اوکی اکسچنج

تحلیل تکنیکال رمز ارز دوج کوین ۱۸ دی ماه ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته

همانطور که در نمودار دوج کوین مشاهده می‌شود در تایم فریم ۴ ساعته روند حرکتی قیمت دوج کوین نزولی است. به این معنی است که کف‌های پایین‌تری نسبت به هم شکل گرفته‌اند. بنابراین انتظار می‌رود تارگت بعدی دوج کوین سطوح پایین‌تری باشد.

اما اگر به تایم‌فریم‌ کوچک‌تر (یک ساعته) نگاهی بی‌اندازید، متوجه می‌شوید که قیمت در یک کانال صعودی کوتاه مدت قرار گرفته است، که در حال واکنش به کف و سقف کانال است. در ادامه این مطلب با استفاده از تکنیک‌های تحلیل تکنیکال سناریوهای مهم مرتبط با این رمز ارز را بررسی می‌کنیم. 

در حال حاضر دو سناریو با بیشترین احتمال وجود دارد. 

سناریو اول حفظ و ادامه روند کوتاه مدت در کانال صعودی تا محدوده مقاومتی ۰.۰۸۲ دلار تا ۰.۰۸۵ دلار و بعد انتظار ریزش تا محدوده حمایتی ۰.۰۶ دلار.

سناریو دوم شکست کف کانال صعودی کوتاه مدت و ریزش قیمت تا سطح حمایتی ۰.۰۶ دلار

نکته مهم: این رمز ارز با نشر اخبار لحظه‌ای به شدت تحت تاثیر قرار می‌گیرد؛ به طوری که در نمودار دوج کوین شاهد سایه‌های بلندی (شدو) هستیم.

نکته: این تحلیل هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با تحلیل تکنیکال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی جزئیات مربوط به ارزدیجیتال دوج کوین در ۱۸ دی ماه ۱۴۰۱ می‌توانید به اکانت Trading view ارزتودی مراجعه کنید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست