اوکی اکسچنج

نقد و بررسی صرافی رمزینکس

صرافی رمزینکس

صرافی ایرانی دیگر که قصد معرفی امکانات و شرایط استفاده از خدمات آن را در ارزتودی داریم، صرافی رمزینکس است. این صرافی توسط تیمی جوان از فارغ التحصیلان برتر رشته‌های مدیریت مالی و MBA دانشگاه صنعتی شریف طراحی و اداره می‌شود. هدف بنیان گذاران رمزینکس در وهله اول، ارائه خدمات به ایرانیان در جهت تجارت آزاد در دنیای ارزهای دیجیتال در بستری امن و قابل اطمینان است. در ادامه اطلاعات جامعی در خصوص شرایط استفاده از این صرافی و کارمزدها و کار با بخش‌های مختلف آن ارائه می‌کنیم.

آشنایی با صرافی رمزینکس

صرافی رمزینکس نسبت به صرافی نوبیتکس و اوکی اکسچنج سابقه فعالیت کمتری داشته اما با این وجود کیفیت و امکانات خود را خیلی سریع ارتقا داده و توانسته تبدیل به یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی شود. این صرافی فعال در بازار ارزهای دیجیتال بستری را برای کاربران ایرانی فراهم کرده که در آن می‌توانند با سرعت به نسبت خوب و در امنیت کافی و بدون استفاده از گزینه‌های واسطه دیگری به ترید و معامله ارزهای دیجیتالی بپردازند. کلیه تبادلات ارزی که در این صرافی انجام می‌شود به صورت صد در صد شفاف و  PEER TO PEER است.

نکته: یکی از امکانات خوب این صرافی ارز دیجیتال ایرانی این است که کاربران بدون نیاز به احراز هویت می‌توانند واریز و برداشت رمزارزی و برداشت ریالی خود را انجام دهند و فقط برای واریز ریالی نیاز به احراز هویت خواهد بود.

نحوه ثبت نام

برای ثبت نام در این صرافی لازم است وارد آدرس https://ramzinex.com/exchange/pt/authentication?ref-code=63f5bd3570752/ شوید و شماره موبایل و یا ایمیل خود را در این بخش وارید کنید و در صورت لاگین بودن Email با مرورگر می‌توانید به طور خودکار روند ثبت نام را طی کنید.

ثبت نام

برای واریز ریالی در این صرافی در ابتدا باید اطلاعات حساب کاربری خود را تایید کنید؛ این اطلاعات شامل، نام و نام خانوادگی، شماره تماس موبایل و شماره ثابت، آدرس محل سکونت، عکس کارت ملی و عکس سلفی با کارت ملی می‌باشد. بعد از وارد کردن این اطلاعات، حساب کاربری شما توسط نیروی انسانی این مجموعه احراز هویت می‌شود و بعد از آن می‌توانید واریز ریالی خود را انجام دهید؛ همان طور که گفته شد فقط برای واریز ریالی نیاز به احراز هویت وجود دارد و اگر برای دلایل دیگری قصد استفاده از این صرافی دارید، احراز هویت نیاز نیست.

سلفی با کارت ملی

ارزهای دیجیتال قابل ارائه در صرافی رمزینکس

ارزهای دیجیتالی که در صرافی رمزینکس ارائه می‌شود را در ادامه برای شما لیست کرده ایم تا بتوانید با دید بهتری صرافی مورد نظر خود را برای خرید و فروش انتخاب کنید. صرافی های ایرانی معمولا از بسیاری رمزارزهای موجود در بازار پشتیبانی نمی‌کنند؛ با این همه لیست رمزارزهایی که در صرافی رمیزینکس پشتیبانی می‌شوند را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 • بیت کوین
 • تتر
 • اتریوم
 • کاردانو
 • دات
 • دوج کوین
 • ریپل
 • بیت کوین کش
 • لایت کوین
 • بایننس کوین
 • استلار
 • اترکلاسیک
 • ترون
 • لینک

اگر برای تبادلات ارزی خود نیاز به استفاده از خدمات صرافی دارید که از تعداد بالای رمزارز پشتیبانی کند و توکن های جدید را نیز در لیست خرید و فروش خود داشته باشد، در این شرایط پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات صرافی اوکی اکسچنج می‌باشد که یش از از ۳۰۰ رمزارز را برای خرید و فروش لیست کرده است.

کارمزدهای صرافی رمزینکس برای برداشت رمزارزهای دیجیتالی

کارمزدهایی که در بخش خرید و فروش این صرافی وجود دارد؛ مقادیر مختلفی است که در ادامه لیست حداقل کارمزد برداشت را آورده ایم. برای خرید رمزارز نیز کم ترین کارمزدی که رمزینکس دریافت می‌کند حدود ۰.۰۸% است و بیشترین کارمزد ۰.۳۲% است و این میزان کارمزدها بستگی به حجم معاملات دارد.

ارز دیجیتال شبکه حداکثر کارمزد برداشت
بیت کوین BTC ۰.۰۰۰۵ بیت کوین
بیت کوین BEP2 ۵.0E-5 بیت کوین
ریال پایا ۴۵۰۰۰ ریال
تتر(اومنی) OMNI ۰ تتر(اومنی)
اتریوم ERC20 ۰.۰۰۴ اتریوم
اتریوم BEP2 ۰.۰۰۱ اتریوم
لایت کوین LTC ۰.۰۰۱ لایت کوین
ریپل XRP ۰.۳ ریپل
دوج کوین dogecoin ۱۰ دوج کوین
تتر ERC20 ۱۰ تتر
تتر OMNI ۱۸ تتر
تتر TRC20 ۱ تتر
بایننس کوین BEP2 ۰.۰۰۱ بایننس کوین
استلار Stellarlumens ۰.۰۱ استلار
اتریوم کلاسیک BEP2 ۰.۰۱ اتریوم کلاسیک
بیت کوین کش BCH ۰.۰۰۱ بیت کوین کش
ترون TRC20 ۱ ترون
لینک ERC20 ۰.۱ لینک
لینک BEP2 ۰.۱ لینک
پولکادات BEP2 ۰.۰۲ پولکادات
کاردانو BEP2 ۰.۱ کاردانو
یونی سواپ ERC20 ۱ یونی سواپ
یونی سواپ BEP2 ۱ یونی سواپ
آوی ERC20 ۰.۲ آوی
آوی BEP2 ۰.۲ آوی
بیتتورنت BEP2 ۱۰۰ بیتتورنت
بیتتورنت TRC10 ۱۰۰ بیتتورنت
چیلیز ERC20 ۱۰۰ چیلیز
چیلیز BEP2 ۱ چیلیز
پاندی‌ایکس(قدیمی) ERC20 ۳۰۰۰ پاندی‌ایکس(قدیمی)
اتم atom ۰.۰۱ اتم
اتم BEP2 ۰.۰۱ اتم
وینک TRC20 ۲۰۰ وینک
وینک BEP2 ۲۰۰ وینک
فایل BEP2 ۰.۰۱ فایل
هولو ERC20 ۳۰۰۰ هولو
تراست BEP2 ۲ تراست
انکر BEP2 ۱۰ انکر

یکی از محدودیت هایی که در صرافی رمزینکس وجود دارد، برداشت وجه در سطح برنزی است؛ به این معنا که اگر میزان معاملات شما به ۵۰ میلیون نرسد، امکان برداشت وجه به صورت رمزارزی وجود ندارد، برای حل مشکل پیشنهاد می‌شود؛ چند معامله را در ماه های اول انجام دهید تا حساب کاربری شما به قدری کافی شارژ برای برداشت رمزارزی در سطح نقره ای و طلایی را داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه: نحوه محاسبه کارمزد صرافی

ویژگی ها و امکانات

 • ظاهر زیبا و رابط کاربری آسان
 • ارائه خدمات در اپلیکیشن موبایلی و وبسایت
 • امنیت بالا با تایید دو مرحله ای ۲FA هنگام برداشت وجه
 • نگهداری کلیه ی اطلاعات کاربران بصورت رمز نگاری شده
 • ذخیره سازی تمامی اطلاعات ورود (login) ارسال ایمیل ورود
 • کیف پول اختصاصی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته با چت آنلاین
 • کارمزد ۰.۰۰۳ درصد
 • واریز و برداشت سریع
 • وبلاگ آموزشی و ارائه اطلاعات مربوط به رمز ارزها

معاملات خودکار

یکی دیگر از امکاناتی که در ramzinex ارائه می‌شود، نحوه سفارش گذاری ارزهای دیجیتال برای خرید با قیمت دلخواه و به صورت خودکار است. به زبان ساده تر می‌توان گفت شما برای ارزهایی دیجیتالی که در این صرافی ارائه می‌شوند، می‌توانید مشخص کنید که با چه قیمتی و در چه زمانی قصد خرید دارید و وقتی که قیمت رمزارز مورد نظر به قیمت انتخابی شما برسد، این صرافی به طور خودکار خرید را برای شما انجام می‌دهد. فقط برای استفاده از این شرایط باید مراحل احراز هویت دو مرحله ای را طی کرده باشید و حساب کاربری شما با واریز ریالی مبلغ مورد نظرتان برای خرید شارژ شده باشد تا بقیه مراحل به صورت اتوماتیک انجام شود.

راه های ارتباطی کاربران

کاربران صرافی رمیزنکس برای اینکه بتوانند با کارشناسان این مجموعه برای حل مشکلات خود ارتباط بگیرند، چندین راه پیش روی خود دارند. این صرافی راه های چت آنلاین، ارسال ایمیل، تیکت و شماره تماس تلفنی را در سایت و اپ خود به عنوان پل ارتباطی با کاربران صرافی قرار داده است،. همچنین برای سوالاتی که در مورد ثبت نام در صرافی دارید نیز در وبسایت مجموعه و در بخش سوالات متدوال و راهنمای سایت اطلاعات بسیار خوبی ارائه شده است.

سوالات متدوال

سوالات متداول

حداقل کارمزد صرافی رمزینکس چقدر است؟

طبق ادعای رمزینکس، حداکثر کارمزد این صرافی برابر با ۰.۳۲ دصد است.

چه عواملی روی میزان کارمزد صرافی ها تاثیر می‌گذارد؟

کارمزد های صرافی ها متناسب با رمز ارز مورد نظر،‌ حجم معامله و تیکر/میکر بودن متفاوت است.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
۲ دیدگاه

۲ دیدگاه. نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 • محمدرضا اشرف زاده
  ۸مهر ۱۴۰۰ ۱:۴۴ ب٫ظ

  وقتی میخوای ثبت نام کنی تو سایتشون زدن پشتیبانی ۲۴ ساعته ولی ساعت ۱۰ شب که تماس میگیری کسی پاسخگو نیست!

  پاسخ
 • یعنی افتضاح ترین صرافی دنیا رمزینکس هستش . یا سایتشون خرابه . یا وسط خرید هنگ میکنه یا پولت تو حسابت نیست خلاصه افتضاح

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست