بونوس بدون واریزی برای تازه واردهای بازار فارکس

بروکر آرون گروپس این بار در اقدامی دیگر پاداش ارزشمندی را برای مشتریان خود در نظر گرفت. کسانی که در یک بازه زمانی مشخص نسبت به افتتاح حساب در این بروکر اقدام کنند در طرح no deposit bonus پاداش می‌گیرند.

اگر به دنبال فرصتی برای شروع معامله در فارکس، بهتر است در این بازه زمانی نسبت به ثبت نام در بروکر آرون اقدام کرده و از حساب معاملاتی ویژه‌ای که برای شما در نظر گرفته شده است سود ببرید. بروکر آرون گروپس به عنوان بروکر برتر منطقه منا آفر ویژه‌ای را برای شهروندان کشورهای خاورمیانه‌ای در نظر گرفت. برای اطلاع از جزئیات این طرح با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

images_1697534970_652e53fa64857.jpg

جزئیات طرح

این طرح از تاریخ ۱۷ اکتبر۲۰۲۳ مصادف با ۲۵ مهر ۱۴۰۲ آغاز شده و تا ساعات پایانی ۲۶ اکتبر ۲۰۲۳ مصادف با ۴ آبان ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت. در این ۱۰ روز طلایی می‌توانید نسبت به ثبت نام در بروکر آرون اقدام کنید. این بروکر برای کسانی که در این بازه زمانی ثبت نام می‌کنند پاداش ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

اما قبل از اینکه به بررسی پاداش ارزشمند این طرح بپردازیم بهتر است شما را با نحوه مشارکت در این طرح و شرایط آن آشنا کنیم. به عنوان یک معامله‌گر پس از ثبت نام باید یک حساب دمو با نام NBD ایجاد کنید. این حساب از نوع Nettingاست و با موجودی اولیه ۵۰ دلار و اهرم ۲۰۰ در اختیار شما گذاشته می‌شود.

تا به اینجا شما شرط اولیه برای مشارکت در این طرح را رعایت کرده‌اید و پس از ثبت نام و افتتاح حساب دمو می‌بایست برای معامله با این حساب آماده شوید. ودی که در این حساب در اختیار شما گذاشته می‌شود برای معامله آزاد است و شما می‌توانید بدون محدودیت حجم وارد معامله شوید. اگر می‌خواهید جزو معامله‌گران برتراین طرح باشید می‌بایست حداقل ۲۰ معامله باز و بسته با استفاده از این حساب معاملاتی دمو ایجاد کرده باشید. در نظر داشته باشید که تنها معاملاتی در نظر گرفته می‌شود که حداقل ۳ دقیقه به طول انجامیده باشند. بنابراین بهتر است صرف نظر از دریافت جایزه روی معاملات خود تمرکز داشته باشید و با استفاده از حساب دمو تجربه کسب کنید.

دیگر شرایط استفاده از طرح بدون واریز

اکنون که با جزئیات اولیه طرح No deposit bonus آشنا شده‌اید زمان آن است که بیشتر در مورد جزئیات صحبت کنیم. تا به اینجا در این مورد صحبت کردیم که این طرح به صورت اختصاصی برای مردم و اهالی کشورهای خاورمیانه طراحی شده است. اگر در این کشورها سکونت دارید این فرصت را از دست ندهید. البته فراموش نکنیم که آرون این طرح رابرای تمام مشتریان کشورهای خاورمیانه به جز امارات متحده عربی، قبرس، ترکیه، یمن و لیبی طراحی کرده است.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر از این طرح بروی لینک روبرو کلیک کنیدبونوس بدون واریزی

از سوی دیگر هر تریدر تنها یک بار می‌تواند در این طرح مشارکت داشته باشد. حساب دمویی که برای شرکت در این طرح به شما واگذار شده است با پایان طرح به صورت خودکار آرشیو شده و معاملات بسته می‌شوند. البته شما از طریق ارسال تیکت مطلع خواهید شد و می‌توانید با افتتاح یک حساب دموی دیگر به تجربه اندوزی ادامه دهید و استراتژی‌های معاملاتی خود را بیازمایید.

حساب دموی NDB به صورت انحصاری برای این طرح طراحی شده است و با پایان مدت اجرای آن به صورت خودکار آرشیو می‌شود.

اهدای جایزه

پس از رعایت تمام شرایط و ضوابط نوبت به دریافت جایزه فرا می‌رسد. بروکر آرون برای ۵۰۰ تریدر برتر این طرح یک حساب معاملاتی نانو از نوع نتینگ تا سقف ۲۵ دلار را در نظر گرفته است که اهرم ۵۰۰ دارد. مله در این حساب به صورت آزاد امکان‌پذیر است و شما می‌توانید بدون هیچ محدودیتی موجودی خود را برداشت کنید. در نظر داشته باشید که دریافت جایزه ممکن است بین ۳ تا ۷ روز به طول بیانجامد چرا که بروکر باید تمام شرایط را برای اهدای جایزه به افراد شایسته بررسی و سپس حساب را در اختیار شما قرار دهد.

images_1697534988_652e540c74b48.jpg

قوانین طلای بونوس بدون واریزی

این قانون طلایی را فراموش نکنید شما برای برنده شدن حتماً باید با حساب معاملاتی ترید کنید. اگر بدون انجام معامله بخواهید موجودی حساب را برداشت کنید، مشمول قانون No trade و پرداخت ۳ درصد کارمزد خواهید شد. از سوی دیگر اگر واریزی را به حساب اصلی معاملاتی خود انجام دهید، ۱۰ درصد بونوس اینفینیتی تا سقف ۷۵۰ دلار را از آن خود می‌کنید.

طبیعی است که برای رعایت انصاف و جلوگیری از ضایع شدن حقوق واجدین شرایط بروکر آرون باید با افراد خاطی برخورد کند. در همین راستا اگر فردی قصد داشته باشد با سوء استفاده از قوانین طرح و ارائه مدارک اشتباه و اطلاعات نادرست طرح را بر هم بزند باید منتظر برخورد باشد. رو که می‌تواند در این شرایط حساب معاملاتی فرد را مسدود و او را از دریافت خدمات محروم کند.

در آخر

اگر تا به حال معامله در بازار فارکس را تجربه نکرده‌اید باید بدانید که این بازار بازار بسیار پر نوسانی است که با ریسک بسیار زیادی همراه است. قبل از شروع معامله در این بازار اطلاعات خود را در خصوص استراتژی‌ها و رفتار بازار افزایش دهید. حساب دموی آرون یکی از بهترین انتخاب‌ها برای افزایش اطلاعات در خصوص بازار فارکس است. شما با مشارکت در طرح بونوس بدون واریزی حساب دموی بی‌نظیری را در اختیار خواهید داشت که فرصت جذابی برای کسب تجربه را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای کسب سود در بازار فارکس به اطلاعات نیاز خواهید داشت. در کنار اطلاعات باید یک استراتژی معاملاتی سنجیده را برای خود انتخاب کنید و از مشورت با کارشناسان غافل نشوید. به یاد داشته باشید که بازار فارکس بازار فرصت‌هاست و البته نوساناتی که شما را غافلگیر می‌کنند.

برای جلوگیری از ضررهای جبران ناپذیر ابتدا اطلاعات خود را افزایش داده و سپس با استفاده از حساب دمو استراتژی‌هایی که برای معاملات خود در نظر گرفته‌اید را در یک فضای امن به کار بگیرید. به این ترتیب قبل از اینکه پول واقعی را وارد بازار فارکس کنید، با رفتار بازار و فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت جفت ارزها آشنا می‌شوید. اگر هنوز معامله در بازار فارکس را تجربه نکرده‌اید این بازه ۱۰ روزه را از دست ندهید و یکی از برندگان طرح No deposit bonus باشید.

مطلب فوق رپورتاژ آگهی بوده بنابراین مسئولیت حقوقی، صحت و یا عدم صحت آن هیچ ارتباطی با آکادمی ارزتودی ندارد.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست