفحه از سایت ارز تودی، فقط برای نمایش اطلاعات قیمت رمز ارز و وضعیت پروژه در بازار ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود و به معنای پیشنهاد سرمایه گذاری نیست.

اطلاعات بیشتر درباره این ارز

سیف مون SafeMoon یک توکن غیرمتمرکز (DeFi) است که به تازگی وارد بازار ارزهای دییجیتال شده است، نام این رمزارز به معنای خیال راحت به سمت ماه (Safely to the Moon) هست و از یک میم اینترنتی گرفته شده و هدف از شکل گیری آن حل مشکلاتی است در صنعت در حال ظهور DeFi وجود دارد و تازه واردان به مزارع APY LP دسترسی ندارند؛ سیف مون در این پروژه قصد دارد از ایده پاداش های استاتیک (منوط کردن پاداش به حجم توکن مورد معامله) استفاده کند تا فشار موجود بر روی توکن که می تواند هنگام فروش توکن ها ایجاد شود را از بین ببرد، نمودار قیمت لحظه ای رمز ارز سیف مون را در ادامه مشاهده میکنید.

از کجا سیف مون بخریم؟

این توکن هنوز در صرافی های معتبری مثل بایننس لیست نشده از این رو هنوز امکان خرید آن در صرافی های ایرانی هم فراهم نیست، اما می توانید آن را از پنکیک سواپ تهیه نمایید.

آخرین اخبار مربوط به سیف مون را کجا دنبال کنیم؟

وبسایت این پروژه و رسانه هایی از جمله ارز تودی آخرین اخبار منتشر شده مرتبط با این رمز ارز را در اختیار شما قرار خواهند داد.


Loading Chart...
فهرست