اسپرد کدام حساب بروکر اپوفایننس Opofinance کم‌تر است؟

اسپرد در اصل به تفاوت بین قیمت پیشنهادی و درخواستی یک جفت ارز یا هر ابزار معاملاتی دیگر اشاره دارد. اسپرد یکی از اصلی‌ترین پارامترهایی است که می‌تواند بر هزینه‌ها و سود معاملاتی شما تأثیر بگذارد، بنابراین هنگامی که می‌خواهید یک کارگزاری را برای معاملات فارکس انتخاب کنید، در کنار این‌که به سایر هزینه‌ها توجه می‌کنید، باید اسپرد حساب‌های معاملاتی آن‌ها را نیز در نظر بگیرید. اوپوفایننس یک کارگزاری آنلاین فارکس است که چهار نوع حساب معاملاتی را با اسپردهای مختلف ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید بدانید که اسپرد کدام حساب بروکر اوپوفایننس کم‌تر است، پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه باشید تا بدانید که کدام‌یک از آن‌ها برای شما مناسب‌تر است.

اسپرد چیست؟

اسپرد یکی از مهم‌ترین پارامترهایی است که باید در هنگام انتخاب حساب معاملاتی اوپوفایننس به آن توجه کنید. اسپرد در واقع تفاوت بین قیمت‌های پیشنهادی و درخواستی یک جفت ارز است و هزینه معاملات را نشان می‌دهد. هرچه اسپرد یک حساب کم‌تر باشد، در نتیجه هزینه کم‌تری را برای ورود و خروج به معامله پرداخت می‌کنید. اسپرد کم می‌تواند شانس شما را برای کسب سود افزایش دهد، به‌خصوص اگر به‌صورت مرتب معامله می‌کنید یا استراتژی اسکالپینگ را برای معاملات خود انتخاب کرده‌اید. اگر میخواهید بیشتر راجب اسپرد مطالعه کنید اینجا کلیک کنید.

اسپرد حساب‌های بروکر اوپوفایننس

کارگزاری اپوفایننس اهمیت اسپرد پایین را برای معامله‌گران فارکس درک می‌کند و به همین دلیل است که برخی از پایین‌ترین اسپردها را ارائه می‌دهد. شما نیز به‌عنوان یک معامله‌گر با توجه به نوع حسابی که انتخاب می‌کنید، می‌توانید اسپردهای مختلفی را بپردازید. انجام معاملات در اپوفایننس همیشه به‌صورت سریع و دقیق اجرا می‌شود و این کارگزاری تضمین می‌کند که شما بهترین قیمت ممکن را برای معاملات خود دریافت می‌کنید. اگر می‌خواهید بدانید که اسپرد بروکر اپوفایننس چقدر است؟ به ادامه این متن توجه کنید.

مقایسه حساب‌ها بر اساس اسپرد

اسپرد هزینه‌ای است که کارگزاری‌ها بابت انجام معاملات خرید یا فروش جفت ارز از شما دریافت می‌کنند. اگر می‌خواهید معامله باصرفه‌ای داشته‌باشید، باید این هزینه را در انواع حساب‌های معاملاتی بررسی کنید. بنابراین حسابی بهتر محسوب می‌شود که متناسب با بودجه و سبک معاملاتی شما باشد.

حساب استاندارد standard

کارگزاری اوپوفایننس حساب استاندارد خود را برای معامله‌گران ارائه می‌دهد. این حساب ویژگی‌هایی دارد که آن را از سایر حساب‌های دیگر متمایز می‌کند. اگر شما نیز قصد دارید تا این حساب را برای معاملات خود انتخاب کنید، بهتر است ویژگی‌های آن‌را به‌صورت دقیق بررسی کنید.

 • حداقل سپرده ۱۰۰ دلار آمریکا

 • بدون کمیسیون

 • اسپرد از ۱.۸ پیپ

 • اهرم تا ۱:۲۰۰۰

 • هشدار مارجین ۸۰ درصد

 • Stop out 40٪

این مقدار از اسپرد ممکن است در نگاه اول بالا به‌نظر برسد ولی همه چیز به جفت ارز و شرایط بازار بستگی دارد. با این حال، برخی از جفت ارزها با توجه به نقدینگی، نوسانات و تقاضای بازار ممکن است اسپردهای بالاتر یا کم‌تری داشته‌باشند. اسپرد استاندارد نیز تحت تأثیر زمان و رویدادهای خبری قرار می‌گیرد. این اسپرد ممکن است در زمان‌هایی که بازار فعالیت معاملاتی پایینی دارد، مانند شب‌ها، آخر هفته‌ها یا بعد از انتشار اطلاعیه‌های مهم اقتصادی، افزایش یابد.

حساب ECN

حساب ECN با ویژگی‌های منحصربه‌فردی که دارد، شناخته می‌شود. این حساب با استفاده از ارتباطات الکترونیکی، معاملات را انجام می‌دهد. حساب ECN، معامله‌گران را به‌صورت مستقیم به ارائه دهندگان نقدینگی مانند بانک‌ها و صندوق‌های تامینی متصل می‌کند. این ویژگی باعث می‌شود که هیچ واسطه‌ای در اجرای سفارشات وجود نداشته‌باشد و در نتیجه اسپرد کم‌تر، اجرای سریع‌تر و شفافیت بیش‌تر را برای معامله‌گران به ارمغان ‌آورد. حساب ECN کارگزاری اوپوفایننس دارای ویژگی‌های زیر است.

 • حداقل سپرده ۱۰۰ دلار آمریکا

 • کمیسیون کم

 • اسپرد از ۰.۸ پیپ

 • اهرم تا ۱:۲۰۰۰

 • هشدار مارجین ۸۰٪

 • Stop out 40٪

حساب ECN بروکر اوپوفایننس برای معامله‌گرانی مناسب است که می‌خواهند با اسپرد و کمیسیون کم‌تر معامله کنند و علاوه بر آن، به حجم زیادی از نقدینگی دسترسی داشته‌باشند. این حساب به معامله‌گران اجازه می‌دهد که به قیمت‌های بهتر و به‌روزتری در بازار دست پیدا کنند. همچنین، حساب ECN باعث تسریع در نقل و انتقالات بازار می‌شود و خطر لغزش قیمت را کاهش می‌دهد.

حساب سوشیال ترید

حساب سوشیال ترید اوپوفایننس نوعی حساب معاملاتی است که به شما امکان می‌دهد تا معاملات سایر تریدرهای حرفه‌ای را در پلت‌فرم سوشیال ترید، دنبال و کپی کنید. این حساب روش مناسبی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بدون نیاز به دانش و تحلیل معاملاتی، از تجربه معامله‌گران موفق استفاده کنید و تصمیمات معاملاتی درستی را بگیرید. همچنین می‌توانید از استراتژی‌های آن‌ها یاد بگیرید و مهارت‌های معاملاتی خود را بالا ببرید. این حساب دارای ویژگی‌های زیر است.

 • حداقل سپرده ۲۰۰ دلار آمریکا

 • بدون کمیسیون

 • اسپرد از ۱.۵ پیپ

 • اهرم تا ۱:۲۰۰۰

 • هشدار مارجین ۸۰٪

 • Stop out 40٪

 

حساب ECN Pro

حساب ECN Pro برای معامله‌گرانی مناسب است که می‌خواهند با حجم بیش‌تری از سرمایه خود معامله کنند و بابت آن، هزینه‌ کم‌تری را بپردازند. اسپرد صفر و کارمزد کم از مزیت‌های این حساب است. حساب ECN Pro بهترین قیمت‌های ممکن را از طریق اتصال به تامین کنندگان نقدینگی و کارگزاری‌ها ارائه می‌دهد. اجرای سریع و دقیق معاملات نیز یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت این حساب محسوب می‌شود. معامله‌گرانی که حساب ECN Pro اوپوفایننس را انتخاب می‌کنند باید تجربه و دانش بالایی در بازار فارکس داشته‌باشند و بتوانند از استراتژی‌های پیشرفته و پیچیده استفاده کنند.

 • حداقل سپرده ۵۰۰۰ دلار آمریکا
 • کمیسیون ۴ دلار در هر لات
 • اسپرد از ۰.۰ پیپ
 • اهرم تا ۱:۲۰۰۰
 • هشدار مارجین ۸۰٪
 • Stop out 40٪

کدام حساب پیشنهاد داده می‌شود؟

با بررسی‌های انجام شده، بالاخره مشخص شد که اسپرد کدام حساب بروکر اوپوفایننس کم‌تر است. در میان چهار نوع اکانت ارائه شده، حساب ECN Pro کم‌ترین اسپرد را دارد و مقدار آن صفر است. این حساب برای معامله‌گران با تجربه و حرفه‌ای طراحی شده که می‌خواهند با سرمایه اولیه بالا معامله کنند. شما نیز به‌عنوان یک معامله‌گر می‌توانید با اکانت ECN Pro به‌طور مستقیم به بازار معاملات فارکس دسترسی داشته‌باشید. استفاده از کمیسیون‌های کم و اهرم بالا از دیگر ویژگی‌های مثبت این حساب شمرده می‌شود. البته انتخاب هر نوع حسابی به برنامه و استراتژی معاملاتی شما بستگی دارد.

اوپوفایننس یک کارگزاری آنلاین فارکس است که چهار نوع حساب معاملاتی را برای شما ارائه می‌دهد. حساب استاندارد، حساب ECN، حساب سوشیال ترید و حساب ECN Pro، اکانت‌های معاملاتی این کارگزاری هستند. هر کدام از این حساب‌ها، اسپرد و هزینه‌های مختلفی دارند. شما می‌توانید با توجه به بودجه و سبک معاملاتی خود،یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید بدانید که از بین این اکانت‌ها، اسپرد کدام حساب بروکر اوپوفایننس کم‌تر است، به شما حساب ECN Pro را پیشنهاد می‌دهیم. این حساب اسپرد صفر دارد و همین ویژگی مثبت باعث شده بسیاری از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران آن‌را انتخاب کنند. اگر علاقه‌مند به افتتاح حساب در اوپوفایننس هستید، می‌توانید از وب‌سایت این کارگزاری دیدن کنید و از بین اکانت‌های آن یکی را برای معاملات خود برگزینید.

منبع: https://opofinance.com/fa/blog/opoofinance-spread-broker

مطلب فوق رپورتاژ آگهی بوده بنابراین مسئولیت حقوقی، صحت و یا عدم صحت آن هیچ ارتباطی با آکادمی ارزتودی ندارد.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست