اوکی اکسچنج

آیا قیمت توکن KAS به ۰.۰۲ دلار خواهد رسید؟

قیمت توکن کسپا هفته گذشته همین موقع ۰.۰۱۵ دلار بود. با این حال از هفته گذشته تا به امروز حدود ۷.۶ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۱۵ دلار رسیده است. در واقع، کسپا طی ۲۴ ساعت گذشته ۰.۶۷- درصد کاهش یافته است. هرچند احساسات در حال حاضر بسیار منفی است اما چشم انداز بلندمدت هنوز مثبت است و KAS ممکن است در سال ۲۰۲۴ به ۰.۰۳۵ دلار برسد.

در زمان نگارش این تحلیل، ۱۷,۹۸۲,۱۵۲,۲۶۹ دلار کاسپا در گردش است و ارزش بازار KAS در ۲۷۶,۲۷۹,۸۵۷ دلار باقی ماند.

تحلیل قیمت کاسپا

شبکه کاسپا سال ۲۰۲۱ شلوغی را تجربه کرده است. حجم معاملات KAS در زمان نگارش این تحلیل ۷,۵۰۴,۴۶۷ دلار است. ارزش کسپا طی ۳۰ روز گذشته ۲۲.۲۲- درصد کاهش یافته است.

داده‌ۀای منتشر شده نشان می‌دهد که میانگین قیمت KAS در آگوست ۲۰۲۳ ۰.۰۱۴ دلار خواهد بود و بالاترین قیمتی که می توان در آن ماه انتظار داشت ۰.۰۱۵ دلار خواهد بود.

علاوه بر این، بر اساس تحلیل بلند مدت، میانگین قیمت KAS در دسامبر ۲۰۲۳ ۰.۰۱۷ دلار خواهد بود، در حالی که بالاترین قیمت قابل پیش بینی ۰.۰۱۸ دلار است.

پیش‌بینی بلندمدت قیمت کسپا

نگاهی به چشم انداز بلندمدت قیمت KAS در زیر در پیش بینی قیمت کسپا ارائه شده است. کسپا با ارزش بازار ۲۷۶,۲۷۹,۸۵۷ دلار و حجم معاملات ۷,۵۰۴,۴۶۷ دلار آخرین بار به قیمت ۰.۰۱۵ دلار معامله شد. با بررسی حرکت قیمت قبلی، رویدادهای جاری و احساسات جامعه، KAS قادر است قیمت‌های آینده را پیش‌بینی کند.

  • پیش بینی قیمت کسپا در سال ۲۰۲۳: قیمت کسپا در سال ۲۰۲۳ باید بین ۰.۰۱۳ تا ۰.۰۲ دلار و میانگین قیمت KAS حدود ۰.۰۱۷ دلار باشد.
  • پیش‌بینی قیمت Kaspa برای سال ۲۰۲۴: Kaspa باید بین ۰.۰۲۳ تا ۰.۰۳۵ دلار در سال ۲۰۲۴ قیمت داشته باشد و میانگین قیمت KAS در حدود ۰.۰۲۹ دلار باشد.
  • پیش بینی قیمت کاسپا برای سال ۲۰۲۵: قیمت Kaspa برای سال ۲۰۲۵ باید از ۰.۰۳۲ تا ۰.۰۴۸ دلار با میانگین قیمت KAS حدود ۰.۰۴ دلار متغیر باشد.
  • پیش‌بینی قیمت کاسپا برای سال ۲۰۲۶: کاسپا باید بین ۰.۰۴۲ تا ۰.۰۶۴ دلار در سال ۲۰۲۶ قیمت داشته باشد، با میانگین قیمت KAS در حدود ۰.۰۵۳ دلار.
  • پیش بینی قیمت کسپا برای سال ۲۰۲۷: قیمت کسپا برای سال ۲۰۲۷ باید از ۰.۰۵۷ دلار تا ۰.۰۸۶ دلار متغیر باشد و میانگین قیمت KAS باید نزدیک به ۰.۰۷۱ دلار باشد.
  • برآورد قیمت برای کاسپا در سال ۲۰۲۸:  قیمت Kaspa در سال ۲۰۲۸ باید بین ۰.۰۷۶ تا ۰.۱۱ دلار متغیر باشد و میانگین قیمت توکن کاسپا حدود ۰.۰۹۶ دلار باشد.
  • پیش بینی قیمت کاسپا در سال ۲۰۲۹: قیمت کسپا در سال ۲۰۲۹ باید بین ۰.۱ دلار تا ۰.۱۵ دلار متغیر باشد که میانگین قیمت KAS حدود ۰.۱۲ دلار است.
  • تخمین قیمت کاسپا در سال ۲۰۳۱: بر اساس داده‌های ما، قیمت کسپا در سال ۲۰۳۱ باید از ۰.۱۸ دلار تا ۰.۲۷ دلار متغیر باشد که میانگین قیمت KAS حدود ۰.۲۳ دلار است.
  • پیش بینی قیمت کسپا در سال ۲۰۳۲: قیمت کسپا در سال ۲۰۳۲ باید از ۰.۲۴ دلار تا ۰.۳۷ دلار متغیر باشد و میانگین قیمت KAS حدود ۰.۳۱ دلار باشد.
  • پیش بینی قیمت کسپا در سال ۲۰۳۳: قیمت کسپا در سال ۲۰۳۳ باید از ۰.۳۳ تا ۰.۴۹ دلار متغیر باشد و میانگین قیمت KAS حدود ۰.۴۱ دلار باشد.

برای ارز کسپا در ایران می‌توانید به صرافی بیت ۲۴ مراجعه کنید.

نکته: این تحلیل هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با تحلیل تکنیکال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست