اوکی اکسچنج

آموزش کار با صرافی لوکال‌ بیت‌کوینز (localbitcoins)

صرافی لوکال بیت کوینز

لوکال بیت‌کوینز یک صرافی منحصر به فرد و متفاوت است. این شرکت که دفتر مرکزی آن در هلسینکی فنلاند است، پلتفرمی را برای معاملات همتا به همتا بیت کوین ارائه می‌دهد. در این صرافی بدون استفاده از صرافی متمرکز، کاربران ثبت نام شده می‌توانند بیت کوین را در لوکال بیت‌کوینز تبلیغ، خرید و فروش کنند. برخلاف صرافی‌های دیگر، فروشندگان شرایط را در هنگام استفاده از لوکال بیت‌کوینز تعیین می‌کنند. به همین خاطر است که معمولاً با آمازون و eBay مقایسه می‌شود. خریداران موظفند از نرخ‌های ارز قابل اجرا و روش‌های پرداخت پذیرفته شده که توسط فروشنده مشخص شده است پیروی کنند. این پلتفرم برای هر معامله‌ای که موفقیت‌آمیز باشد، یک کارمزد ثابت ۱٪ دریافت می‌کند. در ادامه این مقاله قرار است به آموزش نحوه خرید و فروش بیت‌کوین در این صرافی بپردازیم و روش‌های برای نگه‌داری ایمن از دارایی‌ها آموزش دهیم.

علت تمایز صرافی لوکال بیت‌کوینز 

همانطور که بالاتر اشاره کردیم معاملات در لوکال بیت‌کوینز به صورت همتا به همتا است. این بدان معناست که برای معامله شما با شخص حقیقی در ارتباط هستید. برخلاف پلتفرم‌های معاملاتی متمرکز بیت‌کوین و صرافی‌های سهام مانند، لوکال بیت‌کوینز معاملات مستقیم بین کاربران را امکان‌پذیر می‌کند.

این ویژگی باعث می‌شود معاملات کارآمد، سریع و با انعطاف‌پذیری بیشتری انجام شود. شما می‌توانید به سرعت بیت کوین‌های خود را دریافت کنید. برای هر معامله، لوکال بیت‌کوینز برای اطمینان از ایمن بودن بیت‌کوین‌ها و هر دو معامله‌گر، حفاظت از‌ بیت کوین را ارائه می‌دهد.

هدف اصلی لوکال بیت‌کوینز 

تمرکز این صرافی بیشتر بر روی جامعه بیت‌کوین است. هدف لوکال بیت‌کوینز استفاده از تجارت بیت کوین برای باز کردن اقتصاد جهان به روی همه است. این صرافی معتقد است بیت‌کوین به شدت نحوه عملکرد بخش مالی را تغییر می‌دهد.

بیت کوین به افراد و گروه‌ها قدرت می‌بخشد و آزادی مالی و رفاه را به خصوص برای کشور‌های توسعه نیافته به ارمغان می‌آورد. علاوه بر این‌ها، بیت کوین بدون مرز و مستقل از خطرات سیاسی است.

نحوه خرید بیت کوین

 • قدم اول: ثبت نام

در شروع باید حسابی در صرافی لوکال بیت‌کوینز باز کنید. بعد از آن شما یک کیف‌پول رایگان و ایمن دریافت می‌کنید. هیچ برنامه دیگری مورد نیاز نیست. اگر از قبل حساب کاربری دارید، به مرحله بعدی بروید.

 • قدم دوم: جستجو برای آگهی‌ها

به صفحه اصلی بروید و مبلغی که می‌خواهید به ارز خود خریداری کنید و روش پرداختی که ترجیح می‌دهید را در کادر جستجو وارد کنید. اگر از روش پرداخت ترجیحی خود مطمئن نیستید، «All online offers”» را به عنوان گزینه پرداخت خود انتخاب کنید. این وب سایت لیستی از معامله گران بیت کوین در منطقه شما ارائه می‌دهد

جستجو برای آگهی‌ها

 • قدم سوم: انتخاب آگهی

از لیست، معامله‌گری که تعداد معاملات و امتیاز بالایی دارد را انتخاب کنید. نشانگر زمان پاسخ نشان می‌دهد که آیا معامله‌گر در پنج دقیقه یا کمتر (سبز)، در ۳۰ دقیقه یا کمتر (زرد)، یا بیش از ۳۰ دقیقه پس از آن پاسخ می‌دهد. برای کسب جزئیات بیشتر در مورد یک آگهی، روی گزینه «خرید» کلیک کنید.

مراحل کار با صرافی

 • قدم چهارم: پرداخت هزینه به فروشنده

پس از کلیک روی دکمه «خرید»، جزئیات بیشتری درباره آگهی، از جمله شرایط معامله، مشاهده خواهید کرد. قبل از ارسال درخواست تجاری خود، آن‌ها را دوباره بخوانید. اگر با آن‌ها موافق نیستید، می‌توانید با مراجعه به صفحه قبل، تبلیغات دیگری را انتخاب کنید.

مراحل استفاده از صرافی لوکال بیت کوینز

مبلغ مورد نظر برای خرید را در کادر آبی رنگ وارد کنید، برای فروشنده پیام بنویسید و سپس روی دکمه پذیرش شرایط و ارسال درخواست معامله کلیک کنید تا معامله انجام شود. هنگام کلیک بر روی دکمه، مطمئن شوید که آماده پرداخت هستید زیرا اگر قبل از بسته شدن پنجره پرداخت این کار را نکنید، معامله به طور خودکار لغو می‌شود.

 • قدم پنجم: تکمیل معامله

پس از تکمیل پرداخت، روی دکمه ” have paid” کلیک کنید. بیت کوین شما به محض اینکه معامله‌گر تأیید کرد که پرداخت شما دریافت شده است، از سپرده خارج می‌شود و سپس بلافاصله در کیف پول LocalBitcoins شما در دسترس خواهد بود.

 

پیام تایید صرافی لوکال بیت کوینز

نحوه فروش بیت‌کوین در صرافی لوکال بیت کوینز 

 • قدم اول: ثبت نام

مانند مراحل فروش، ابتدا باید حسابی در لوکار بیتز بسازید. سپس بیت‌کوین‌های خود را برای فروش به کیف‌پول خود منتقل کنید.

 • قدم دوم: جستجو آگهی

به صفحه اصلی بروید و روی گزینه QUICK SELL در کادر جستجو کلیک کنید. یک گزینه پرداخت را انتخاب کنید و مبلغی را که می‌خواهید از خود را بفروشید در فرم وارد کنید. اگر مطمئن نیستید که چگونه می‌خواهید پرداخت کنید، همه پیشنهادهای آنلاین را به عنوان گزینه پرداخت خود انتخاب کنید. سپس وب سایت تمام معاملات فعلی بیت کوین را نمایش می‌دهد.

نکته مهم در مورد روش‌های پراخت: برخی از روش‌های پرداخت ریسک بالایی دارند. تراکنش‌های بیت کوین کاملاً غیر قابل برگشت هستند. هنگامی که بیت کوین‌ها را می‌فروشید، نمی‌توانید آن‌ها را پس بگیرید. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم با استفاده از گزینه پرداخت کم ریسک، به مشتریان باتجربه‌ای که تعداد قابل توجهی معاملات قبلی و بازخورد ۱۰۰ درصدی دارند، بفروشید.
جستجو آگهی در لوکال بیت کوینز

 • قدم سوم: انتخاب آگهی

پیشنهادی را از فهرستی انتخاب کنید که در آن معامله‌گر دارای امتیاز شهرت بالا و تعدادی معاملات موفق است. نشانگر زمان پاسخ نشان می‌دهد که آیا معامله‌گر در پنج دقیقه یا کمتر (سبز)، در ۳۰ دقیقه یا کمتر (زرد)، یا بیش از ۳۰ دقیقه پس از آن (خاکستری) پاسخ می‌دهد. برای دریافت جزئیات بیشتر در مورد یک پیشنهاد، روی دکمه sell کلیک کنید.

انتخاب آگهی در صرافی لوکال بیت کوینز

 • قدم چهارم: باز کردن معامله

وقتی روی دکمه فروش کلیک کنید، جزئیات بیشتری در مورد پیشنهاد، از جمله شرایط تجارت، مشاهده خواهید کرد. قبل از ارسال درخواست تجارت، آن‌ها را دوباره بخوانید و اگر با آن‌ها موافق نیستید، به صفحه قبلی بازگردید و پیشنهاد دیگری را انتخاب کنید.

مبلغی را که می‌خواهید بفروشید در کادر آبی رنگ وارد کنید، یادداشتی برای خریدار بنویسید و سپس روی دکمه پذیرش شرایط و ارسال درخواست تجارت کلیک کنید تا معامله شروع شود.

بازکردن معامله در صرافی لوکال بیت کوینز

 • قدم پنجم: منتظر بمانید تا خریدار پرداخت کند

خریدار پس از ارسال درخواست تجارت، اطلاعات پرداخت شما را جستجو می‌کند (به عنوان مثال اگر می‌خواهید برای انتقال بانکی بفروشید، خریدار اطلاعات حساب بانکی شما را می‌خواهد). خریدار برای بیت کوین‌ها پرداخت می‌کند و زمانی که اطلاعات پرداخت را به فروشنده ارائه کردید، آن را به شما تأیید می‌کند.

قبل از انتشار بیت کوین، لطفاً مطمئن شوید که پول به حساب شما رسیده است. هرگز قبل از دریافت پول بیت کوین ندهید. از آنجایی که تراکنش‌های بیت کوین غیر قابل برگشت هستند، اگر پرداخت خریدار نرسد، هرگز نمی‌توانید پول خود را پس از دادن آن به خریدار پس بگیرید.

هنگامی که تأیید کردید که پرداخت انجام شده است، می‌توانید صفحه را به پایین اسکرول کرده و Release Bitcoins را انتخاب کنید. با این کار بیت‌کوین‌ها از سپرده تجاری برای خریدار ارسال می‌شوند و معامله کامل می‌شود.

پرداخت خریدار در صرافی لوکال بیت کوینز

۳ روش مؤثر برای حفظ امنیت دارایی‌های دیجیتال

احراز هویت دو مرحله‌ای

احراز هویت دو مرحله‌ای چیست؟ با استفاده از این روش شما برای ورود به سیستم، علاوه بر رمز عبور، به کد یکبار مصرف تلفن همراه یا کاغذ چاپی نیاز دارید. هم برنامه‌های موبایل (اندروید، iOS و ویندوز موبایل) با احراز هویت دو مرحله‌ای لوکال بیت‌کوینز سازگار هستند.

هدف از احراز هویت دو مرحله‌ای

 • با احراز هویت دو مرحله‌ای، می‌توانید بیش از ۹۹ درصد از حملات علیه خود را متوقف کنید.
 • برخلاف رمز‌های عبور، هک کردن کد‌های احراز هویت دو مرحله‌ای بسیار دشوار است.
 • راه‌اندازی آن ساده و در کمترین زمان انجام می‌شود!

امنیت ورود

مرورگر‌های وب شما توسط LocalBitcoins به خاطر سپرده می‌شوند، و این نشان می‌دهد ورود‌ها از همان مرورگر انجام می‌شود. قبل از اینکه در صورت یافتن یک مرورگر وب ناشناس، ورود به سیستم آغاز شود، تأیید‌ ایمیل لازم است. بهتر است از ورود از طریق مرورگر‌های غیرمجاز اجتناب کنید.

سایر روش‌ها

 • از رمز‌های عبور جداگانه برای وب سایت‌های مختلف استفاده کنید.
 • از استفاده از مرورگر Tor خودداری کنید. اگر از مرورگر Tor استفاده کنید، در معرض خطر سرقت بیت کوین قرار می‌گیرید.
 • از شرکت در هرگونه تراکنش خارج از لوکال بیت‌کوینز خودداری کنید.
 • هنگام استفاده از وب‌سایت از رایانه‌ها یا دستگاه‌های مشترک، مانند دستگاه‌هایی که در کافی‌نت‌های عمومی یافت می‌شوند، احتیاط کنید، زیرا می‌توانند به کی‌لاگر‌هایی مجهز شوند که ممکن است اعتبار کاربری شما را بدزدند.
 • هنگام ورود به وب‌سایت، با خواندن نوار آدرس مرورگر خود، بررسی کنید که به localbitcoins.com وارد می‌شوید و نه دامنه فیشینگ همچنین، مطمئن شوید که localbitcoins.com دقیقاً به این شکل نوشته شده است که فیشرهای‌ایمیل، به ویژه، اغلب نام دامنه‌هایی را ثبت می‌کنند که شبیه به localbitcoins.com هستند. مانند localbiRcoins.com.
 • اگر امکانش وجود دارد، از سیستم‌هایی استفاده کنید که صرفاً برای خرید و فروش ارز‌های دیجیتال از آن استفاده می‌کنید، نه کار‌های دیگر.
 • بهتر است از نصب افزونه‌های مرورگر و نرم‌افزار‌های غیرقانونی و ناشناس جلوگیری کنید.

راهنمای لوکال بیت‌کوینز برای تأیید حساب

چرا به تأیید حساب نیاز داریم؟

هویت کاربران باید توسط لوکال بیت‌کوینز تأیید شود تا از تمام الزامات قانونی قابل اجرا و همچنین رعایت مقررات مربوط به مبارزه با پولشویی و جلوگیری از تأمین مالی تروریسم پیروی کند. مکانیسم تأیید کاربر در لوکال بیت‌کوینز با افزایش اعتماد عمومی و جلوگیری از استفاده از حساب‌های LocalBitcoins برای فعالیت‌های غیرقانونی، بازار امن‌تری را برای همه کاربران تشویق می‌کند. راستی‌آزمایی حساب یکی دیگر از مؤلفه‌های حیاتی امنیت فردی است، زیرا در صورت از بین رفتن دسترسی به هر دلیلی، امکان بازیابی حساب را فراهم می‌کند.

به طور کلی، روش تأیید لوکال بیت‌کوینز مطابق با سطح تعامل پلت فرم کاربر، موارد تأیید دقیق‌تری را می‌طلبد. داده‌های مورد استفاده برای تأیید حساب‌ها در LocalBitcoins مطابق با تمام قوانین قابل اجرا حفظ و نگهداری می‌شوند.

چگونگی تایید حساب

برگه تأیید تنظیمات حساب خود به شما امکان می‌دهد وضعیت تأیید حساب لوکال بیت‌کوینز خود را مشاهده و تغییر دهید. در آنجا فهرستی از آیتم‌های تأیید تکمیل شده و (در صورت وجود) در انتظار تأیید برای هر ردیف، و همچنین جزئیات مربوط به تجارت ورودی و حجم تراکنش خود را خواهید دید که برای تعیین سطح ردیف حساب شما استفاده می‌شود. می‌توانید با انتخاب گزینه “Proce to the next step” از منوی Verification موارد تأییدیه لازم را ارسال کنید.

الزامات و شرح سطح حساب

صرافی لوکال بیت‌کوینز شامل ۳ سطح حساب شامل T۱، T۲ و T۳ است.

سطح یک حساب یا T۱ اغلب با توجه به حجم معاملات و تراکنش‌های ورودی سالانه آن، یا به طور خاص، بر اساس میزان اعتباری که در طول ۱۲ ماه گذشته به یک حساب واریز شده است، از جمله معاملات خرید و تراکنش‌های دریافتی بیت کوین تعیین می‌شود.

هنگامی که حجم معاملات و معاملات ورودی از حد فعلی بیشتر شود، تأیید سطح بعدی ضروری است. با این حال، در برخی شرایط منحصر به فرد، ممکن است یک حساب به یکی از سطوح زیر منتقل شود یا از شما خواسته شود تا تأیید دیگر را تکمیل کند. کیف پول، آگهی و خدمات تجاری ارائه شده توسط لوکال بیت‌کوینز برای حساب‌هایی که تأیید سطح لازم را به پایان نرسانده‌اند، قابل دسترسی نیستند.

مراحل تأیید حساب سطح اول (T۱)

کاربرانی که مایل به خرید و یا دریافت کمتر از ۲۰۰۰۰ یورو در سال هستند، در این سطح قرار دارند. کاربران باید هنگام ثبت نام برای T۱ آدرس‌ ایمیل، شماره تلفن، نام کامل و کشور محل سکونت خود را وارد کنند. کاربران همچنین باید یک پرسشنامه مختصر برای ارائه اطلاعات آدرس خود و تأیید هویت خود تکمیل کنند.

بهتر است از تصاویر با وضوح بالا و بدون تغییر در حین تأیید هویت خود استفاده کنید. فقط می‌توان از عکس اصلی – نه اسکن شده و نه کپی – استفاده کرد. تأیید T۱ ساده و سریع است، اما برخی از مراحل تأیید هویت ممکن است به دلایل زیر موفق نباشند:

 • تاریخ تولد در مدرک وجود ندارد
 • مدرک منقضی شده
 • کیفیت تصویر ضعیف
 • مدرک پشتیبانی نشده

در صورت عدم موفقیت در روند تأیید‌شناسه برای دستورالعمل‌های دقیق‌تر، با پشتیبانی تماس بگیرید. اگرچه صرافی به صورت دستی‌شناسه‌ها را تأیید نمی‌کنیم، اما تیم پشتیبانی آن‌ها می‌توانند راهنمایی‌هایی را در مورد اینکه در هر موقعیتی چه کاری انجام دهند، ارائه دهند.

مراحل تأیید حساب سطح دوم (T۲)

کاربرانی که راستی‌آزمایی T۱ را تکمیل کرده‌اند، اگر بخواهند محدودیت‌های معاملاتی خود را کاهش دهند یا اگر وضعیت حسابشان، مانند حساب شرکت تازه ثبت‌شده، به خدمات بیشتری نیاز داشته باشد، می‌توانند برای تأیید حساب T۲ اقدام کنند.

کاربران می‌توانند پس از تکمیل راستی آزمایی T۱ با پاسخ به پرسشنامه و ارائه شواهدی از آدرس، T۲ را تأیید کنند.

ترجیحاً مدارکی که به عنوان اثبات آدرس ارائه می‌شوند با حروف لاتین نوشته شده و قابل خواندن باشند. مدارک عربی، چینی و روسی زبان نیز پذیرفته می‌شود. مدرک باید دارای تاریخ صدور حداکثر سه ماهه، نام قانونی کاربر و آدرسی باشد که با جزئیات حساب مطابقت دارد. اکثر مردم مدارک زیر را به عنوان مدرک نشانی قبول می‌کنند:

 • صورت حساب بانک
 • صورتحساب کارت اعتباری
 • قبض آب و برق (مانند گاز، آب، برق)
 • قبض تلفن (تلفن ثابت)
 • اظهارنامه مالیاتی
 • قبض اینترنت خانگی

در صورتی که مدرک آدرس شما رد شد، مطمئن شوید که:

 • فایل PNG، JPG یا PDF است
 • نوع سند پشتیبانی می‌شود
 • زبان و قالب آدرس با اطلاعاتی که قبلاً ارائه کرده‌اید، یکی است.
 • اطلاعات مدرک مورد نظر به روز شده و ثبت شده زیر ۳ ماه است.

مراحل تأیید حساب سطح سوم (T۳)

مشتریان تأیید شده T۲ بعد از اینکه به حجم معاملات ۱۰۰ هزار یورو رسیدند، اگر حساب آن‌ها مورد خاصی نداشت، می‌توانند به مرحله تأیید سطح ۳ برسند. با قبولی در آزمون، تکمیل یک پرسشنامه و ارائه مدارک پشتیبانی لازم، تأیید T۳ انجام می‌شود. آزمون بررسی سالم بودن در سطح ۳، درست مانند تأیید ID برای T۱ است. با این حال ممکن است در انجام آن به مشکلاتی بر بخورید که در ادامه نحوه رفع آن‌ها در زیر توضیح داده شده است:

 • دستگاه مورد نظر پشتیبانی نمی‌شود.
 • از دستگاه آیفون یا آی‌پد استفاده نکنید.
 • مرورگر را پشتیبانی نمی‌کند. (فقط از مرورگر‌های کروم یا فایرفاکس استفاده کنید)
 • دستگاه شما اجازه ضبط ویدیو را نمی‌دهد.
 • یک افزونه با مرورگر و دوربین سیستم سازگار نیست.

پرسشنامه‌های T۳ به صورت دستی بررسی می‌شوند. تأیید درخواست ممکن است کمی طول بکشد و تیم لوکال بیت‌کوینز می‌تواند از فرم تأیید برای درخواست جزئیات بیشتر استفاده کند. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم در اسرع وقت درخواست را ارسال کنید، ترجیحاً قبل از اینکه حساب شما به سقف T۲ نزدیک شود.

تأیید شرکت

در لوکال بیت‌کوینز، می‌توانید به عنوان یک شرکت تجارت کنید و از اطلاعات پرداخت کسب و کار خود برای انجام و دریافت پرداخت‌های معاملاتی استفاده کنید. فعالیت به عنوان یک شرکت برای کارآفرینان انحصاری نیز خوب عمل می‌کند.

ثبت نام در صرافی

برای شروع تجارت به عنوان یک شرکت، می‌توانید یک حساب شرکت جدید در لوکال بیت‌کوینز باز کنید. برای ایجاد یک حساب شرکت جدید، باید مدرکی ارائه دهید که مالک حساب شرکت Master، که همان حسابی است که نماینده اصلی شرکت استفاده می‌کند، است.

داشتن یک حساب شخصی و تجاری تا زمانی که پرداخت‌ها با استفاده از اطلاعاتی که با نوع تأیید حساب سازگار است، قابل قبول است. به عنوان مثال، یک حساب شخصی لوکال بیت‌کوینز باید با استفاده از یک حساب شخصی پرداخت‌ها را تکمیل کند و یک حساب تجاری لوکال بیت‌کوینز باید با استفاده از جزئیات تجاری پرداخت‌ها را ارسال و دریافت کند.

اگر از قبل یک حساب شخصی داشتید و می‌خواهید از اطلاعات پرداخت آن حساب برای معاملات استفاده کنی، می‌توانید یک حساب جدید برای خدمت به عنوان حساب اصلی برای شرکت خود باز کنید. در نتیجه، اکنون دو حساب قابل استفاده در صرافی خواهید داشت. به این ترتیب، شما فقط باید از اطلاعات پرداخت شخصی خود برای حساب اول خود و از اطلاعات پرداخت تجاری خود برای حساب دوم خود استفاده کنید.

تأییدیه سطوح TA و TB برای شرکت

لوکال بیت‌کوینز دارای دو سطح حساب به عنوان A و B برای شرکت‌ها است. سطح A برای شروع فعالیت حساب و سطح B برای زمانی است که حجم معاملات سالانه به ۵۰۰۰۰۰ یورو برسد. قبل از ارسال اطلاعات شرکت و اسناد پشتیبان برای راستی‌آزمایی سطح A، فرآیند تأیید حساب شرکت اصلی مستلزم تأیید شخصی T۱ و T۲ است.

این بدین معناست که قبل از ارسال مدارک شرکت خود باید حساب را به عنوان سطح ۲ احراز هویت کنید. شما باید مالک قانونی شرکت یا کارمندی باشید که کسب و کار به او اجازه مدیریت حساب اصلی را داده است تا تأیید حساب شرکت Master را تکمیل کنید. علاوه بر این، شرکت شما باید در ثبت شرکت کشور شما ذکر شود.

آدرس وبسایت لوکال بیت کوینز

برای تأیید حساب A شرکت‌ها باید مدارک زیر را ارائه دهند:

 • مدارک ثبت شرکت
 • جزئیات در مورد صاحبان ذینفع آن
 • اطلاعات مربوط به هیئت مدیره شرکت (در صورت وجود)

برای تأیید حساب B شرکت‌ها باید مدارک زیر را ارائه دهند:

 • آخرین گزارش مالی (در صورتی که طبق قوانین ملی تهیه شده باشد باید ارائه شود)
 • صورت مالی
 • گزارش حسابدار (در صورت وجود)
 • پس از ارسال درخواست برای تأیید شرکت، تمام جزئیات و سؤالات مربوطه باید از طریق فرم درخواست ارسال شود.

حساب‌های فرعی شرکت

برای اینکه کارمندان شما از حساب‌های شخصی خود به عنوان حساب شرکتی استفاده کنند، می‌توانید حساب‌های خود (حساب‌های فرعی شرکت) را به آن‌ها ارائه دهید. کارمندان می‌توانند حساب‌های شخصی خود را ایجاد کنند، آن‌ها را به عنوان T۱ احراز هویت کنند و سپس به عنوان یک حساب فرعی به حساب شرکت بپیوندند. آن‌ها باید در نظر داشته باشند که هنگام تنظیم یک حساب شخصی، کادری که می‌گوید “This is a company account” را علامت بزنید.

کسب و کار شما باید قبلاً یک حساب شرکتی داشته باشد تا بتواند به عنوان یک حساب فرعی شرکت عمل کند. برای ثبت حساب‌های فرعی باید از حساب اصلی شرکت استفاده شود. حجم حساب یک شرکت با اضافه کردن حجم حساب اصلی و همه حساب‌های فرعی آن تعیین می‌شود.

مناطقی که لوکال بیت‌کوینز پشتیبانی نمی‌کند:

به دلیل نگرانی‌های امنیتی و نظارتی، لوکال بیت‌کوینز به ساکنین برخی از مناطق جهان فقط خدماتی محدود یا هیچ ارائه نمی‌دهد. محدودیت‌های جغرافیایی مطابق با لیست‌هایی که توسط مقامات مربوطه ایجاد شده است اعمال می‌شود و ممکن است گهگاه به روز شود.

مناطق کوبا، کره شمالی، ایران، سوریه مشمول محدودیت هستند، در حالی که اتباع این کشور‌ها در صورت اقامت در خارج از کشور ممکن است از خدمات لوکال بیت‌کوینز استفاده کنند.

چرا باید در لوکال بیت‌کوینز ترید کرد؟

لوکال بیت‌کوینز در سال ۲۰۱۲ تأسیس شد و در حال حاضر به کاربران بیش از ۱۰۰ کشور ارائه می‌شود، اولین و بهترین پلتفرم تجارت بیت‌کوین همتا به همتا (P۲P) در صنعت ارز‌های دیجیتال است. می‌توانید بیت‌کوین‌ها را با ارز‌های سنتی از طریق معاملات آنلاین، که توسط یک سرویس‌امانی محافظت می‌شود، معامله کنید. این به عنوان تجارت خارج از بورس (OTC) نیز شناخته می‌شود.

از آنجایی که لوکال بیت‌کوینز تراکنش‌های سریع و طیف وسیع‌تری از گزینه‌های پرداخت را امکان‌پذیر می‌کند، مردم ترجیح می‌دهند بیت‌کوین‌های OTC بخرند و بفروشند. تجارت مستقیم با افراد دیگر با استفاده از همان ارائه دهنده پرداخت، پول را بسیار سریعتر از استفاده از صرافی‌های متمرکز بیت کوین، که کند و ناکارآمد هستند، جابه جا می‌کند. برای مشتری، این منجر به تجربه کاربری بهتری می‌شود.

این راهنما شما را به یکی از صد‌ها معامله فعال بیت‌کوین تبدیل می‌کند. در حال حاضر با بیش از ۶۰ روش پرداخت، معامله‌گران از لوکال بیت‌کوینز استفاده می‌کنند.

لوکال بیت‌کوینز چه مزایایی دارد:

 • با ثبت نام بیش از ۴ هزار کاربر به طور روزانه، لوکال بیت‌کوینز اکنون یکی از بزرگترین شبکه‌های تجارت بیت‌کوین P2P است.
 • از آنجایی که این صرافی به بیش از ۱۰۰ کشور خدمات ارائه می‌دهد، یک بازار جهانی است.
 • روش‌های تجارت در لوکال بیت‌کوینز سریع و ساده است.
 • حفاظت‌امانی برای تجارت ایمن هم از خریدار و هم از فروشنده محافظت می‌کند.
 • به لطف یک سیستم قیمت‌گذاری پویا که از صد‌ها منبع استخراج می‌شود، قیمت‌های شما همیشه جاری خواهد بود.
 • شما می‌توانید برنامه‌های تجاری خود را با استفاده از API برای خودکارسازی معاملات ایجاد کنید.
۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست