اوکی اکسچنج

لیست بهترین کیف پول‌ها برای ارز دیجیتال ریپل

۱۲ کیف پول برتر ریپل در سال ۲۰۲۲

 ریپل یکی از ۱۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار است. هنگامی که کاربران از رپپل برای مبادله یک ارز فیات به هر ارز دیجیتال دیگری استفاده می‌کنند، به عنوان یک واسطه یا صرافی عمل می‌کند. این کوین در بیشتر صرافی‌ها لیست شده است و بسیاری از پلتفرم‌ها و کیف پول‌ها از آن پشتیبانی می‌کنند. بنابراین هر کس می‌تواند به راحتی صاحب آن شود. این مقاله به شما کمک می‌کند تا بتوانید از انواع کیف پول ریپل برای خرید و نگهداری این ارز دیجیتال استفاده کنید، پس تا انتهای این مقاله از ارزتودی همراه ما باشید.

مشاهده: قیمت لحظه‌ای ریپل

انواع کیف پول‌های ریپل

کیف پول‌های ارز دیجیتال ریپل با نماد اختصاری XRP چند نمونه داشته که در ادامه به معرفی تک به تک آن‌ها خواهیم پرداخت.

انواع کیف پول‌های ریپل

کیف پول سخت افزاری XRP

کیف پول‌های سخت‌افزاری امن‌ترین نوع کیف پول هستند. آن‌ها شبیه به دستگاه‌هایی مانند USB هستند که می‌توانند با اتصال به رایانه‌های شخصی، تبلت‌ها و حتی تلفن‌های همراه ، ارز XRP را ارسال، دریافت، ذخیره و معامله کنند. Ledger به عنوان یکی از بهترین کیف پول‌های ریپل XRP مدل سخت‌افزاری شناخته می‌شود.

کیف پول نرم افزاری XRP

می‌توانید یک کیف پول نرم‌افزاری XRP را از اینترنت دانلود کرده و روی رایانه، تبلت، آی پد یا دستگاه تلفن همراه خود نصب کنید. بهتر است این نوع کیف پول‌ها را از وب سایت رسمی آن‌ها دانلود کنید. معمولاً کیف پول نرم‌افزاری به نام والت داغ نیز شناخته می‌شود، چرا که تنها با اتصال به اینترنت قادر به کار کردن خواهند بود.

کیف پول‌های کاغذی ریپل

یک کیف پول کاغذی XRP از دو بخش تشکیل شده است: بخش اول نرم‌افزاری است که به شما امکان می‌دهد کلید‌های خصوصی یا کد‌های QR را برای کیف پول XRP اختصاصی خود ایجاد کنید و بخش دوم کاغذ کپی چاپ شده که حاوی کلید خصوصی یا مجوز بازیابی و نگهداری آفلاین است. با اینکه کیف پول‌های کاغذی ممکن است بیشتر آسیب‌پذیر باشند، اما از آنجایی که فاقد ویروس و انواع دیگر حملات هستند، از کیف پول‌های سخت‌افزاری هم ایمن‌تر هستند. این نوع از کیف پول‌ها برای مواقعی به طور منظم ترید نمی‌کنید، بسیار مفید هستند.

نکات کلیدی درباره والت های ریپل:

 • کیف پول کاغذی امن‌ترین راه برای ذخیره ریپل XRP و سایر ارز‌های دیجیتال است. کلید‌های خصوصی و مجوز‌های بازیابی یا کلمات بر روی کاغذ واقعی چاپ می‌شوند، که سپس قفل یا ایمن ذخیره می‌شود.
 • رایج ترین روش نگهداری XRP از طریق کیف پول‌های سخت‌افزاری است.
 • امن‌ترین کیف پول کاغذی ریپل، Bithomp و بعد از آن نیز کیف پول Exarpy است.
 • هنگام نگهداری مقدار زیادی ارز دیجیتال، کیف پول‌های سخت‌افزاری بهترین گزینه هستند. البته بهتر است خدمات حضانتی ارز‌های دیجیتال را نیز در نظر بگیرید.
 • برای حفظ ایمنی بیشتر در زمان استفاده از کیف پول‌های نرم‌افزاری، از احراز هویت دو مرحله‌ای و رمز عبور استفاده کنید.
 • کیف پول‌های نرم‌افزاری به شما امکان می‌دهند یک نسخه پشتیبان از کیف پول خود را دانلود کنید زیرا ممکن است بخواهید آن را در رایانه یا دستگاه دیگری نگهداری کنید.

بررسی ۱۲ کیف پول ارز دیجیتال XRP

در ادامه لیستی از بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال ریپل را به همراه ویژگی آن‌ها آورده شده است:

۱. تراست ولت

تراست والت بهترین کیف پول برای هولدر‌های چند ارزی و ترید‌ها است. هر کسی می‌تواند از این کیف پول همراه منبع باز (Open Source) برای انتقال، دریافت و ذخیره ارز‌های دیجیتال به طور ایمن استفاده کند. تراست ولت از کیف پول‌های نرم‌افزاری ایمن‌تر است؛ زیرا به کاربران اجازه می‌دهد کلید‌های خصوصی را در دستگاه‌های محلی خود ذخیره کنند. اما باز هم به اندازه کیف پول سخت‌افزاری امن نیست.

تراست ولت

همچنین امکان استفاده از اپلیکیشن بدون ارسال اطلاعات شخصی وجود دارد. همانطور که گفته شد تراست ولت منبع باز است، به این معنی که می‌تواند توسط هر کسی مورد بررسی و بازرسی قرار گیرد. در نتیجه، یکی از امن‌ترین و ناشناس‌ترین کیف پول‌های دیجیتالی است.

ویژگی‌های تراست ولت:

 • از طریق همکاری با شبکه Kyber، یک صرافی دیجیتالی یکپارچه، ایجاد شده است.
 • کیف پول وب ۳ به کاربران اجازه می‌دهد تا برنامه‌های غیرمتمرکز را از داخل برنامه بررسی کنند.
 • در دسترس بودن نسخه‌های اندروید و iOS 
 • پشتیبانی از بیش از ۱۶۰۰۰۰ کوین و توکن، از جمله توکن‌های ERC۲۰ و ERC۲۲۳، برای انتقال و ذخیره‌سازی 
 • داده‌های کیف پول را می‌توان در یک فایل رمزگذاری شده ذخیره و با یک کلید مخفی محافظت کرد.

کارمزد: برای دانلود کیف پول نیاز به پرداخت هزینه ندارید، با این حال هزینه تأیید تراکنش هنگام انتقال پول در شبکه بلاک چین و خارج از آن وجود دارد.

آدرس وبسایت رسمی: Trust Wallet

۲. کیف پول Exodus

اکسودوس بهترین کیف پول برای تریدر‌های مبتدی است. با توجه به طراحی جذاب و رابط کاربری ساده، این کیف پول یکی از بهترین کیف پول‌های ریپل برای تازه وارد‌ها است. کیف پول Exodus برای کسانی که به دنبال بهترین کیف پول‌های دسکتاپ ریپل هستند یا می‌خواهند بدانند کدام کیف پول‌های دسکتاپ از ریپل پشتیبانی می‌کنند، مناسب است. همچنین برای ترید در مقادیر پایین و ارز‌های دیجیتال مختلف عالی است.

exodus wallet

بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال محبوب در این کیف پول لیست شده است و اپلیکیشن آن نیز هر دو هفته یکبار به روز می‌شود. کیف پول Exodus علاوه بر ترید، ارسال و دریافت رمز ارز، قابلیت‌های ذخیره‌سازی و مدیریت پورتفولیو را نیز ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های اکسودوس:

 • از آنجایی که به طور کامل منبع باز نیست، بازرسی کد دشوار است.
 • فقط BTC کارمزد‌های سفارشی دارد.
 • از آنجایی که هیچ نیازی برای احراز هویت وجود ندارد، بسیار خصوصی است.
 • دارای نسخه‌های کیف پول برای اندروید، iOS و وب است.
 • هیچ احراز هویت دو مرحله‌ای وجود ندارد. فقط از رمز عبور استفاده می‌کند.
 • از کیف پول‌های چند امضایی که کیف پول‌های گروهی و تیمی هستند، پشتیبانی نمی‌کند.

کارمزد: رایگان

آدرس وبسایت رسمی: Exodus Wallet

۳. کیف پول Abra

ابرا بهترین کیف پول برای سرمایه‌گذاران سنتی و ارز‌های دیجیتال است که می‌خواهند پرتفوی خود را متنوع کنند. ابرا یکی از بهترین کیف پول‌های دیجیتالی ریپل یا XRP برای کسانی است که مایل به سرمایه‌گذاری و تجارت در ETF‌ها و سهام سنتی و همچنین انواع ارز‌های دیجیتال هستند. این والت پس از گسترش خدمات انتقال پول خود، اکنون به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های دیجیتال را سرمایه‌گذاری، انتقال و دریافت کنند. این کیف پول، غیر حضانتی است، به این معنی که کاربران نمی‌توانند کلید‌های خصوصی را در کیف پول خود ذخیره کنند اما می‌توانند آن‌ها را کنترل کنند.

کیف پول Abbra

کیف پول Abra همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا ارز‌های دیجیتال را به ارز فیات یا برعکس معامله کنند. پول ممکن است به روش‌های مختلفی به کیف پول کاربران واریز شود.

ویژگی‌های کیف پول Abra:

 • از اندروید iOS پشتیبانی می‌کند.
 • نرخ خرید درون برنامه‌ای بالاتر است.
 • علاوه بر کیف پول XRP، کاربران ممکن است از طریق سیم، سیستم‌های پرداخت آنلاین و بانک‌ها وجوه خود را برداشت کنند.

کارمزد: ارسال، دریافت، مبادله XRP و سایر جفت‌های معاملاتی رایگان است. اما در زمان استفاده از SEPA برای خرید‌های بالای ۲۰۰ دلار، کارمزد ثابت ۱۰ دلار دارد. کاربران به دلیل ارتباط یا ادغام با صرافی Bittrex مجبور به پرداخت کارمزد اضافی برای تراکنش‌ها هستند. هنگام برداشت XRP و سایر ارز‌های دیجیتال، کارمزد‌های شبکه تراکنش اعمال می‌شود.

وبسایت رسمی: Abra Wallet

۴. کیف پول اتمیک

اتمیک بهترین کیف پول برای ترید‌های مبتدی است. این کیف پول، یک صرافی غیرمتمرکز به نام Atomic Swap دارد که آن را از سایر کیف پول‌های دیگر متمایز می‌کند. از آنجایی که غیرمتمرکز است، نسبت به بسیاری دیگر از صرافی‌ها امن‌تر است. کاربران می‌توانند کلید‌های خصوصی خود را در کیف پول اتمیک خود در دستگاه‌های شخصی نگه دارند.

این کیف پول مناسب تریدر‌های مبتدی است زیرا به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با استفاده از کارت‌های بانکی خود رمزارز را با فیات از داخل آن خریداری کنند. کاربران قبل از واریز به این صرافی نیازی به خرید ارز دیجیتال از طریق برنامه شخص ثالث ندارند. در نتیجه کارمزد‌های تراکنش کاربران کاهش می‌یابد..

ویژگی‌های کیف پول اتمیک:

 • از ذخیره‌سازی XRP و همچنین بیش از ۵۰۰ رمزارز و توکن دیگر پشتیبانی می‌کند.
 • نسخه‌های اندروید و iOS در دسترس هستند.
 • می‌توان از کارت‌های بانکی برای خرید XRP و سایر کوین‌های محبوب استفاده کرد.
 • اکثر مبادلات توکن آنی هستند.

این نرم‌افزار با یک رمز عبور بازیابی ۱۲ کلمه‌ای محافظت می‌شود که در صورت گم شدن یا دزدیده شدن می‌توان از آن برای بازیابی کیف پول استفاده کرد.

کارمزد: دانلود آن کاملاً رایگان است. اگرچه کارمزد‌های بانک می‌تواند بسیار بالا باشد، کارمزد ثابت ۲٪، با حداقل ۱۰ دلار در هر تراکنش اگرچه کارمزد‌های بانکی می‌تواند تا ۵٪ بالا باشد.

وبسایت رسمی: Atomic Wallet

۵. کیف پول Crypterium

بهترین گزینه انتخابی برای پول نقد و خرج کردن ارز دیجیتال است. کریپتریوم نه تنها به عنوان یک کیف پول برای دریافت و انتقال ارز دیجیتال، بلکه به عنوان یک صرافی نیز که در آن کاربران می‌توانند در هر زمانی کوین‌های دیجیتال پشتیبانی شده را نقد کنند، عمل می‌کند. در نتیجه، ارز فیات را نیز می‌پذیرد. کاربران می‌توانند با استفاده از کارت‌های فیزیکی و مجازی Crypterium برای انتقال ارز‌های دیجیتال و خرج کردن آن در پایانه‌های نقدی مختلف و مراکز تجاری استفاده کنند.

کیف پول Crypterium

علاوه بر این، مشتریان می‌توانند دارایی‌های دیجیتال را در کیف پول ذخیره کنند و ۲۱ درصد سالانه سود کسب کنند.

ویژگی‌های کیف پول Crypterium:

 • دارای نسخه‌های iOS و اندروید و همچنین نسخه آنلاین است.
 • CRPT ارز دیجیتال خود این شرکت است.
 • در ۱۸۰ کشور در دسترس است.
 • خدمات حضانت BitGo وجوه شما را بیمه می‌کند.
 • ایمن است زیرا کیف پول میزبان کلید‌های خصوصی را در دستگاه شما ذخیره می‌کند.

کارمزد: فقط کارمزد‌های ماینینگ برای تراکنش‌های کریپتو به کریپتو در کیف پول پرداخت می‌شود، ۰. ۵ درصد به ازای هر سپرده انجام شده از طریق حواله بانکی. داشتن کارت‌های فیزیکی و مجازی هر ماه ۲. ۹۹ یورو کارمزد دارد. پرداخت با مسترکارت نیز حدود ۳. ۵ یورو کارمزد دارد.

وبسایت رسمی: Crypterium Wallet

۶. کیف پول FreeWallet

بهترین انتخاب برای هولدر‌های ارز‌های چندگانه و‌ تریدر‌هایی است که تراکنش‌های کریپتو فیات انجام می‌دهند. FreeWallet یک کیف پول دیجیتالی است که از بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند و به کاربران امکان ارسال و دریافت رمزارز و همچنین ترید ارز دیجیتال در ازای پول را می‌دهد. ادغام با صرافی Changelly امکان تجارت و مبادله کریپتو را فراهم می‌کند. با این حال، این سرویس حضانتی امکان ذخیره کلید‌های خصوصی را نمی‌دهد. اینکار باعث می‌شود امنیت تا حدی به خطر بیوفتد.

کاربران FreeWallet می‌توانند تراکنش‌های فوری و رایگان با یکدیگر انجام دهند. همچنین امکان بازگردانی حساب‌ها با استفاده از‌ ایمیل یا حساب‌های رسانه‌های اجتماعی فراهم است. همچنین از خرید ارز دیجیتال با استفاده از مسترکارت و ویزا پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌های کیف پول FreeWallet:

 • از احراز هویت دو مرحله‌ای، کد‌های پین و اثر انگشت پشتیبانی می‌کند.
 • برای محافظت، دارایی‌ها در یک کیف پول سرد ذخیره می‌شود.
 • علاوه بر کیف پول‌های آنلاین، اپلیکیشن‌های اندروید و iOS نیز در دسترس است.

کارمزد: هزینه استفاده از این کیف پول رایگان است. کارمزد‌های واریز و برداشت آن تا به حال منتشر نشده است. اما گزارش‌ها حاکی از آن است که پرداخت با کارت‌های اعتباری تا ۷ درصد کارمزد دارد.

وبسایت رسمی: FreeWallet

۷. کیف پول Edge

بهترین گزینه برای مبادله فوری ارز با ارز است. کیف پول موبایل Edgeل به هر کسی اجازه می‌دهد تا بلافاصله ارز‌های دیجیتالی مانند XRP و غیره را ذخیره، معامله، ارسال و دریافت کند. هر کسی ممکن است به لطف ادغام ShapeShift، ریپل و سایر ارز‌ها و توکن‌ها را سریع تبدیل کند. برای محافظت از کیف پول، کلید‌های خصوصی در دستگاه محلی کاربر نگهداری می‌شود.

کیف پول Edge

علاوه بر این، از تراکنش‌های خصوصی محافظت می‌کند، یعنی کاربران نیازی به ارائه اطلاعات شخصی مانند شماره تلفن، ‌شناسه یا سایر اطلاعات به Edge ندارند. همچنین با Simplex همکاری می‌کند تا به مشتریان امکان استفاده از کارت‌های اعتباری برای خرید طیف وسیعی از دارایی‌های دیجیتال را ارائه دهد. 

ویژگی‌های کیف پول Edge:

 • استفاده از آن برای مبتدیان مناسب و آسان است.
 • احراز هویت دو مرحله‌ای دارد.
 • از تبادل درون برنامه پشتیبانی می‌کند.
 • کد منبع باز است.
 • نسخه وب ندارد.
 • پشتیبان‌گیری و بازیابی با استفاده از سؤالات بازیابی انجام می‌شود.

کارمزد: با توجه به هماری این کیف پول با Simplex، کارمزد خرید XRP ۶% است. هنگام دریافت ریپل یا سایر رمز ارزها، کارمزدی دریافت نمی‌شود.

وبسایت رسمی: Edge Wallet

۸. کیف پول Bithomp

بهرتین کیف پول برای هولدر‌های ریپل است. Bithomp یک کیف پول کاغدی است که به عنوان کیف پول آفلاین نیز شناخه می‌شود. این کیف پول به کاربران اجازه می‌دهد بدون زحمت وجوه XRP خود را ذخیره و مدیریت کنند. استفاده از Bithomp تجربه فوق‌العاده‌ایی را ارائه می‌دهد. افراد ممکن است از این برنامه نه تنها برای ذخیره، بلکه برای انتقال و دریافت XRP استفاده کنند.

کیف پول Bithomp

افراد می‌توانند با استفاده از کیف پول، کلید‌های خصوصی و عمومی را روی یک ورق کاغذ چاپ کنند. سپس می‌توان آن‌ها را به‌صورت آفلاین، جدا از فضای ذخیره‌سازی رایانه، ذخیره کرد تا در صورت بروز مشکل، بازیابی کیف پول آسان‌تر شود.

ویژگی‌های کیف پول Bithomp:

 • روی ویندوز، مک او اس ایکس و لینوکس اجرا می‌شود.
 • می‌توان تراکنش‌های XRP را بررسی کرد.
 • مدیریت آفلاین آدرس‌ها اکنون امکان‌پذیر است.
 • از کلید‌های مخفی برای پشتیبان‌گیری استفاده می‌شود.

کارمزد: کارمزد تبدیل برای ریپل، ۰.۰۲۵ ریپل در هر تراکنش است.

وبسایت رسمی: Bithomp

۹. کیف پول Gate Hub

بهترین کیف پول کاربران مبتدی XRP است. این پلفرم ن‌ها برای کاربارن XRP ایجاد شده است. با این حال، از انواع ارز‌های دیجیتال مختلف، از جمله جایگزین‌های محبوب مانند Eth و BTC پشتیبانی می‌کند. این کیف پول به کاربران امکان ذخیره، دریافت، ارسال و ترید ارز‌های دیجیتال XRP را می‌دهد.

کاربران همچنین ممکن است ارز دیجیتال خود را با پول نقد مبادله کنند و آن را به ارز‌های فیات مانند دلار آمریکا، یورو، یوان چین و ین ژاپن تبدیل کنند. برای این کار، کاربران کاربران باید‌ شناسه و مدرک نشانی را آپلود کنند. در غیر این صورت، واریز از طریق SEPA و SWIFT را انجام می‌شود.

ویژگی‌های کیف پول Gate Hub:

 • حساب‌ها با احراز هویت دو مرحله‌ای و شماره شناسایی شخصی (PIN) محافظت می‌شوند.
 • برای محافظت بیشتر، کلید‌های خصوصی کاربران در دستگاه‌هایشان ذخیره می‌شود. هنگامی که سعی می‌کنید با یک آدرس IP جدید وصل شوید، برنامه از شما می‌خواهد که آدرس‌ایمیل خود را تأیید کنید.
 • رمزگذاری داده‌ها یک لایه حفاظتی اضافی ایجاد می‌کند.
 • پشتیبان‌گیری و بازیابی حساب‌ها با رمز‌های عبور بازیابی انجام می‌شود.

کارمزد: استفاده از نرم‌افزار کاملاً رایگان است. کارمزد تراکنش بر اساس نحوه واریز و برداشت پول متفاوت است. با SEPA، سپرده رایگان است، در حالی که سیم بین‌المللی به حداقل سپرده ۰.۱ درصد نیاز دارد. برای برداشت SEPA، کارمزد ۱ یورو و برای برداشت سیم، کارمزد ۰.۱ درصد است.

وبسایت رسمی: Gate Hub

۱۰. کیف پول لجر

بهترین کیف پول برای مؤسسات و گروه‌های مختلف است. در مقایسه کیف پول‌های نرم‌افزاری، کیف پول‌های سخت‌افزاری به کاربران اجازه می‌دهد تا XRP و سایر دارایی‌ها را به صورت آفلاین نگه دارند و آن را به یک انتخاب مطمئن‌تر تبدیل کند. کلید‌های خصوصی به جای رایانه در دستگاه ذخیره می‌شوند و برای امضای تراکنش‌ها استفاده می‌شوند. این امر منجر به کاهش احتمال دزدیده شدن ارز‌های دیجیتال از کیف پول خواهد می‌شود.

کیف پول لجر

ویژگی‌های کیف پول لجر:

 • از طریق Ledger Live، می‌توانید مستقیماً از کیف پول خود استفاده کنید و ارز دیجیتال اضافی کسب کنید.
 • افراد ممکن است با استفاده از ویژگی Ledger Swap یک ارز را با ارز دیگری مبادله کنند. این از طریق همکاری با Changely امکان‌پذیر شده است.
 • پروتکل DeFi ممکن است برای وام دادن به DAI، USDT و USDC استفاده شود. این‌ها با کمک Ledger Live انجام می‌شود.
 • تراشه با گواهینامه CC EAL۵+. این یک ویژگی امنیتی است که همه رایانه‌ها دارند.
 • از چندین ارز دیجیتال محبوب پشتیبانی می‌کند.

کارمزد: قیمت دستگاه‌ها حدود ۵۹ دلار است.

وبسایت رسمی: Ledger

۱۱. کیف پول Uphold

بهترین کیف پول برای پرداخت و ترید XRP است. Uphold با کسب بیش از ۲۷۰۰ رتبه در فروشگاه اپل و بیش از ۲۲۶۰ نظر در فروشگاه گوگل پلی به یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌های ریپل تبدیل شده است. از این کیف پول می‌توان برای ذخیره و ترید XRP و انواع ارز‌های دیجیتال دیگر استفاده کرد. علاوه بر ارز‌های دیجیتال و کالا‌ها، معاملات فیات را نیز امکان‌پذیر می‌کند.

کیف پول Uphold

ویژگی‌های Uphold:

 • هم پول و هم ارز دیجیتال قابل واریز و برداشت هستند.
 • این سرویس امکان دسترسی به ۷ بلاک چین را فراهم می‌کند.
 • سپرده‌گذاری و برداشت از بانک پشتیبانی می‌شود.
 • امکان انتقال رمز ارز را به طور مستقیم برای سایر کاربران فراهم می‌کند.
 • ارسال و دریافت به کارت‌های فیزیکی و مجازی.

کارمزد: ایجاد حساب، تأمین مالی و همچنین تراکنش‌های عضو به عضو رایگان است. تنها ۳.۹۹ درصد برای تأمین مالی با بدهی/اعتبار یا China Union Pay دریافت می‌کند که بسیار زیاد است. برای USD، EUR و GBP، کمترین کارمزد معاملاتی برای کریپتو، فیات یا کالا‌ها ۰. ۶۵٪ است و پلاتین با ۳.۹۵ درصد بالاترین کارمزد معاملات را دارد. کارمزد سپرده بانکی ۳.۹۹ دلار، برداشت ۲.۹۹ دلار و استخراج ۱.۹۹ دلار است.

وبسایت رسمی: Uphold

۱۲. کیف پول Exarpy

Exarpy یکی از بهترین کیف پول‌ها برای هولدر‌ها و تریدر‌های ریپل است. Exarpy یک کیف پول آنلاین برای ریپل (XRP) است. برای کار کردن با آن، مانند بسیاری از کیف پول‌های اختصاصی دیگر، به حداقل ۲۰ واحد XRP نیاز دارید. این کیف پول به کاربران امکان می‌دهد تا XRP را ارسال و دریافت کنند و با حداقل کارمزد آن را با پول نقد مبادله کنند.

ویژگی‌های کیف پول Exarpy:

 • از احراز هویت دو مرحله‌ای و PIN برای محافظت از کیف پول استفاده می‌کند. علاوه بر این، دستگاه مالک کلید‌های خصوصی کاربر را ذخیره می‌کند.
 • رمزگذاری SSL از انتقال داده‌ها محافظت می‌کند.
 • هیچ نسخه‌ای برای گوشی هوشمند موجود نیست.

کارمزد: برای هر تراکنش حدود ۰. ۰۲۵ واحد XRP دریافت می‌کند.

کلام آخر

در این مقاله بهترین کیف پول‌های ریپل را برای دسکتاپ، موبایل و وب معرفی کردیم. اگر تریدری فعال هستید، بهتر است از کیف پول‌های داغ یا نرم‌افزاری استفاده کنید. چنانچه هولدر XRP هستید، می‌توانید از کیف پول‌های کاغذی یا سخت‌افزاری مانند Bithomp یا Ledger استفاده کنید. در صورتی که چند ارز دیجیتال دیگر نیز دارید، می‌توانید از کیف پول‌های اتمیک و Exodus استفاده کنید. به یاد داشته باشید که برای امنیت بیشتر، کیف پولی را انتخاب کنید که کلید‌های خصوصی شما را در خود ذخیره می‌کند و از احراز هویت دو مرحله‌ای استفاده می‌کند.

سؤالات متداول
بهترین کیف پول‌ها برای XRP کدامند؟

در رتبه‌بندی بهترین کیف پول‌ها برای مبادلات، ارسال و دریافت برای ارز‌های دیجیتال، کیف پول‌هایی مانند کوین بیس، رابین هود، بایننس و بیت کوین IRA قرار دارند. Uphold یکی از بهترین کیف پول‌های ریپل XRP برای افرادی است که با وجود کارمزد‌های سنگین ریپل را با پول معامله می‌کنند. برای کسانی که به دنبال امن‌ترین کیف پول‌های سخت‌افزاری هستند، Ledger بهترین گزینه است.

آیا ارز ریپل والت اختصاصی  دارد؟

بله، Exarpy یک کیف پول اختصاصی XRP است که برای تراکنش و استفاده از آن به XRP نیاز دارد. گزینه دیگر، کیف پول‌های لجر هستند که به کاربران اجازه می‌دهند تا در حالت آفلاین، ارز‌های دیجیتال را انتقال و دریافت کنند. کیف پول‌های نرم‌افزاری نیز وجود دارد که استفاده از آن‌ها ساده و برای تازه واردان مفید است.

آیا کیف پول های ریپل امن هستند؟

بله، بسته به کیف پولی که استفاده می‌کنید. Exodus، Abbra، Exarpy، Edge و Atomic از جمله بهترین کیف پول‌های دسکتاپ ریپل هستند. کیف پول‌های برتر ریپل، آن‌هایی هستند از اقدامات ایمنی مانند رمز‌گذاری‌ها، استفاده از پین، قابلیت بازیابی و احراز هویت دو مرحله‌ای و راه‌های دیگر استفاده می‌کنند.

کیف پول XRP چیست؟

یک کیف پول نرم‌افزاری، سخت‌افزاری یا کاغذی است که به شما امکان می‌دهد ارز دیجیتال XRP را ذخیره کنید. همچنین می‌توانید از آدرس کیف پول خود برای تجارت، انتقال و دریافت این کوین استفاده کنید. با استفاده از این والت می‌توانید نقدینگی را از ارائه‌دهندگان پرداخت، سازندگان بازار و بانک‌ها دریافت کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی هر چه بیشتر با وضعیت این رمز ارز، مقاله آینده ریپل را هم از وبسایت ارزتودی مطالعه کنید.

ایمن‌ترین کیف پول برای ریپل کدام است؟

امن‌ترین کیف پول‌های ریپل، Ledger Nano S و سایر کیف پول‌های سخت‌افزاری هستند. آن‌ها به شما اجازه می‌دهند رمزارز را خارج از رایانه خود ذخیره کنید. البته این نوع کیف پول‌ها هنوز در برابر هکر‌ها ایمن نیستند. کیف‌پول کاغذی Bithomp، یک کیف پول سرد است که آن را به یک کیف پول ایمن دیگر تبدیل می‌کند.

ارز XRP  خود را کجا نگه داریم؟

اکثر پلتفرم‌های رمزنگاری که به شما امکان کسب، خرید یا دریافت XRP را می‌دهند، کیف پولی دارند که می‌توانید ریپل XRP خود را در آن ذخیره کنید. اکثر صرافی‌ها و پلتفرم‌های معاملاتی که از XRP پشتیبانی می‌کنند نیز کیف پول ارائه می‌کنند. کیف پول‌های سخت‌افزاری، مانند لجر، در ان دسته قرار می‌گیرند. کیف پول‌های Exodus، Abbra، Exarpy، Edge و Atomic نمونه‌هایی از کیف پول‌های نرم‌افزاری دیگر هستند.

نکته: توجه داشته باشید این مقاله صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات افراد یا عواقب مالی آن ندارد.

۵/۵ - (۷ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست