اوکی اکسچنج

ارزان شدن افتتاح حساب در XRP Ledger

دو برابر ارزان تر شدن افتتاح حساب در XRP Ledger

به گزارش u.today پیشنهاد کاهش حداقل موجودی برای ایجاد حساب در شبکه XRP Ledger، از ۲۰ به ۱۰ ریپل، پس از چند هفته رای گیری با موفقیت به تصویب رسید. قانون حداقل موجودی در این شبکه به منظور جلوگیری از هرزنامه‌ها و سایر حملات مخرب است. در حالی که اصلاحیه‌ با موفقیت تصویب شد و افتتاح حساب جدید را دو برابر ارزان‌تر کرد، با این حال کمبود مقررات بازدارنده نیز احتمال حمله به خدمات را افزایش می‌دهد. ریپل لجر در ماه آوریل (فروردین) نیز امکان ساخت “حساب‌های لایت” با حداقل موجودی ۱ XRP را در شبکه خود ایجاد کرده بود.

در صورت وجود توافق بین اعتبارسنجان معتبر شبکه، شرایط ذخیره قابل تغییر است. هنگامی که افزایش قابل توجهی در قیمت ریپل (XRP) وجود داشته باشد، چنین تعدیلاتی ضروری است. علاوه بر این، اکنون ۲ XRP به ذخیره مورد نیاز هر آدرس (کانال های پرداخت، کنترل ها، خط های اعتماد و غیره) اضافه می شود.

افزایش قابل توجهی در قیمت ریپل (XRP)

دیوید شوارتز (David Schwartz)، مدیر ارشد پروژه فناوری ریپل (Ripple) از کاهش ذخایر XRP Ledger در اواخر آوریل(فروردین) حمایت کرد. Schwartz همچنین از دو برابر ارزان تر شدن افتتاح حساب در XRP Ledger خبرداد. در حالی که اصلاحیه ای که با موفقیت تصویب شد، افتتاح حساب جدید را دو برابر ارزان تر می‌کند، الزامات ناکافی نیز می تواند احتمال حمله به خدمات را افزایش دهد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، اعتبارسنجان XRPL همچنین در ماه می (اردیبهشت) گذشته به پیشنهاد بحث برانگیز “حساب های حذف شده” رای مثبت دادند. در آوریل ، آزمایشگاه های XRPL همچنین “حساب های ساده” را با حداقل ذخیره تنها ۱ XRP معرفی کرد.

مشاهده: قیمت لحظه ای ریپل

 حسابهای جدید را می توان تنها با یک XRP فعال کرد

خبر مهم دیگری که باید به آن توجه شود، این است که طبق گزارشات به دست آمده از پروژه GitHub، به دارندگان XRP پیشنهاد می‌شود که نوع جدیدی از حساب XRP Ledger (حساب‌های Lite) را فقط با یک XRP باز کنند، در حالی که حساب ذخیره برای حساب‌های معمولی ۵ XRP است (بعلاوه ۱۵ XRP قابل بازخرید) تیم Wietse Wind توسعه دهنده اصلی آزمایشگاه XRPL اضافه کرد که قابلیت Lite Accounts محدود خواهد بود و آنها فقط از نگهداری، ارسال و دریافت توکن های XRP پشتیبانی می‌کنند. برای مثال نمی توان از آنها برای ایجاد پیشنهاد، چک ، کانال های پرداخت یا قلاب استفاده کرد. در صورت تصویب، این اصلاح منطق ذخیره سازی داده‌ها را در XRP Ledger بهینه شده و فضای XRPL کمتری توسط حساب‌های Lite مصرف می‌شود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست