اوکی اکسچنج

۱۰ یوتیوبر برتر ایرانی در حوزه ارز دیجیتال

بهترین یوتیوبر ایرانی

بهترین یوتیوبر ایرانی در حوزه ارز دیجیتال کیست؟ آیا به دنبال کسب اطلاعات و سیگنال‌های مختلف در حوزه ارزهای دیجیتال هستید؟ طبیعی است که در سوشال مدیا فعالان در این حوزه را دنبال کنید در این مقاله از ارزتودی قصد داریم تا بهترین یوتیوبرهای فارسی زبان در بازار کریپتو را معرفی کنیم پس تا انتها مقاله همراه ما باشید.

ملاک‌های رتبه بندی بهترین یوتیوبرهای ایرانی ارز دیجیتال 

برای رتبه بندی کانال‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال، می‌توان فاکتورهای متفاوتی را بررسی کرد اما در این مقاله کیفیت اطلاعات ارائه شده، تعداد سابسکرایبرها، مدت زمان فعالیت، به روز بودن محتوای منتشر شده و تعداد ویدئوهای منتشر شده مد نظر قرار گرفته شده است تا لیست برترین یوتیوبرهای ایرانی در حوزه ارز دیجیتال به درستی گردآوری شود.

۱. پاشا؛ یوتیوبر فعال و پر انرژی ارز دیجیتال

پاشا

پاشا یکی از فعالان عرصه ارزهای دیجیتال است که به کمک تیم قویی که دارد تلاش می‌کند تا مفاهیم حوزه ارزهای دیجیتال را با بالاترین کیفیت در اختیار کاربران در پلتفرم یوتیوب منتشر کند. از ویژگی‌های بارز پاشا می‌توان به کیفیت بالای محتوایی و بصری ویدئوهای منتشر شده وی اشاره کرد همچنین در نظر داشته باشید پاشا به صورت مستمر به فعالیت و تولید محتوای ارزشمند در حوزه ارزهای دیجیتال می‌پردازد. 

کانال ارز دیجیتال پاشا با نام Arz digital از سال ۲۰۲۱ فعالیش را شروع کرده و تا به امروز بالغ بر ۴۴۰ ویدئو منتشر کرده است و توانسته ۸,۹۱۲,۰۸۵ بازدید را به خود اختصاص دهد. 

هدف پاشا به گفته خودش، در ارائه آموزش‌های ارز دیجیتال “کمک به دیگران در افزایش درآمد و پر پول شدن کیف پول شما است”.

از محبوب‌ترین ویدوهای منتشر شده در کانال ارز دیجیتال می‌توان به آموزش نصب تراست ولت، آموزش ورود به دنیای ارز دیجیتال و پرایس اکشن اشاره کرد.

۲. معین صادقیان؛ قدیمی‌ترین یوتیوبر

معین صادقیان

 

یکی از قدیمی‌ترین فعالان حاضر در دنیای ارزهای دیجیتال بدون شک معین صادقیان است که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۲ در یوتیوب شروع کرده است او که تا به امروز با انتشار محتوای ویدوئی توانسته ۵,۸۹۰,۴۱۴ بازدید را به خود اختصاص دهد می‌کوشد تا در رقابت با سایر یوتیوبرهای فارسی زبان محتوای آموزشی و با کیفیتی را ارائه دهد. 

از مهمترین نکاتی که می‌توان در رابطه با فعالیت معین صادقیان به آن اشاره کرد، ارائه دوره آموزش ارز دیجیتال به صورت رایگان است. معین صادقیان دانش آموخته اقتصاد است و در وبسایت شخصی خود به ارائه دوره‌های آموزشی در خصوص ارز دیجیتال، تحلیل تکنیکال و فیوچرز می‌پردازد. 

۳. ارشیا عزیزپور از فعال‌ترین یوتیوبرها

ارشیا عزیزپور

در کانال ترید سیتی پرو با زبانی ساده و روان به آموزش اطلاعات مربوط به ارزهای دیجیتال پرداخته می‌شود. تلاش بر این است تا تمامی مواردی را که یک تریدر موفق به آن نیاز دارد پوشش داده شود از مهمترین ویژگی‌های آموزش‌ها ارشیا عزیزپور می‌توان به صداقت و آموزش گام به گام مفاهیم اشاره کرد. 

کانال ترید سیتی پرو فعالیت خود را از سال ۲۰۱۹ شروع کرده و با انتشار ۱۰۰۰ ویدئو توانسته ۳,۳۶۶,۷۷۰ بازدید را به خود اختصاص دهد. ویدئوهای منتشر شده در کانال ترید سیتی پرو توسط ارشیا عزیزپور به آموزش مقدمات ارز دیجیتال، آموزش صرافی بینگ ایکس، تحلیل کوین‌های ارز دیجیتال، روانشناسی ترید و آموزش تحلیل تکنیکال دسته بندی می‌شود. 

 

۴. سروش اوسیوند؛ یوتیوبر و موسس شرکت

سروش اوسیوند

در کانال سروش اسکول مفاهیم مربوط به حوزه ارز دیجیتال از پایه تا پیشرفته به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. سروش اوسیوند موسس شرکت سروش در حوزه کریپتوکارنسی در کشور امارات است. کانال سروش اسکول فعالیت خود را از سال ۲۰۲۰ شروع کرده و با انتشار ۱۵۵ ویدئو آموزشی توانسته ۵۱۳,۳۶۰ بازدید را به خود اختصاص دهد. سروش اوسیوند یکی از هزار نفری است که توانسته است کارت طلای صرافی کوکوین را به دست آورد. 

۵. علی؛ آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال 

کانال یوتیوب Alidid از سال ۲۰۱۹ فعالیت خودش رو شروع کرده و با انتشار ویدئوهای آموزشی توانسته ۱,۶۰۵,۸۷۵ بازدید را به خود اختصاص دهد. از ویژگی‌های منحصر به فرد کانال Alidid می‌توان به خلاقیت و دسته بندی اصولی ویدئوهای منتشر شده در این کانال اشاره کرد. او در یک ویدئو اختصاصی ترتیب استفاده از ویدئوهای آموزشی و پلی لیست‌های کانال را شرح داده است تا کاربران به راحتی بتوانند از محتوای ارائه شده استفاده کنند. دوره جامع تا قله، دوره آموزشی گام به گامی است که از صفر تا صد توسط علی در کانال ارائه شده است که از قسمت پلی لیست‌ها به راحتی می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. ویدئوهای منتشر شده در این کانال علاوه بر محتوای غنی آموزشی با بیانی ساده و لحنی آرام در دسترس کاربران قرار گرفته است. 

۶. امید فدوی؛ از بهترین یوتیوبرهای ایرانی

امید فدوی

کانال آموزش ارز دیجیتال، امید فدوی فعالیت خود را از سال ۲۰۱۸ آغاز کرده و ۹۷۴,۷۷۸ بازدید را به خود اخصاص داده است. کیفیت بالای محتوای ارائه شده در این کانال از مهمترین ویژگی‌های آموزش‌های امید فدوی است. مسائل روز و دغدغه تریدرها و سرمایه‌گذاران به خوبی در این کانال پوشش داده شده است. امید فدوی فعال حوزه ارز دیجیتال است که تلاش می‌کند با ارائه محتوای با کیفیت و به روز به افزایش آگاهی مخاطبانش کمک کند. 

۷. البرز؛ از بهترین تحلیل‌گران ارز دیجیتال

کانال یوتیوب ارزینه، از سال ۲۰۲۲ فعالیت خود را در زمینه ارزهای دیجیتال شروع کرده است و توانسته است در این مدت کوتاه بالغ بر ۱۰۰۰ ویدئو در پلتفرم یوتیوب منتشر کند و بالغ بر ۱,۶۹۲,۰۶۱ بازدید را برای خود ثبت کند. البرز در ویدوهایی که منتشر می‌کند با بیانی ساده و قابل فهم نمودارهای قیمتی ارزهای دیجیتال را تحلیل می‌کند. کانال یوتیوب ارزینه را می‌توان از بهترین رسانه‌های آموزشی ارز دیجیتال در نظر گرفت به این خاطر که در این کانال داده‌های علمی و کاربردی به موقع در اختیار کاربران قرار می گیرد

.از مهمترین دسته بندی‌های ویدویی در این کانال می‌توان به آموزش ارز دیجیتال، ارز لونا کلاسیک، آموزش ایردراپ و اخبار ارز دیجیتال اشاره کرد

۸. محمود با ۸ سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی

کانال یوتبوب پاریس تریدر (PARSI Trader)، فعالیت خود را از سال ۲۰۲۱ شروع کرده است و تنها با انتشار ۱۷۰ ویدو بالغ بر ۱,۰۲۴,۶۱۰ بازدید را برای خود ثبت کرده است. در این کانال محمود با بیانی ساده به بررسی جزئیات مربوط به موضوعاتی که مطرح می‌شود می‌پردازد به گفته خود او در این کانال جایی از اضافه گویی نخواهید دید.

۹. آرمان؛ عضو صرافی ال بانک

آرمان فعالیت خود را در دنیای ارزهای دیجیتال از سال ۲۰۲۰ شروع کرده است و یکی از اعضا صرافی ال بانک به عنوان مشاور است او در کانال ORCA Crypto تلاش می‌کند تا اطلاعات صحیح را در رابطه با بازار ارزهای دیجیتال ارائه دهد. او برای آموزش مفاهیم ارزهای دیجیتال از پایه با ایده خلاقانه‌ای که دارد سعی دارد با نقاشی مفاهیم را ساده سازی کند.

نقاشی آرمان

۱۰. حامد صفاریان؛ طالس

این کانال در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شده است و تا کنون توانسته است بیشتر از ۲ میلیون بازدید را با انتشار بیش از ۷۰۰ ویدئو در پلتفرم یوتیوب جذب کند. صفاریان در این رسانه به بررسی و تحلیل بازارهای مالی به خصوص ارزهای دیجیتال می‌پردازد. او تلاش می‌کند تا بازار کریپتو و بیت کوین را از دیدگاه معامله‌گران آپشن ارزیابی کند.

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا ۱۰ تا از بهترین یوتیوبرهای ایرانی فعال در حوزه ارز دیجیتال را به همراه ویژگی‌های کلی لیست کنیم. مشاهده ویدوهای آموزشی در پلتفرم یوتیوب می‌تواند راهکاری بسیار راه گشا و رایگان برای علاقه‌مندان در این حوزه باشد. در ادامه خوشحال میشیم تا نظرات شما عزیزان رو در ارتباط با این مقاله در قسمت کامنت ها بخونیم.

نکته: این مطلب هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
۲ دیدگاه

۲ دیدگاه. نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

  • فقط و فقط ارشیا عزیزپور، تریدر هست❤️🥰😘

    بقیه، فقط و فقط پول لایک و سابسکرایب و کامنت و ویو های ویدیو های مزخرفشون رو می خورن 🤬😡😤

    پاسخ
  • ارشیای عزیز پور ….. یک فیلسوفه ….همونطور که گفته شد در کمال صداقت ..تمام مطالبی رو که طی سالها خودشون بهش رسیدن رو اموزش میده..که مفهوم بازار رو از دیدگاه متفاوت و خاص بررسی میکنه..و ذهنتو به چالش میکشه…تمام مطالب به شدت کاربردی و به صورت ساده بیان شده…و این موارد ایشونرو بسیار خاص و متفاوت از بقیه و با فاصله بسیار زیاد قرار میده…ایشون برای من یک نعمت و موهبت هستند…وبراش ارزوی موفقیتهای بیشتر ..رو دارم …و قطعا ایشون نفر دوم نیست…

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست