اوکی اکسچنج

مبارزه تتر با پولشویی با راه حل Notabene

مبارزه تتر با پولشویی با راه حل Notabene

به گزارش وبسایت cryptobriefing، بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده استیبل‌کوین، روز سه‌شنبه اعلام کرد که در حال ادغام راه‌حل Notabene به منظور ارائه‌ خدمات امنیت پرداخت است. این اقدام به تتر کمک می‌کند تا با دستورالعمل‌های گروه ویژه اقدام مالی (FATF) مطابقت داشته باشد و با استفاده از استیبل کوین USDT با فعالیت‌های پولشویی مقابله کند.

راه حل Notabene به Tether این امکان را می‌دهد که به طور ایمن داده های کاربر را برای انتقال ارزهای دیجیتال بزرگ به ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) منتقل کند و با دستورالعمل های جدید تعیین شده توسط گروه ویژه FATF، یک ناظر مالی جهانی، مطابقت داشته باشد. بر اساس دستورالعمل‌های FATF، کمپانی هایی که با دارایی‌های مجازی سر و کار دارند باید داده‌های مختص مشتری را برای تراکنش‌های بیش از یک حد آستانه گزارش کنند.

به طور کلی بر اساس دستورالعمل‌های FATF، کمپانی هایی که با دارایی‌های مجازی سر و کار دارند باید داده‌های مشتریان خاص را برای تراکنش‌های بیش از یک حد آستانه مشخص ارسال کنند. انجام این کار به تتر برای سرکوب پولشویی و جرایم فرامرزی کمک می کند و به محافظت از مشتریان خود کمک می کند.

لئوناردو رئال مدیر ارشد ارتباطات تتر در مورد ادغام با Notabene اظهار داشت:

«از آنجایی که قانون سفر به طور سنتی برای مؤسسات مالی اعمال می‌شود، ما آن را فرصتی مناسب برای تقویت همکاری در کانال‌های سنتی و دیجیتال به منظور ایجاد خدمات بهتر برای مشتریان در سطح جهانی می‌دانیم. ما مفتخریم که به نمایندگی از همه استیبل کوین‌ها تغییر مثبتی در جهت محافظت از مشتریانمان ایجاد کنیم.»

تمایل تتر به عنوان یک استیبل کوین به پیروی از دستورالعمل‌های FATF برخلاف بحث‌های قبلی است. در اوایل ماه جاری، پس از گزارش بلومبرگ مبنی بر اینکه این شرکت میلیاردها دلار بدهی دارد، تتر مورد انتقاد قرار گرفت .علاوه بر این، Tether و Bitfinex اخیراً توسط کمیسیون معاملات آتی کالا به دلیل ارائه نادرست در ارتباط با پشتوانه استیبل کوین تتر (USDT)، مجموعاً ۴۲.۵ میلیون دلار جریمه شدند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست