1. خانه
  2. /
  3. قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

 نمودار قیمت لحظه ای تمام ارزهای دیجیتال

نمودار قیمت های ارزهای دیجیتال به ما نشان میدهد که در حال حاضر و در سال ۲۰۲۱ میلادی، بیش از ۵ هزار ارز دیجیتال در بازار کریپتوکارنسی وجود دارد که این تعداد از سال ۲۰۱۳ تاکنون رشد قابل توجهی داشته است، همچنین ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال هم‌ اکنون حدود ۲ تریلیون دلار محاسبه میشود؛ مقایسه و تحلیل قیمت روز ارزهای دیجیتال مختلف نمایان‌گر این است که رمزارزهای بیت کوین، اتریوم و تتر، به عنوان سه ارز دیجیتال برتر بازار بوده و بیشترین سهم بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص می‌دهند؛ این نکته را نیز در نظر داشته باشید که رصد کردن روزانه نمودار قیمت رمزارزهای مختلف به شما کمک خواهد کرد، در بهترین شرایط وارد بازار شده و معاملات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؛ در ادامه و در لیست زیر قیمت لحظه‌ای و اطلاعات بیش از ۵ هزار ارز دیجیتال بازار را به همراه نمودار تغییرات قیمت لحظه ای آنها میتوانید مشاهده می‌کنید.

لیست ارزهای دیجیتال برتر و محبوب هفته

۱.قیمت بیت کوین ۲. قیمت اتریوم ۳. قیمت ریپل ۴. قیمت تتر ۵. قیمت کاردانو
۶. قیمت شیبا ۷.قیمت دوج کوین ۸. قیمت سولانا ۹.قیمت ترون  ۱۰. قیمت پولکادات
# NamePriceقیمت به تومانChanges ۲۴H Changes ۷D Changes ۳۰D Market CapPrice Graph (۷D)

نمودار تغییرات لایو قیمت ۵ رمز ارز برتر بازار

قیمت ارزهای دیجیتال با نوسانات شدیدی مواجه هستند و عوامل متعددی روی این روند اثرگذار است. در این تغییرات، روند صعودی و نزولی بودن برای افراد فعال در این زمینه به خوبی قابل لمس است. با همه این تفاسیر تعداد علاقه‌مندان بازار کریپتوکارنسی روز به روز افرایش می‌یابد. قیمت ۵ رمز ارز برتر بازار را در ادامه مشاهده می‌کنید که بر حسب دلار محاسبه شده اند.

در تبدیل قیمت به تومان، توجه داشته باشید قیمت رمزارزها در ایران قیمت متفاوتی نداشته، بلکه تابع قیمت واحد جهانی است و نحوه محاسبه آن به این صورت است که قیمت به تومان از حاصل ضرب قیمت هر کوین به تتر در بازارهای جهانی در قیمت تتر به تومان در ایران بدست می‎‌آید.

قیمت بیت کوین

بیت کوین اولین و برترین رمز ارز بازار در سال ۲۰۰۸ توسط فردی ناشناس با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو وارد بازار شده و تا به این لحظه نوسانات بسیاری شدیدی را در کارنامه خود ثبت کرده است؛ در حال کلی تغییرات قیمت بیت کوین روی روند صعودی و نزولی بودن کل بازار اثر گذار است. قیمت بیت کوین از صفر دلاری شروع و در سال ۲۰۲۱ تا ۶۰ هزار دلار نیز رسیده و پیش بینی می‌شود که در آینده تا صد هراز دلار نیز برسد.

قیمت اتریوم

اتریوم دومین رمز ارز بازار و ایجاد کننده اولین فضا برای اجرای برنامه‌های غیرمتمرکز می‌باشد که انقلابی جدید در بازار کریپتوکارنسی ایجاد کرده است. این رمز ارز در حال حاضر در رده دوم بازار قرار گرفته و افزایش قیمت آن در آینده اصلا بعید نیست؛ اتریوم در اولین روزهای کاری خود قیمت ۳ دلار داشت و به مرور زمان ارزش آن افزایش پیدا کرد.

قیمت تتر

تتر با نماد USDT، بهترین استیبل کوین شناخته شده در بازار ارزهای دیجیتال است که قیمت آن برابر با یک دلار آمریکاست؛ درواقع پشتوانه اصلی تتر پول‌های فیات مثل دلار و یورو بوده و قیمت آن از عوامل دیگری تاثیر نمی‌گیرد و در بیشتر اوقات روند ثابتی را طی می‌کند. به عقیده بسیاری از افراد تتر، پلی بین ارز فیات و ارز‌‌‌های دیجیتال محسوب می‌شود.

قیمت بایننس کوین

بایننس کوین با نماد BNB، ارز دیجیتال رسمی صرافی بایننس است که قیمت آن با افزایش محبوبیت این صرافی زیاد شده، همچنین بایننس فرآیندی را در روند کاری در نظر گرفته که در هر سه ماه یکبار تعدادی از توکن های خود را می‌سوزاند و به این ترتیب تعداد کل عرضه کم شده و قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین افزایش پیدا می‌کند. این رمز ارز نیز در لیست ۵ رمز ارز برتر بازار قرار دارد.

قیمت کاردانو

کاردانو یک پلتفرم در بستر بلاکچین بوده که ارز دیجیتال خود را با نام آدا در سال ۲۰۱۷ روانه بازار کرده است؛ میزان عرضه و تقاضا یکی از مهمترین فاکتورهایی است که روی قیمت کاردانو اثر گذار است. آدا همانند اتریوم با قراردادهای هوشمند در سیستم دیفای کار کرده که این روزها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. به طور کلی و به عقیده بسیاری از متخصصین پروژه کاردانو نسخه بهینه‌تری از پروژه بلاکچین اتریوم با سرعت بالاتر و کارمزد تراکنش کمتر است و افزایش قیمت آن نیز در سال های آتی امکان پذیر است.

bitcoin Bitcoin
$۵۸,۸۰۵.۰۰
ethereum Ethereum
$۳,۹۹۵.۷۳
binancecoin Binance Coin
$۴۵۰.۹۶
tether Tether
$۰.۹۹۹
cardano Cardano
$۱.۹۵

بیشترین رشد امروز

NamePriceChanges ۲۴H

بیشترین افت امروز

NamePriceChanges ۲۴H
فهرست
در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال