اوکی اکسچنج

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین تا آخر ماه جولای توسط الگوریتم یادگیری ماشین

بیت کوین از مرز ۳۱۰۰۰ دلار فراتر رفته و همچنان بالای ۳۰۰۰۰ دلار معامله می‌شود، بنابراین معامله گران ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران به شدت مشتاق هستند تا ببینند آیا دارایی دیجیتال پیشرو می‌تواند به رشد خود ادامه دهد و به ۴۰۰۰۰ دلار برسد.

ارز دیجیتال در هفته‌های اخیر به‌طور قابل‌توجهی تحت تأثیر افزایش اخیر تعداد پرونده‌های صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) و علاقه فزاینده موسسات بزرگ قرار گرفته است.

مجله خبری تحلیل با استفاده از ابزار تحلیلی خود، پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین تا آخر ماه جولای را با استفاده از الگوریتم یادگیری ماشین انجام داد.

طبق پیش‌بینی‌ الگوریتم یادگیری ماشین بیت‌کوین با رشد ۷ درصدی نسبت به قیمت فعلی خود تا پایان ماه به ۳۳۳۲۹ دلار صعود خواهد کرد. این ارز دیجیتال در چند روز گذشته توسط موسسات بزرگ مانند بلک‌راد و .. مورد پذیرش قرار گرفت.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین طی سال گذشته به میزان به میزان قابل توجهی یعنی ۵۹ درصد افزایش یافته است. با توجه به این رشد، بیت کوین ۸۴ درصد از ۱۰۰ دارایی برتر بازار کریپتو بهتر عمل کرده است.

علاوه بر این، میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه در حال حاضر بالاتر از قیمت دارایی دیجیتال پرچمدار است، که نشان دهنده روند مثبتی است.

با ۱۷ روز روند سبز و مثبت در ۳۰ روز گذشته، بیت کوین موقعیت بازار قدرتمندی را حفظ کرده است و در حال حاضر نزدیک به چرخه خود معامله می شود و وضعیت خود را به عنوان یک ارز دیجیتال برای نظارت در بازار سریع و دائمی ارزهای دیجیتال در حال تغییر است.

نمودار بیت کوین

بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۳۱۰۲۲ دلار معامله می‌شود که ۱.۲۲ درصد در روز افزایش یافته است. در ۴ ژوئیه، مایکل ون د پوپ، مرجع مشهور تجارت کریپتو نظرات خود را در مورد وضعیت بیت کوین ارائه کرد. Van de Poppe اضافه کرد که پس از عبور بیت کوین از آستانه ۳۲۵۰۰ دلار، شتاب واقعی رخ خواهد داد.

تا آن زمان، او معتقد است که پیشرفت بیت کوین با یک حرکت تدریجی و پیوسته مشخص می‌شود.

نکته: این تحلیل هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با تحلیل تکنیکال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست