بهترین روش های درآمدزایی از ارز دیجیتال

بیت کوین

روش های زیادی برای کسب درآمد از بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد. این روش ها نه تنها شامل خرید و فروش ارزهای دیجیتال می شوند بلکه استیکینگ، ایردراپ، انجام بازی و  را نیز دربرمی گیرند. در این مقاله، تیم میهن سیگنال بهترین روش های درآمدزایی از ارز دیجیتال را به شما معرفی می کنند. پس اگر نمی دانید چگونه از ارزهای دیجیتال درآمد کسب کنید روش های معرفی شده در این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

شناسایی و سرمایه گذاری زودهنگام روی ارزهای دیجیتال جدید

به طور کلی بهترین روش برای کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال این است که در اسرع وقت روی بهترین آلت کوین ها سرمایه گذاری کنید. از این گذشته، زمانی که بیت کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال در سال ۲۰۰۹ راه اندازی شد، برای سرمایه گذاری روی آن تنها باید کسری از یک سنت را پرداخت می کردید. به طور مشابه، زمانی که اتریوم در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، تنها ۰.۷۵ دلار به ازای هر توکن ارزش داشت.

هر دو پروژه فوق الذکر اکنون هزاران دلار ارزش دارند و متعاقباً بازده قابل توجهی داشته اند. نمونه جدیدتر Lucky Block است که در حال ساخت یک برنامه غیرمتمرکز است که انجام بازی های قرعه کشی جهانی را از طریق قراردادهای هوشمند غیرقابل تغییر، تسهیل می کند. زمانی که این ارز دیجیتال پیش فروش خود را در ژانویه ۲۰۲۲ آغاز کرد، تنها ۰.۰۰۰۱۵ دلار قیمت داشت.

میهن سیگنال

از آن زمان، طبق داده های کوین مارکت کپ، Lucky Block قیمت ۰.۰۰۹ دلار را لمس کرده است. این نشان دهنده سود هزاران درصدی تنها در طول چند ماه است. با این اوصاف، لاکی بلاک هنوز یک پروژه ارز دیجیتال بسیار جوان است که می توانید در این پروژه سرمایه گذاری کنید. پس یکی از بهترین روش های درآمدزایی از ارز دیجیتال سرمایه گذاری زودهنگام است.

سرمایه گذاری بلندمدت در ارزهای دیجیتال و هولد کردن

این روش از لیست ما بدون شک یکی از بهترین روش های درآمدزایی از ارز دیجیتال مخصوصاً برای مبتدیان است. در این روش، سرمایه گذاری به فرایند خرید یک ارز دیجیتال و نگه داشتن آن در طولانی مدت اشاره دارد. این هیچ تفاوتی با خرید سهام و نگه داشتن آنها به مدت چندین سال ندارد.

در این روش، لازم نیست نگران نوسان کوتاه مدت قیمت باشید. به خصوص هنگام سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال قوی و معتبر مانند بیت کوین و اتریوم. به عنوان مثال، در ماه می ۲۰۲۱، اتریوم ۴۳۰۰ دلار برای هر واحد قیمت گذاری شد. تنها یک ماه بعد، قیمت اتریوم به ۲۱۰۰ دلار کاهش یافت.

اگر وحشت کرده بودید و توکن های ETH خود را می فروختید، تقریباً ۵۰ درصد ضرر می کردید. با این حال، اگر با دید سرمایه گذاری آنها را نگه می داشتید تا نوامبر همان سال، اتریوم تقریباً ۴۹۰۰ دلار برای هر توکن معامله می شد. این فقط یک نمونه از سرمایه گذاری است. نکته کلیدی در اینجا این است که موثرترین راه برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از طریق یک استراتژی بلندمدت است.

ترید و معاملات روزانه ارز دیجیتال

یکی از بهترین روش های درآمدزایی از ارز دیجیتال، مشارکت فعال در انجام معاملات روزانه است. با این حال یک نکته جزئی وجود دارد؛ حداقل باید درک اولیه ای از نحوه تجزیه و تحلیل قیمت ها داشته باشید تا تعیین کنید که آیا ارزش توکن موردنظر احتمالاً افزایش می یابد یا کم می شود. اگر بتوانید این کار را انجام دهید، می توانید در طول روز از مبادله ارزهای دیجیتال درآمد کسب کنید. برای یادگیری این مهم میتوانید تحلیل روزانه ارز دیجیتال میهن سیگنال را بخوانید و دنبال کنید.

یک مفهوم کلی در معاملات روزانه ارزهای دیجیتال این است که شما به دنبال استفاده از نوسان کوتاه مدت خواهید بود. علاوه بر این، معامله گران باتجربه در این بازار به ندرت موقعیت خود را برای بیش از یک روز حفظ می کنند. به این ترتیب، هدف آنها باز کردن چندین موقعیت در طول روز و سودهای کوچکتر اما مکرر است.

منبع عکس : Mihansignal.comمنبع عکس : Mihansignal.com

برای ترید روزانه ارزهای دیجیتال، باید یک صرافی ارز دیجیتال معتبر و خوب بیابید که دو معیار کارمزدهای پایین و پشتیبانی از بازارهای زیاد را داشته باشد. در مورد معیار اول لازم است بدانید اگر روزانه در یک صرافی که کارمزد بالایی دریافت می کند، ارز دیجیتال معامله کنید، سود خود را با پرداخت کمیسیون از دست می دهید.

به عنوان مثال، Coinbase برای هر اسلاید ۱.۴۹% دریافت می کند. این به این معنی است که قبل از اینکه بتوانید معامله را با سود ببندید، این هزینه باید پوشش داده شود. در سوی دیگر، صرافی های دیگری وجود دارند که بسیار رقابتی تر هستند و هزینه کارمزد کمتری برای معاملات دریافت می کنند با این حال شما امکان دسترسی به ده ها ارز دیجیتال پیشرو را نیز فراهم می کنند.

در متاورس بازی کنید پول دربیاورید!

یکی از بهترین روش های درآمدزایی از ارز دیجیتال انجام بازی است. هنگامی که به نحوه کسب درآمد از ارزهای دیجیتال فکر می کنید، ممکن است تعجب کنید که بدانید می توان این کار را با بازی کردن انجام داد. بازار بازی های ارز دیجیتال برای کسب درآمد اکنون میلیاردها دلار ارزش داشته و تنوع زیادی در این فضا وجود دارد. در این میان شاید یکی از بهترین بازی هایی که می توانید انجام دهید بازی دیسنترالند باشد.

به زبان ساده، دسنترالند یک متاورس ارائه می دهد که به بازیکنان از سراسر جهان امکان می دهد یک آواتار مجازی ایجاد کنند، با افراد دیگر چت کنند، و مهم تر از همه قطعه های زمین را بخرند. هنگامی که یک قطعه زمین را خریداری کردید و پروژه املاک و مستغلات خود را ساختید، دارایی شما به شکل یک NFT منحصر به فرد نشان داده می شود.

سپس، می توانید NFT املاک خود را در بازار آزاد بفروشید. اگرچه این مفهوم ممکن است دور از ذهن به نظر برسد، برخی از قطعات زمین در متاورس دیسنترالند به ارزش میلیون ها دلار فروخته شده است. این بدان معناست که با سرمایه گذاری زودهنگام، شانس خرید NFT با بهترین قیمت ممکن را دارید و بعداً می توانید با قیمتی بسیار بالاتر آن را بفروشید.

با انجام کارهای ساده، ارز دیجیتال رایگان کسب کنید

یکی دیگر از بهترین روش های درآمدزایی از ارز دیجیتال انجام یک سری اقدامات ساده است. وب سایت هایی هستند که به شما این فرصت را می دهند که با انجام وظایفی ساده، ارزهای دیجیتالی رایگان به دست آورید. پلتفرم های زیادی در این فضا وجود دارد و وظایف خاصی که باید انجام دهید از سایتی به سایت دیگر متفاوت است. به عنوان مثال، برخی از پلتفرم ها از شما می خواهند که فرم هایی را تکمیل کنید.

این چیزی است که هرکسی می تواند آن را انجام دهد بنابراین نیازی به تجربه قبلی ندارد. در این موارد شما یک برنامه به شکل یک اپلیکیشن موبایل دارید. این برنامه ها اغلب از شما می خواهند که بازی های تازه راه اندازی شده را انجام دهید و هنگامی که نقاط عطف خاصی را تکمیل کردید، رمزارز رایگان کسب می کنید.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که پاداش های ارائه شده در چنین پلتفرم هایی بسیار اندک است. در واقع، در بیشتر موارد، هر کاری که انجام می دهید به ندرت چند سنت ارزش دارد. با این وجود، نیازی به واریز پول ندارید، بنابراین می توانید به روشی بدون ریسک جایزه کسب کنید.

ایردراپ های متعدد و جایزه

ایردراپ به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به واریز یا خرج کردن، توکن های ارز دیجیتال رایگان کسب کنید. در این روش رمزارزها به صورت رایگان به کیف پول شما واریز می شوند. مفهوم اصلی در اینجا این است که برخی از پروژه های تازه راه اندازی شده، توکن های بومی خود را به عنوان وسیله ای برای ورود ارز دیجیتال به کیف پول های افراد، توزیع می کنند.

این برخلاف پیش فروش معمولی و راه اندازی منصفانه مستقیم در صرافی ارزهای دیجیتال است. به این ترتیب، این پروژه هیچ کمکی به جمع آوری سرمایه در هنگام شروع یک ایردراپ نخواهد کرد. این روش که به عنوان یکی از بهترین روش های درآمدزایی از ارز دیجیتال شناخته می شود، اگرچه ممکن است خیلی خوب به نظر برسد، اما نمونه های زیادی از ایردراپ ها وجود دارد که ارزش شرکت کردن ندارند. نمونه بارز آن بیت کوین کش است. زمانی که این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد، توکن های BCH خود را به تمام آدرس های کیف پولی که بیت کوین در اختیار داشتند، ارسال کرد. این کار بر اساس نسبت ۱:۱ انجام شد. به این معنی که به ازای هر ۱ بیت کوین، ۱ بیت کوین کش دریافت می کردید.

استخراج ارز دیجیتال یا ماینینگ

یک روش دیگر از روش های درآمدزایی از ارز دیجیتال، استخراج است. به طور خلاصه، ماینینگ به فرایند اتصال سخت افزار تخصصی به یک دستگاه دسکتاپ اشاره دارد که به نوبه خود به بلاک چین ارز دیجیتال مربوطه متصل می شود. ماینرها شبکه را قادر می سازند تا به صورت غیرمتمرکز کار کند.

این به آن دلیل است که تراکنش ها زمانی اعتبار می یابند که تجهیزات استخراج بتوانند معادلات پیچیده ریاضی را حل کنند. در ازای آن، ماینرها با توکن های ارز دیجیتال جدید که وارد گردش می شوند، پاداش می گیرند و هر بلوک تأیید می شود. به عنوان مثال، در مورد بیت کوین، هر ۱۰ دقیقه یک بلاک جدید ایجاد می شود و ۶.۲۵ بیت کوین اضافی ایجاد می گردد.

این ۶.۲۵ بیت کوین که در حال حاضر بیش از ۱۲۵۰۰۰ دلار ارزش دارد، به استخراج کننده ای پرداخت می شود که معادله بلوک مربوطه را با موفقیت حل کرده است. اگرچه در نگاه اول این به مقدار قابل توجهی درآمد منتهی می شود، استخراج بیت کوین به دلیل ماهیت پیچیده هر معادله ریاضی، مقدار فوق العاده ای برق مصرف می کند.

علاوه بر این، قیمت سخت افزار تخصصی موردنیاز برای داشتن شانس استخراج یک بلوک جدید بیت کوین نیز از نظر دلاری قابل توجه است.

فارمینگ و وام دهی ارز دیجیتال

یکی دیگر از بهترین روش های درآمدزایی از ارز دیجیتال در حال حاضر از طریق فارمینگ و وام دهی است. اگرچه هر دوی این مفاهیم سرمایه گذاری به شما امکان می دهند به صورت غیرفعال سود کسب کنید، اما در واقع به روش هایی کمی متفاوت اشاره می کنند. اول از همه، فارمینگ به فرایند قرض دادن توکن های بیکار شما به یک استخر نقدینگی اشاره دارد.

در اکثر موارد، شما نقدینگی موردنیاز را در اختیار صرافی های غیرمتمرکز قرار می دهید. برخی از رهبران این بازار به ترتیب شامل Pancakeswap و Uniswap در شبکه های بلاک چین بایننس و اتریوم هستند. هنگامی که وجوه را به یک استخر نقدینگی واریز می کنید، اغلب برای یک زمان حداقلی قفل می شود.

تا زمانی که توکن ها در استخر نقدینگی هستند، نرخ بهره به شما پرداخت خواهد شد. در بسیاری از موارد، هر چه یک ارز دیجیتال جدیدتر باشد، APY (بازدهی) مربوطه ارائه شده توسط استخر بالاتر است.

منبع:

https://www.business2community.com/cryptocurrency/make-money-with-cryptocurrency

مطلب فوق رپورتاژ آگهی بوده بنابراین مسئولیت حقوقی، صحت و یا عدم صحت آن هیچ ارتباطی با آکادمی ارزتودی ندارد.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست