اوکی اکسچنج

بررسی آینده ارز دیجیتال یونی سواپ (Uniswap)

آینده ارز دیجیتال یونی

آینده ارز دیجیتال یونی سواپ (Uniswap) به چه صورت خواهد بود؟‌ آیا این رمز ارز ارزش سرمایه‌گذاری دارد یا خیر؟ در این مطلب از آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی به دنبال بررسی آینده رمز ارز UNI هستیم و با استفاده از اطلاعات منابع معتبر انگلیسی و همچنین نظر کارشناسان برتر این حوزه به پیش‌بینی قیمت یونی سواپ در سالیان آتی خواهیم پرداخت.

چطور آینده ارز دیجیتال یونی سواپ را پیش‌بینی کنیم؟

همانطور که احتمالا می‌دانید، راه‌های متنوعی برای پیش‌بینی رفتار بازار وجود دارد؛ اما بهترین و منطقی‌ترین راه‌کار برای پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال در آینده نسبتا دور (بیش از یک سال)، استفاده از داده‌ها و تحلیل فاندامنتال به منظور شناسایی ارزش ذاتی یک رمز ارز است. بسیاری می‌گویند ذات بازارهای مالی «مخصوصا بازار ارزهای دیجیتال» غیر قابل پیش‌بینی است، بله، درست می‌گویند؛‌ اما با شناخت ابزارهای کاربردی و استفاده درست از آن‌ها می‌توانیم تا حدودی به خواسته‌ خود برسیم و در این مطلب سعی شده تا با همین دیدگاه به برآیندی درست و منطقی از آینده ارز دیجیتال یونی سواپ دست پیدا کنیم.

یونی سواپ
برای این‌که طبق اصول پیش برویم باید ویژگی‌ها، چالش‌ها و ظرفیت‌های یک پروژه را به خوبی شناسایی کنیم. اولین قدم در این راه، مهم‌ترین قسمت کار است؛‌ چراکه یک مغز اقتصادی با بررسی دقیق یک پروژه می‌تواند آینده آن را تا میزان قابل قبولی پیش‌بینی کند.

نام (نماد) ارز دیجیتال یونی سواپ (UNI)
وبسایت Uniswap.org
شبکه اصلی اتریوم
سایر شبکه‌‌های میزبان BSC،Heco،Polygon، solana، آولانچ و Hoo
مارکت کپ $۵,۷۳۷,۷۴۳,۰۸۲
بیشترین قیمت تاریخ (ATH) $۴۴.۹۷ در ۵ می سال ۲۰۲۱
کمترین قیمت تاریخ (ATL) $۱.۸ در ۱۱ آوریل سال ۲۰۲۰
تعداد توکن‌های در حال گردش (درصد) ۶۹۰,۵۰۴,۸۷۴.۵۱ UNI حدود ۶۹ درصد

بررسی ظرفیت‌های پروژه Uniswap

مانند یک تحلیلگر فاندامنتال عمل کنید! همانطور که گفته شد، برای پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال یونی سواپ، در ابتدا به سراغ شناسایی ظرفیت‌های این پروژه می‌رویم. صرافی Uniswap در دوم نوامبر ۲۰۱۸ کار خود را بر بستر اتریوم آغاز کرد و در همین مدت کم، سه نسخه از آن رونمایی شد که هر ورژن، نسخه قبل از خود را کامل‌تر کرد که همین آپدیت‌های اساسی نشان از پویایی پلتفرم‌ یونی سواپ دارد.

ورژن سوم صرافی Uniswap در صدر لیست صرافی‌های غیرمتمرکز است و همین نکته می‌تواند به ارز دیجیتال UNI ارزش ببخشد. با استقبال بیشتر از یک پروتکل، ارزش رمز ارز آن نیز به مرور زمان بیشتر خواهد شد.

آینده ارز دیجیتال یونی سواپ در دست کامیونیتی‌ها

وقت آن رسیده که برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال کمی به دیدگاهمان وسعت ببخشیم و خودمان را به روز کنیم. در عصر دیجیتال، ارزش‌گذاری بر اساس اعتبار و شهرت صورت می‌گیرد. با بررسی فضای‌های سوشال یونی سواپ به این نتیجه می‌رسیم که اعتبار این پروتکل در توییتر با ۶۰۰ هزار و در ردیت با حدود ۷۰ هزار دنبال کننده، قابل قبول است.

سوشال مدیا یونی سواپ
ازدیاد ارزهای رمزنگاری شده دیجیتال کمی نگران کننده است. تعداد آن‌ها فقط در سایت کوین مارکت کپ از مرز ۲۱ هزار پروژه عبور کرده است! بدیهی‌ است که بسیاری از این پروژه‌ها با شکست مواجه می‌شوند و در این شرایط، از دست ندادن اصل سرمایه در این بازار، اولویت اول است. داشتن کامیونیتی‌های فعال و بزرگ، تضمینی برای از دست ندادن سرمایه است که خوشبختانه شناسایی این پروژه‌ها کار دشواری نیست.

آینده ارز دیجیتال یونی سواپ از نظر منابع و کارشناسان

حالا که با مقدمات و نحوه ارزش‌گذاری رمز ارزها آشنا شدیم،‌ وقت آن رسیده است تا با نظر کارشناسان و منابع معتبر این حوزه در مورد آینده ارز دیجیتال یونی سواپ روبرو شویم. توجه داشته باشید که حتی خبره‌ترین کارشناسان نیز از اشتباه مصون نیستند و امکان اشتباه کردن در پیش‌بینی آن‌ها وجود دارد

Brave New Coin

وبسایت BraveNewCoin.com در مورد آینده ارز دیجیتال یونی سواپ می‌گوید: 

طبق پیش‌بینی کارشناسی شده تیم Brave new coin، انتظار داریم که رمز ارز یونی تا سال ۲۰۲۶ حدود ۳ برابر شود و قمیت آن بین ۳۰ تا ۴۰ دلار تثبیت شود.

Smartereum

اسمارتریوم به نشانی Smartereum.com با مد نظر قراردادن روند کلی Uniswap، آینده ارز دیجیتال یونی سواپ را درخشان می‌بیند و معتقد است که ارز دیجیتال UNI در یک روند کلی صعودی قرار دارد.

Cryptoground

وبسایت خبری Cryptoground.com در مورد آینده ارز دیجیتال یونی سواپ با اظهار نظری جسورانه ادعا کرده است که رمز ارز یونی می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به قیمت ۶۸ دلار برسد و در مورد این پروژه ابراز امیدواری کرده است.

Trading Beasts

غول‌های ترید برای پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال UNI در کوتاه مدت از تحلیل تکنیکال استفاده کرد‌ه‌اند و معتقداند که این رمز ارز تا پایان سال ۲۰۲۲ میلادی تا مرز ۱۰ دلار خواهد رسید. تریدینگ بیستس به نشانی TradingBeasts.com یک سایت تحلیلی-خبری در حوزه‌ ارزهای دیجیتال است.

Coin Price Forecast

در میان وبسایت‌های معرفی شده، coinpriceforecast.com یکی از معدود رسانه‌های تخصصی پیش‌بینی قمیت است. این وبسایت در مورد یونی سواپ، اینطور بیان می‌کند که با توجه به شرایط پیش‌‌آمده، تا دسامبر ۲۰۲۲ می‌توانیم شاهد یونی سواپ ۱۵ دلاری باشیم تا سال ۲۰۲۵ ممکن است قیمت از ۲۰ دلار عبور کند. نکته جالب این است که از نظر کوین پرایس فورکست، قیمت در سال ۲۰۲۶ کمتر از سال قبل پیش‌بینی شده است و این وبسایت هیچ توضیحی در این مورد ارائه نکرده است.

پیش‌بینی آینده رمز ارز یونی سواپ

همانطور که مشاهده‌ می‌کنید، منابع و کارشناسان مختلف، قیمت‌های متنوعی را برای آینده ارز دیجیتال یونی سواپ در نظر گرفته‌اند و احتمال وقوع تمام آن‌ها وجود دارد. حتی ممکن است که هیچ‌یک از این نظرات به واقعیت نپیوندد؛ چرا که بازار ارز‌های دیجیتال، بیشتر از این‌که تحلیل پذیر باشد تابع احساسات است.

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال UNI در سال ۲۰۲۲

در سال‌های اخیر، استقبال از بازار کریپتو کارنسی‌ به اوج خود رسید و در سال ۲۰۲۱ شاهد افزایش شدید قیمت‌ها بودیم. در سال پیش‌رو، بیشتر دولت‌ها به فکر اعمال قوانین در مورد بازار ارزهای دیجیتال افتاده‌اند که همین موضوع می‌تواند برای مقطعی، سرعت افزایش قیمت‌ها را کاهش دهد. بنابراین، نباید انتظار تکرار اتفاقات خوبی که در سال گذشته افتاد را در امسال نیز داشته باشیم. با در نظر گرفتن نظر متخصصان در مورد آینده ارز دیجیتال UNI تا پایان سال ۲۰۲۲، منطقی‌ترین قیمت در حدود ۱۳ تا ۱۶ دلار است.

آینده ارز دیجیتال یونی سواپ در سال ۲۰۲۳

پیش‌بینی قیمت یک دارایی دیجیتال در بلند مدت بسیار دشوار و تقریبا ناممکن است. این امکان وجود دارد که تمامی محاسبات در کسری از ثانیه بر هم بخورد. یک خبر یا یک اتفاق نیاز است که روند رشد یا افت قیمت تغییر کند. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و همه چیز در شرایط پایدار باشد، انتظار داریم که قیمت UNI در سال ۲۰۲۳ در کمترین حالت در حدود ۱۷ دلار شود و حول ۱۵ دلار نوسان داشته باشد. 

قیمت ارز دیجیتال Uniswap در سال‌های ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵

به عقیده خیلی‌ از کارشناسان، سال ۲۰۲۵ شروع دوران بهره‌ برداری از بلاک چین و ارز‌های دیجیتال است. پروژه‌هایی که در این روز‌ها در حال استارت خوردن اند یا بیشتر برنامه‌هایی که اجرایی شده‌اند؛‌ اما هنوز درگیر خطا هستند تا سال ۲۰۲۵ کامل خواهند شد. طبق وعده‌های ویتالیک بوترین، پروژه اتریوم ۲ تا سال ۲۰۲۶ تکمیل خواهد شد و انتظار می‌رود که با توجه به کاهش کارمزدهای شبکه اتریوم، استقبال ویژه‌ای از پلتفرم Uniswap شود.

آیا ارز دیجیتال یونی سواپ ارزش سرمایه گذاری دارد؟

در این سال‌ها به مراتب از صرافی‌ بایننس و متمرکزها شنیدیم؛ اما آیا می‌دانستید که هیچ دور از انتظار نیست که در آینده نه‌چندان دور، حجم معاملات یونی سواپ و سایر صرافی‌های غیر متمرکز از متمرکزها بیشتر شود. ذات بازار کریپتوکارنسی‌ غیرمتمرکز است و از طرف دیگر، صرافی‌های DEX مزیت‌های غیر قابل انکاری نسبت به متمرکزها دارند.

 مشکل اصلی DEXها، فراهم نبودن بخشی از زیرساخت‌هاست که پیش‌بینی می‌شود در آینده نزدیک و با مرتفع شدن مشکلات، صرافی‌های غیرمتمرکز را در رده‌های بالا لیست ببینیم. با این تفاسیر، هیچ شکی به گسترش کاربردها و همه‌گیری استفاده از غیرمتمرکزها نیست. سوال اصلی این است که با روی کار آمدن رقبای قدر، آیا این پلتفرم همچنان در صدر لیست غیرمتمرکزها خواهد ماند؟

سوالات متدوال

سوالات متداول

ارز دیجیتال UNI چیست؟

رمز ارز Uniswap با نماد UNI، ارز دیجیتال صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ است.

آینده ارز دیجیتال یونی سواپ به چه شکل خواهد بود؟

آینده رمز ارز یونی سواپ به عملکرد صرافی Uniswap بستگی دارد و پیش‌بینی می‌شود که در صورت تداوم استقبال از این صرافی، آینده این رمز ارز نیز روشن و پر سود باشد.

نکته: توجه داشته باشید این مقاله صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات افراد یا عواقب مالی آن ندارد.

۳.۸/۵ - (۶ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست