خیریه بایننس۳۰ هزار بورسیه وب ۳ در سال ۲۰۲۳ ارائه می‌دهد

خیریه بایننس

خیریه صرافی بایننس، ۳۰۶۵ بورس تحصیلی را به دانشجویانی که مشتاق راه‌اندازی حرفه وب ۳ در سال ۲۰۲۳ هستند، ارائه خواهد کرد.

خیریه بایننس در پست بلاگی توضیح داد برنامه خیریه بایننس (BCSP) کلاس‌های آموزشی رایگان وب۳ را ارائه می‌دهد که دانش‌آموزان با را قادر می‌سازد بدون موانع مالی، مهارت‌های خود را ارتقا دهند. بایننس در پست خود اعلام کرد:

ما می‌دانیم که دسترسی به آموزش دیجیتال و توسعه مهارت ممکن است برای بسیاری محدود باشد و صنعت بلاک چین را خالی از استعداد و تنوع کند. برنامه بورسیه بایننس این مشکل را با پرداخت شهریه و هزینه دوره در برخی از دانشگاه‌ها، کالج‌های برتر و مؤسسات آموزش عالی در جهان حل می‌کند.

طبق اطلاعات منتشر شده در سایت، تقریباً ۸۲۰۰۰ درخواست برای پیوستن به گروه آتی BCSP ابراز علاقه کردند که این نرخ پذیرش تقریباً ۳۷٪ را نشان می‌دهد.

دانشگاه استرالیای غربی، دانشگاه نیکوزیا در قبرس، دانشکده مالی و مدیریت فرانکفورت در آلمان، و فناوری نیجریه Utiva در این برنامه با بایننس همکاری می‌کنند. برخی از فعالیت‌های این خیریه بایننس همچنین در Simplon، یک مرکز آموزشی بدون شهریه در فرانسه، Women In Tech، گروه فناوری اطلاعات کیف، و وزارت تحول دیجیتال اوکراین برگزار خواهد شد.

به گفته خیریه بایننس، آن‌ها با دپارتمان‌های اوکراین برای آموزش به اوکراینی‌هایی که در نتیجه جنگ با روسیه شغل خود را از دست داده باشند، همکاری خواهند کرد. مشارکت با Women In Tech تلاش خواهد کرد تا حدود ۳۰۰۰ زن را در مناطق روستایی آفریقای جنوبی و برزیل برای حمایت از کارآفرینان زن آینده آموزش دهد. خیریه بایننس همچنین از آکادمی بایننس – پورتال آموزش غیرانتفاعی بلاک چین این شرکت – مشارکت خواهد گرفت.

خیریه بایننس در سال ۲۰۲۲ با جمع آوری ۳.۵ میلیون دلار  کمک مالی، که بیشتر آن‌ها به شکل بایننس یو‌اس‌دی بود، بیش از ۲۹۰۰۰۰ ساعت دوره آموزشی وب۳ را آماده کرد. 

هلن‌ های، رئیس خیریه بایننس گفت که علاقه به این برنامه همچنان در حال افزایش است:

اشتیاق  به یادگیری در مورد بلاک چین، De-Fi، NFT‌ها، کدنویسی و سایر موضوعاتی که با واکنش به پروژه‌های آموزشی وب۳ ما نشان داده شده است، فوق‌العاده است.

خیریه باننس زمان پر شدن ظرفیت بیش از ۳۰۰۰۰ و زمان شروع هر یک از برنامه‌های علمی را اعلام نکرد.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست