اوکی اکسچنج

۳ ارز دیجیتالی که در هفته آینده باید از آن‌ها دوری کنید

ارز دیجیتال

اگرچه فرصت های زیادی در بازار ارزهای دیجیتال برای معامله گران و سرمایه گذاران وجود دارد، اما مهم است که از خطرات موجود در این صنعت نیز آگاه باشید. علی‌رغم پتانسیل بالای برخی از ارزهای دیجیتال، اما بهتر است که در آینده نزدیک با احتیاط سایر ارزها را معامله کنید. با این حال، برای هدایت این بخش پویا و قضاوت عاقلانه، داشتن آگاهی کامل از همه پیچیدگی های آن بسیار مهم است.

در این راستا، مجله فین‌بولد  Finbold تجزیه و تحلیل گسترده ای از شرایط پیرامون بازار کریپتو انجام داد و سه دارایی دیجیتالی را بهتر است در هفته پیش‌رو معامله نکنید را شناسایی کرد. 

په‌په‌ 

با توجه به افزایش شدید قیمت میم‌کوین په په در اوایل سال جاری، ممکن است برخی از افراد از دیدن PEPE در این لیست شوکه شوند. اما مهم است که به خاطر داشته باشید که هجوم رسانه های اجتماعی باعث قیمت گذاری اکثر ارزهای دیجیتال الهام گرفته از میم‌ها می‌شود. به عبارت دیگر، برندسازی و بازاریابی این دارایی ها کاملاً به میم‌های اینترنتی بستگی دارد.

علاوه بر این، حتی تیم پروژه PEPE این دارایی را “یک کوین میم بدون ارزش ذاتی یا انتظار بازگشت مالی” می‌نامد. این به سادگی نشان می‌دهد که تجارت چنین ارز دیجیتال برای خرید و فروش قمار است.

میم‌کوین په په در زمان نگارش این مقاله با ۱۶.۸ درصد افزایش در روز با ۰.۰۰۰۰۰۱۷۴۸ دلار معامله می‌شد. این میم‌کوین ماهانه ۹۰ درصد رشد کرده است. 

اما بهتر است با وجود پیشرفت‌های اخیر، از معامله PEPE خودداری کنید، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که آخرین دستاوردهای آن، درست مانند رکوردشکنی‌اش در اوایل سال جاری، معکوس نشوند.

میم‌کوین په‌په

کوزاما 

جای تعجب نیست که گوزاما (KSM) به عنوان یک ارز رمزنگاری شده برای استفاده احتیاط هنگام معامله مجدد در لیست دارایی های دیجیتال گنجانده شده است.

توکن KSM که به اصطلاح به عنوان یک “کوین قناری” برای پولکادات (DOT) شناخته می‌شود، در وب سایت های رتبه بندی کریپتو رتبه بندی پایینی دریافت می‌کند. قابل ذکر است که کوزاما در Weiss Ratings، یک وب‌سایت که به ارائه رتبه‌بندی ریسک/پاداش برای صدها ارز دیجیتال اختصاص داده شده است، درجه «E» یا «بسیار ضعیف» دارد. ارزیابی ها بر اساس عملکرد بازار یک دارایی خاص و امتیازات پذیرش فناوری است.

کوزاما در زمان انتشار ۲۵.۶۲ دلار معامله می‌شد که ۶.۱ درصد در روز افزایش داشت. دارایی دیجیتال در هفته گذشته ۵ درصد و در ماه گذشته بیش از ۱۴ درصد افزایش یافته است.

توکن KSM در طول سال گذشته تقریباً ۹۰ درصد از ۱۰۰ دارایی ارزهای دیجیتال برتر را ضعیف عمل کرد و ۴۶ درصد از ارزش خود را از دست داد.

این واقعیت که کوزاما در حال حاضر زیر میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه خود (MA) معامله می‌شود، که نشان می‌دهد میانگین قیمت آن در ۲۰۰ روز گذشته در حال حاضر کمتر از قیمت فعلی بازار است، نشان می‌دهد که یک روند منفی می‌تواند در حال توسعه باشد.

کوزاما

توکن پروتکل نیر

پلتفرم برنامه غیرمتمرکز نیر (NEAR) برای دسترسی عموم مردم به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) اختصاص داده شده است. مشابه KSM، نیر به دلیل درجه «D» هم برای عملکرد تجاری و هم برای جذب فناوری، رتبه وایس پایینی دارد.

NEAR از زمان انتشار تقریباً ۱۶ درصد افزایش یافت و به ۱.۵۷ دلار رسید و از افزایش بیشتر در بازار ارزهای دیجیتال سود برد. بازده این توکن در هفته گذشته مشابه سود ماهانه آن بیش از ۳۰ درصد بود.

 ذخایر نقدی این پروتکل به طور چشمگیری در پایان سه ماهه دوم به ۹۰۰ میلیون دلار کاهش یافت، زیرا توکن‌های NEAR آن در اوایل ماه جاری به شدت به کمتر از ۱.۳۰ دلار کاهش یافت. ۱۰۰ دارایی برتر در سال گذشته ۹۴ درصد بهتر از بیت کوین هستند.

نیر

کلام آخر 

شناخت ماهیت پویای صنعت ارزهای دیجیتال با توجه به مشکلاتی که دارایی های دیجیتالی فوق با آن مواجه هستند، حیاتی است. انتخاب های مالی هوشمندانه نیازمند هوشیاری و تحقیقات عمیق است زیرا بازار می‌تواند به سرعت تغییر کند. 

نکته: این مطلب هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست