درباره ما (ارزتودی | ArzToday)

تیم ارزتودی کار خود را با تیمی  از علاقمندان به حوزه تولید محتوا در زمینه ارزهای دیجیتال در سال ۱۴۰۰ آغاز کرد؛ تمرکز ما در تولید محتوا افزایش آگاهی عمومی در زمینه کریپتوکارنسی و بهبود عملکرد خدمات مالی و رفع نیاز های کاربرانی میباشد که به دلایل تحریم و غیره به اکثر خدمات نرم افزاری دسترسی ندارند.

ارزتودی بهترین راهنمای شما برای ورود به حوزه ارز‌های دیجیتال است. آموزش مفاهیم بلاک چین، بررسی ارز‌های دیجیتال، نحوه ورود به بازار‌های مالی، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در حوزه رمز ارز‌ها از مهمترین موضوعاتی هستند که ما در ارزتودی به آن‌ها پرداخته‌ایم. بدون شک با پیشرفت فناوری بلاک چین و گسترش صنعت ارز‌های دیجیتال آینده اقتصاد جهان دگرگون خواهد شد؛ به عبارت دیگر ماهیت غیر متمرکز این فناوری‌ها در حال ایجاد تغییرات اساسی در ساختار‌های مالی، نظام پولی و بانکی، حکومتداری در جهان است.

ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم علاوه بر اینکه امکان ارسال امن، سریع و بدون واسطه پول به سراسر جهان را برای همه افراد فراهم می‌کنند، می‌توانند یکی از بهترین دارایی‌ها برای سرمایه‌گذاری باشند. اگر به تازگی با ارز‌های دیجیتال آشنا شدید و قصد سرمایه‌گذاری در این بازار دارید، مطالعه منابع آموزشی می‌توانند شما را به یک فرد با سواد و خبره در حوزه رمز ارزها تبدیل کند.

هدف از شکل گیری تیمِ ما

تیمِ ما در ارزتودی در تلاش است تا به قابل اعتمادترین مرجع آنلاین در حوزه ارز‌های دیجیتال برای تمامی متخصصان تبدیل شود. ماموریت و هدف اصلی شکل گیری این وب‌سایت گسترش آشنایی مردم با فناوری بلاک چین و ارائه اطلاعات، اخبار و تحلیل‌هایی دقیق برای تازه واردان و علاقه‌مندان به دنیای کریپتوکارنسی است. ما به شکلی صادقانه تلاش می‌کنیم تا با پر کردن خلأ محتوای ارزشمند در این حوزه از طریق آگاه‌سازی جامعه با طرح‌های کلاهبرداری و پانزی، سرمایه‌گذاری‌های غیر منطقی و عجولانه و فعالیت‌های غیر قانونی در حوزه کریپتوکارنسی مبارزه کنیم.

به یاری شما باز هم بهترین خواهیم بود، همواره منتظر دریافت انتقادات و پیشنهادات سازنده شما در جهت رفع مشکلات و قوی تر شدن هستیم.

فهرست