انجام دریافت و پرداخت‌های ارزی با خدمات نوین پرداخت

انجام دریافت و پرداخت‌های ارزی با خدمات نوین پرداخت

در دهه اخیر، خدمات ارزی به یکی از پرتقاضاترین خدمات در سطح بین‌المللی تبدیل شده‌اند. با گسترش اینترنت و شکل گرفتن کسب‌وکارهای آنلاین، و اتصال شبکه‌ای افراد از سرتاسر جهان به بازارهای مالی، طبیعی است که افراد بیشتری روش‌های مختلف تبادلات ارزی و مجموعه‌های ارائه‌دهنده این خدمات را در اینترنت جستجو کنند. خدمات ارزی که شامل جابجایی ارز، نقدر کردن ارز، تبدیل ارز، ارسال حواله ارزی، افتتاح حساب و شارژ حساب و غیره می‌شود، توسط مجموعه‌های مختلفی در ایران انجام می‌گردد. خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت یکی از نمونه‌های مطمئن در این حوزه است که آشنایی با آن، مزایای زیادی را برای مشتریان حقیقی و حقوقی به همراه دارد. در این مطلب به معرفی  انواع خدماتی که در حوزه پرداخت ارزی انجام می‌شود، می‌پردازیم.

انواع خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت کدام‌اند؟

به طور کلی، خدمات ارزی طیف وسیعی از امور از تبدیل و جابجایی ارز تا سرمایه‌گذاری ارزی را در بر می‌گیرد. نوین پرداخت به ارائه خدمات مختلفی از جمله افتتاح حساب پی پال ، شارژ حساب پرفکت مانی ، خرید و فروش ووچرها، تبدیل ارز، نقد کردن درآمد ارزی و غیره می‌پردازد که در ادامه با هر یک به صورت جداگانه آشنا می‌شوید.

افتتاح حساب

افتتاح حساب پی پال ، وب مانی و پرفکت مانی یکی از خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت است که به کاربران داخل کشور اجازه می‌دهد، حساب یا کیف پول شخصی خود را در هر یک از این پلتفرم‌ها ایجاد کنند. داشتن هر یک از این حساب‌ها مزایای زیادی از جمله، امکان انتقال پول با آدرس حساب شخصی به نقاط مختلف دنیا، پرداخت شهریه یا هزینه آزمون‌ها و کلاس‌های بین‌المللی، و خرید از فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های غیر ایرانی را به همراه دارد.

انواع خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت کدام‌اند؟

یکی از خدمات ارزی که توسط شرکت نوین پرداخت ارائه می‌شود، امکان شارژ حساب‌ها و کیف‌پول‌های آنلاین مختلف است. به طور مثال، شارژ حساب وب مانی که یکی از کیف‌ پول‌های پرکاربرد در تمام کشورها به شمار می‌رود، با کمترین میزان کارمزد و با سرعت بسیار بالا از طریق نوین پرداخت امکان‌پذیر است. وب مانی به دلیل این که محدودیت و تحریمی برای کاربران ایرانی ایجاد نمی‌کند، محبوبیت زیادی میان ایرانیان دارد. علاوه بر این، نوین پرداخت شرایط شارژ حساب پرفکت مانی را نیز برای کاربران ایرانی فراهم ساخته است. پرفکت مانی نیز یکی دیگر از وب‌سایت‌های پرداخت آنلاین است که بیشتر در میان مدیران کسب‌وکارها طرفدار دارد. خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت، شارژ حساب پرفکت مانی را با بهترین نرخ و پشتیبانی تمام وقت، در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. در کنار وب مانی و پرفکت مانی، نوین پرداخت قابلیت شارژ حساب پی پال را نیز برای کاربران ایجاد کرده است.

انواع پرداخت و خرید با وب مانی، پرفکت مانی و پی پال

از دیگر خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت ، امکان خرید و پرداخت با امنیت و سرعت بالاست. خرید و پرداخت برای تمام فروشگاه‌ها یا موارد دیگری که از درگاه‌های پرداخت وب مانی، پرفکت مانی ، پی پال و ویزا و مستر کارت پشتیبانی می‌کنند، به کمک نوین پرداخت قابل انجام است. برای شارژ حساب وب مانی، کاربران باید سفارش خود را در داشبورد کاربری خود در نوین پرداخت ثبت نموده، مبلغ مورد نظر خود را به دلار وارد کنند و بعد از انجام عملیات پرداخت (به ریال) ، حساب وب مانی شارژ شده و موجودی کیف پول WMZ به میزان مورد نظر افزایش می‌یابد. برای استفاده از پرفکت مانی به منظور شارژ کردن اکانت‌های مختلف، کاربران می‌توانند از طریق نوین پرداخت اقدام کنند. توسط نوین پرداخت می‌توانید یک حساب کاربری پرفکت مانی ساخته و از آن برای پرداخت استفاده کنید، یا اگر قبلا حساب کاربری داشتید وارد آن شده و از آن طریق فرآیند خرید را تکمیل کنید. علاوه بر این، اگر به هر دلیلی نمی‌خواهید از حساب کاربری پرفکت مانی خود استفاده کنید، نوین پرداخت می‌تواند به عنوان یک حساب واسط خرید مورد نظر را به جای شما انجام دهد.

نقد کردن وب مانی، پرفکت مانی و پی پال (تبدیل به ریال ایران)

تمام افرادی که به شیوه‌های مختلف از جمله دورکاری، فریلنسری، فعالیت در بازارهای مالی بین‌المللی و سایر موارد درآمدهای ارزی از خارج از ایران دارند، باید به نحوی این درآمد را به ریال ایران تبدیل کنند. یکی از شرکت‌هایی که قابلیت نقد کردن این درآمدها را از حساب‌های وب مانی، پرفکت مانی و پی پال دارد، شرکت نوین پرداخت است. برای نقد کردن درآمد ارزی وب مانی، کاربران نوین پرداخت می‌توانند به دو روش اقدام کنند. در روش اول، کاربران حساب وب مانی شخصی ندارند و به همین دلیل از حساب وب مانی نوین پرداخت استفاده می‌کنند و می‌توانند مبلغ را به ریال برداشت کنند. در روش دوم، کاربران دارای حساب وب مانی شخصی هستند و صرفا قصد تبدیل موجودی آن به ریال را دارند. در این شرایط کاربر باید موجودی را به آدرس حساب وب مانی نوین پرداخت منتقل کرده و پس از آن تسویه حساب ریالی صورت می گیرد.

نقد کردن وب مانی، پرفکت مانی و پی پال (تبدیل به ریال ایران)برای نقد کردن ارز در پرفکت مانی، کاربران نوین پرداخت می‌توانند، درآمدهای ارزی خود را در زمان کوتاه به ریال تبدیل کنند و همچنین به خرید و فروش ارز در این سیستم مالی بپردازند. برای بهره بردن از این خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت کافی است در سایت نوین پرداخت ثبت نام کرده و با ثبت سفارش پرداخت مبلغ مورد نظر را در حساب داخلی خود دریافت کنید.

خرید ووچر برای پرداخت آنلاین انواع سفارش‌ها

افرادی که به دنبال پرداخت سفارش‌های آنلاین خود در فروشگاه‌های مختلف هستند، می‌توانند از ووچرها استفاده کنند. ووچرها در حقیقت یک کد اعتباری هستند و کاربردی مشابه کارت شارژ یا کارت هدیه دارند. یکی از ووچرهای محبوب که امکان نقد کردن فوری آن در صرافی‌های سراسر دنیا وجود دارد، ووچرهای پرفکت مانی هستند. مجموعه نوین پرداخت امکانی را فراهم کرده، تا کاربران بتوانند بدون نیاز به داشتن حساب شخصی در پرفکت مانی، ووچرهای آن را تهیه کنند. علاوه بر صدور این ووچرها، نوین پرداخت از قابلیت نقد کردن آن‌ها نیز برخوردار است. بنابراین، شما می‌توانید بدون نیاز به داشتن مستر کارت و ویزا کارت، یا حساب بین‌المللی، پرداخت  آنلاین خود را در تمام فروشگاه‌هایی که درگاه پرداخت ووچر پرفکت مانی دارند، انجام بدهید.

در پایان، اگر قصد استفاده از انواع خدمات پرداخت ارزی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم مجموعه نوین پرداخت را در نظر داشته و با مراجعه به وب سایت این مجموعه، به بررسی اطلاعات بیشتر در مورد خدمات آن بپردازید.

مطلب فوق رپورتاژ آگهی بوده بنابراین مسئولیت حقوقی، صحت و یا عدم صحت آن هیچ ارتباطی با آکادمی ارزتودی ندارد.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست