وریفای صرافی بایننس برداشته شده است؟ شاید در رابطه با احراز هویت صرافی بایننس شنیده باشید که برداشته خواهد شد. آیا این موضوع یک شایعه است یا صرافی بایننس (binance) قصد دارد مقررات خود را آسان تر بگیرد؟ وریفای (verify) صرافی های ارز دیجیتال معضل بزرگی است که ما ایرانی ها را درگیر خود کرده است. علاوه بر مشکلات آیپی و… باید به دنبال وریفای کردن حساب خود باشیم.

اما موضوع اصلی این است که در حال حاضر صرافی بایننس وریفای حساب کاربری را از دستور کار خود خارج کرده است یا نه؟ همراه ما باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم. همچنین اگر حساب بایننس خود را وریفای نکرده اید و یا تا الان در بایننس ثبت نام نکرده اید، همراه ارزتودی باشید تا همه چیز در مورد وریفای بایننس را بررسی کنیم.

آیا وریفای صرافی بایننس برداشته شده است؟

وریفای بایننس روز به روز سخت تر شده است و برداشتن احراز هویت این صرافی یکی از خبرهایی است که نمی توان به آن اعتماد کرد. دلیل اصلی رد این خبر این است که صرافی بایننس یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال است که کاربران زیادی هر روزه به آن رجوع کرده و خرید و فروش ارز دیجیتال را انجام می دهند.

پیرو این موضوع، صرافی بایننس باید شرایط را به خوبی مدیریت کند تا از بروز مشکلاتی مانند هک و حملات ۵۱ درصد جلوگیری کند؛ بنابراین وریفای بایننس برداشته نخواهد شد و شاید در آینده شرایط سخت تری را برای وریفای یا همان احراز هویت صرافی بایننس تجربه کنیم. اگر حساب خود را تاکنون وریفای نکرده اید، نگران نباشید. همراه ما باشید.

وریفای صرافی بایننس در حال حاضر چگونه است؟

در حال حاضر وریفای بایننس طبق روال گذشته انجام می شود و کاربران باید مدارک هویتی خود را به صرافی بایننس ارائه کنند تا حساب آنها وریفای شود. برای وریفای بایننس چندین راه وجود دارد.

وریفای کاربران خارج از ایران

در روش اول وریفای بایننس به شرطی راحت خواهد بود که شما خارج از ایران باشید و یا در کشورهایی که توسط بایننس تحریم شده است، نباشید. شاید بپرسید در حال حاضر ایرانی ها چطور وریفای می کنند؟ باید گفت که واسطه های زیاد و معتبری برای این کار وجود دارد که در روش دوم آن را بیان میکنیم.

در ادامه که مدارک شما تایید شد، دیگر راهی را وریفای حساب نخواهید داشت. به این ترتیب وریفای بایننس شما انجام می شود.

وریفای بایننس برای کاربران ایرانی

در این روش شما در ایران سکونت دارید و باید قوانین صرافی بایننس را دور بزنید. یعنی اطلاعات هویتی فرد دیگری را ارسال کنید تا به شما دسترسی معامله داده شود. برای این منظور راه های زیادی وجود دارد.

اگر از دوستان، فامیل و آشنایان شما خارج از ایران زندگی میکنند، می توانید از آنها کمک بگیرید و اطلاعات هویتی آنها را برای صرافی بایننس ارسال کنید. اما در غیر این صورت باید از واسطه ها استفاده کنید.

یکی از بهترین واسطه ها برای وریفای صرافی بایننس، وب سایت بایننس فارسی است که بیش از سه سال در زمینه وریفای بایننس تجربه داشته و می توانید به عنوان بهترین سایت وریفای بایننس از آن کمک بگیرید. وریفای در بایننس نیازمند تخصص و تجربه است که بایننس فارسی در این زمینه بهترین گزینه برای شما خواهد بود. احراز هویت در صرافی بایننس تنها یکی از خدمات این سایت است.

مراحل وریفای بایننس چیست؟

وریفای صرافی بایننس در حال حاضر دارای شش مرحله است که به صورت مختصر در مورد آن توضیح می دهیم:

  1. ورود به حساب کاربری: ابتدا وارد حساب کاربری خود در صرافی بایننس شوید. در صفحه اصلی بایننس، روی “login” کلیک کنید و اطلاعات ورود خود را وارد کنید.
  2. رفتن به صفحه وریفای: پس از ورود به حساب کاربری، روی نام خود در بالای صفحه کلیک کنید و از منوی کشویی “setting” را انتخاب کنید. سپس در منوی سمت چپ، بر روی وریفای کاربری کلیک کنید.
  3. انتخاب سطح وریفای: در صفحه وریفای کاربری، بایننس به شما سه سطح وریفای مختلف ارائه می‌دهد: سطح ۱، سطح ۲ و سطح ۳. هر سطح شامل مراحل و مدارک متفاوتی است. بر اساس نیازهای خود، سطح وریفای مناسب را انتخاب کنید. برای شروع به کار، وریفای تا سطح ۲ کافی است. سطح ۳ برای افرادی است که به شدت معاملات سنگینی انجام می دهند.
  4. تکمیل مراحل وریفای: پس از انتخاب سطح وریفای مناسب، شما باید مراحل و مدارک درخواستی را تکمیل کنید. این مرحله شامل ارائه اطلاعات شخصی مثل عکس یا اسکن مدارک شناسایی و آدرس، عکس سلفی با مدارک است که باید هر یک به درستی انجام شود. در مرحله ارسال مدارک هویتی دیگر نگرانی نخواهید داشتُ چرا که از طریق سایت بایننس فارسی، مدارک هویتی شما آماده شده است و می توانید از این مدارک استفاده کنید.
  5. بررسی و تایید وریفای: پس از ارسال مدارک و تکمیل مراحل وریفای، تیم صرافی بایننس مدارک شما را بررسی می‌کند. زمان پاسخگویی و تایید وریفای ممکن است متفاوت باشد.

پس از گذشت چند ساعت حساب خود را بررسی کنید و وریفای شدن آن با خبر شوید.

نکات مهم برای وریفای صرافی بایننس

  • در هنگام انجام فرآیند احراز هویت در بایننس، به هیچ عنوان از مشخصات ایرانی مانند کارت ملی یا پاسپورت استفاده نکنید. این اقدام ممکن است منجر به محدودیت های بیشتری در حساب شما شود. بهترین روش برای احراز هویت در بایننس استفاده از اپلیکیشن موبایل آن است. با استفاده از دوربین موبایل، می توانید به راحتی عکس سلفی و ویدئوی مورد نیاز را برای احراز هویت ارسال کنید. در صورت استفاده از لپتاپ، می بایست از دوربین وبکم استفاده کنید که ممکن است کار با آن مشکلاتی را ایجاد کند و کیفیت بالایی نداشته باشد.
  • برای حفظ امنیت حساب خود در بایننس، همیشه با تغییر آدرس آی پی وارد حساب خود شوید. همچنین در هنگام انجام مراحل تایید هویت، استفاده از vpn می تواند مفید باشد. با استفاده از vpn، می توانید آی پی خود را مخفی کنید و از طریق سرورهای مجازی به حساب خود دسترسی پیدا کنید. همچنین تغییر زیاد آدرس آی پی خود را نیز توصیه نمی کنیم، زیرا ممکن است سیستم امنیتی بایننس به این عمل شک کند.
  • از آی‌پی کشورهای تحریم شده نباید برای ورود به حساب کاربری خود استفاده کنید. اگرچه حساب شما بلاک نخواهد شد، اما صرافی به شما هشدار می‌دهد که با آی‌پی کشور تحریم شده وارد شده‌اید. اگر به تعداد دفعات محدودی با آی‌پی کشورهای تحریم شده وارد شوید، مشکلی نخواهد بود. اما اگر این اتفاق به تعداد زیادی رخ دهد، صرافی ممکن است محدودیت‌هایی را اعمال کند. در نهایت حساب کاربری شما بلاک نمی‌شود.
  • هیچگونه اطلاعات هویتی خود را به هیچ کس ندهید. به شخصی اجازه ندهید که با اطلاعات شما مراحل وریفای بایننس را انجام دهد. در این صورت، احتمالاً حساب کاربری شما یا همان شخص با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

 

فهرست