نسیم طالب: ترکیدن حباب NFT آغاز شده است!

نسیم طالب: شروع ترکیدن حباب NFTها

طبق آخرین اخبار به دست آمده و به گزارش وبسایت u.today، بر اساس توییتی که اخیرا توسط نسیم طالب، نویسنده کتاب معروف قوی سیاه منتشر شده است، این نویسنده بر این باور است که شور و اشتیاق برای توکن‌های NFT کم شده و در حال افول می‌باشد، همچنین نرخ بهره بالاتر باعث ترکیدن حباب بازار خواهد شد.

انتظار می‌رود که انقباض پولی مداوم فدرال رزرو ایالات متحده بر دارایی‌های پر ریسک فشار وارد کند. نسیم طالب به این واقعیت نیز اشاره کرد که ارزش NFT اولین توییت جک دورسی تقریباً تمام قیمت فروش و ارزشمندی خود را از دست داده است.

سینا استوی (Sina Estavi)، مدیرعامل سابق صرافی ایرانی کریپتولند، در ماه مارس سال گذشته (اسفند ۱۳۹۹)، پس از پرداخت ۲.۹ میلیون دلار برای توییت ۱۵ ساله جک دورسی، بنیانگذار توییتر، سر و صدای زیادی به پا کرد. این NFT از طریق یک مزایده در پلتفرم Valuables که توسط Cent اداره می‌شود، فروخته شد. دورسی سپس اعلام کرد که درآمد حاصل از فروش را به امور خیریه اهدا خواهد کرد.

جالب است بدانید که سینا استوی اخیرا تصمیم گرفته تا NFT خود را بفروش رساند. در ابتدا، استوی ۴۸ میلیون دلار برای نسخه انحصاری اولین توییت جک دورسی درخواست کرد. با این حال، تلاش برای فروش NFT بلافاصله پس از شروع حراج به یک فاجعه تبدیل گشت.

سینا استوی پس از پیشنهادهای ناچیز در محدوده صد دلاری، مورد تمسخر در رسانه‌های اجتماعی قرار گرفت. سپس وی مجبور شد برچسب قیمت اولیه را حذف کند.

در زمان انتشار این خبر، بالاترین پیشنهاد برای خرید تنها ۱۸۲۲۱ دلار می‌باشد، به این معنی که NFT بیش از ۹۹٪ از ارزش خود را از دست داده است.

نکته: توجه داشته باشید این خبر صرفا ترجمه‌‌ محتوای انتشار یافته از منبع ذکر شده می‌باشد و آکادمی ارز تودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

سایر اخبار فوری
فهرست