اوکی اکسچنج

تحلیل تکنیکال اتریوم هفته سوم آبان ماه ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال اتریوم

تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال اتریوم

تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال اتریوم

در تایم‌فریم ۱ ساعته این رمزارز شاهد شکل‌گیری کف‌های بالاتری نسبت به یکدیگر هستیم که نشان‌دهنده روند صعودی است. این روند صعودی تا جایی ادامه داشت که قیمت اتریوم حدود یک هفته قبل در کانال نزولی قرمز رنگی قرار گرفت، با شکست خط نارنجی رنگ میانگین متحرک ۱۰۰ روزه (EMA) و سقف کانال قرمز رنگ به سمت بالا، مجددا روند صعودی خود را آغاز کرد. در حال حاضر قیمت نزدیک مهم‌ترین مقاومت خود که در سطح حدودا ۱۷۹۰ دلار است قرار دارد. در نمودار یک ساعته این رمزارز نشانه های نزولی دیده نمی‌شود؛ اما با برخورد قیمت به ناحیه مقاومتی احتمال برگشت قیمت تا حدود ۱۵۰۰ دلار را زیاد است.
اگر اتریوم توانایی رسیدن به بالای سطح ۱۶۷۰ دلار را نداشته باشد، اولین حمایت او خط EMA 100 و سطح حمایتی ۱۵۵۰ دلار است؛ که پیش‌بینی می‌شود، اصلاح تا این ناحیه می‌تواند منطقی باشد و دور از انتظار نخواهد بود. اما ریزش به زیر سطح ۱۵۵۰ دلار می‌تواند فشار فروش را افزایش دهد. تا زمانی که این رمزارز به زیر سطح حمایتی ۱۵۰۰ دلار ریزش نکند، روند همچنان صعودی است.
نکته: روند بیت‌کوین می‌تواند بر روی تمامی آلت‌کوین‌ها تاثیرگذار باشد، برای موفقیت بیشتر در تحلیل‌ها همیشه نگاهی به نمودار و روند بیت‌کوین داشته باشید. 

  • حمایت‌ها:۱۵۵۰ دلار، ۱۵۰۰دلار، ۱۳۵۰ دلار
  • مقاومت‌ها: ۱۷۹۰ دلار، ۱۸۵۰ دلار

نکته: این تحلیل صرفا به جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با تحلیل تکنیکال ارائه شده است و هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی جزئیات مربوط به ارزدیجیتال اتریوم در هفته سوم آبان ماه ۱۴۰۱ می‌توانید به اکانت tradingview ارزتودی مراجعه کنید.

۵/۵ - (۴ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست