ethereum Ethereum (ETH)

$۴,۰۹۶.۳۹
-۲.۰۲% (۲۴H)
Watch
Market CapVolumeAvailable Supply
$۴۸۲.۰۲ B $۱۶.۵۰ B۱۱۸.۰۶ M ETH

قیمت لحظه ای Ethereum به تومان معادل $۴,۰۹۶.۳۹ با حجم بازار $۴۸۲.۰۲ B می‌باشد. قیمت ETH در ۲۴ ساعت اخیر -۲.۰۲% down درصد تغییر یافته است.

اتریوم با نماد اختصاری ETH دومین رمزارز برتر در بازار کریپتوکارنسی است؛ ویتالیک بوترین سازنده این رمزارز یک پژوهشگر حوزه ارزهای دیجیتال و همچنین یک برنامه نویس است، رمزارز اتریوم یک بستر غیر متمرکز برای قرارداد های هوشمند است، غیر متمرکز بودن اتریوم به این معناست که متلق به یک سازمان یا شخص خاصی نیست و برای آن احتمال از کارافتادگی، سانسور، تقلب یا دخالت افراد شخص ثالث برای برنامه‌ هایی که روی این شبکه اجرا می‌شوند، تحت هیچ شرایطی وجود دارد. سازندگان این رمزارز، اتریوم را با هدف ایجاد یک زندگی ایده آل بدون نیاز به بانک و شرکت های واسط طراحی و روانه بازار کردند؛ در نمودار زیر قیمت لحظه اتریوم را مشاهده می‌کنید.

پیش بینی قیمت اتریوم به چه صورت است؟ 

باتوجه آپدیت های خوبی که در شبکه اتریوم توسط توسعه دهندگان آن انجام می‌شود، دیر یا زود اتریوم نسخه ۲ منتشر شده و میتوانیم شاهده افزایش قیمت اتر باشیم.

اتریوم با قیمت فعلی برای خرید مناسب است؟

با وجود نوسانات بازار، امکان افزایش رشد قیمت اتریوم وجود داشته و با توجه به این موضوع در حال حاضر زمان خوبی برای خرید اتریوم میتواند باشد.


Loading Data
Please wait, we are loading chart data
Date Price Volume MarketCap
Loading facebook comment(s)
فهرست
در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال