اوکی اکسچنج

پیش‌بینی قیمت ریپل در سال‌‌های ۲۰۲۳، ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵

از آنجایی که سرمایه گذاران نبرد حقوقی ادامه دار بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را دنبال می‌کنند، XRP همچنان یکی از ارزهای رمزنگاری شده با دقت نظارت شده در بازار است.

حتی اگر XRP تا حد زیادی از روندهای گسترده تر در بازار ارزهای دیجیتال پیروی کرده است، سرمایه گذاران کنجکاو هستند که ببینند حل و فصل پرونده دادگاه چگونه بر دارایی تأثیر می‌گذارد.. با توجه به اینکه پیش بینی می‌شود این پرونده در سال جاری حل شود، می‌توانید رفتار قیمتی این توکن معروف را ببینید.

قیمت ریپل در سال ۲۰۲۳

بر اساس CoinCodex، یک وب سایت ردیابی ارزهای دیجیتال که از الگوریتم ماشین خودآموز استفاده می‌کند، XRP در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳ ۰.۵۸ دلار ارزش گذاری شده است. این نشان دهنده ۲۰ درصد افزایش نسبت به قیمت ۰.۴۸ دلار در ۲ جولای است.

قیمت ریپل در سال ۲۰۲۴-۲۰۲۵

ابزار الگوریتم ماشین خودآموز همچنین XRP را در مقایسه با سایر پیشرفت‌ها و روندهای مهم فناوری ارزیابی کرد. مقایسه یکی از راه‌های پیش‌بینی ارزش XRP در بلندمدت است.

اگر ریپل بتواند در سال ۲۰۲۴ با قیمت ۰.۶۲ دلار به فروش برسد و در صورت پیروی از روند رشد اینترنت، می تواند تا سال ۲۰۲۵ به ۰.۸۰ دلار برسد که ۶۶ درصد بیشتر از ارزش فعلی است. ممکن است ارزش آن در سال ۲۰۲۴ ۰.۹۱ دلار باشد و اگر با نرخی مشابه رشد Google رشد کند، احتمالاً در سال ۲۰۲۵ به ۱.۴۲ دلار برسد که نشان دهنده افزایش بیش از ۲۰۰ درصدی است.

در مقابل، اگر XRP از روند شرکت متا پیروی کند، ممکن است تا سال ۲۰۲۴ به ۱.۸۳ دلار و تا سال ۲۰۲۵ به ۴.۰۸ دلار برسد. در نهایت، با فرض اینکه XRP از مسیر مشابهی برای رشد موبایل پیروی کند، ارزش آن ممکن است به ۰.۶۱ دلار در سال ۲۰۲۴ و ۰.۷۸ دلار در سال ۲۰۲۵ برسد.

حرکت قیمتی ریپل

در واقع، نتیجه پرونده SEC همچنان یک عامل کلیدی در ارزیابی XRP است. به گفته تحلیلگران، یک تصمیم مطلوب به نفع شرکت بلاک چین ممکن است به عنوان یک نشانه صعودی برای توکن عمل کند، اما یک تصمیم منفی ممکن است تاثیر معکوس داشته باشد.

بازیابی XRP پس از انتشار اسناد Hinman به عنوان نمونه‌ای از این امر عمل می کند، زیرا ارزش دارایی تحت تأثیر ابهام فزاینده در مورد نحوه پشتیبانی این اسناد از شرکت پرداخت در پرونده خود علیه SEC قرار گرفت.

ریپل بر روی توافق‌نامه‌های مهم مرتبط با فناوری پرداخت خود به عنوان عاملی که می‌تواند ارزش XRP را علاوه بر مسائل حقوقی در ایالات متحده افزایش دهد، انجام می‌دهد. براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل شرکت، که اخیراً از گسترش این شرکت به دبی خبر داده است، به عنوان مثال، این شرکت از نقاط مختلف جهان مورد توجه قرار گرفته است.

با وجود این موانع، XRP از بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پیشی گرفت و به سومین ارز دیجیتال پرمعامله از نظر حجم معاملات و عمق بازار در سه ماهه دوم ۲۰۲۳ تبدیل شد.

پیش‌بینی قیمت ریپل

از آنجایی که این ارز دیجیتال در هفته‌های اخیر برای بازپس گیری سطح مانع ۰.۵۰ دلاری مبارزه کرده است، XRP با احساسات بسیار نامطلوبی مواجه شده است. در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت ۰.۴۸ دلار معامله می‌شود که تنها حدود ۲ درصد رشد روزانه دارد. با این حال، در نمودار هفتگی، XRP حدود ۳ درصد افت را تجربه کرده است.

اندیکاتورهای یک روزه بر اساس اطلاعات تحلیل تکنیکال تریدینگ‌ویو دارای درجه ۱۰ هستند که نمایانگر دیدگاه خنثی است. میانگین‌های متحرک و نوسانگرها که دارای امتیازهای ۱ و ۹ هستند نیز از این احساس خنثی پشتیبانی می‌کنند.

به طور کلی، توسعه XRP احتمالاً همزمان با تغییر گسترده بازار از نبرد حقوقی خواهد بود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست