SEC و CFTC این دو سازمان باید برای قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال با یکدیگر همکاری کنند

دو تن از رؤسای پیشین تنظیم‌کننده‌های مالی ایالات متحده معتقدند که برای نظارت بر ارزهای دیجیتال، سازمان‌های مربوطه باید همکاری کنند.

این هفته، روسای سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، تیموتی مساد و جی کلیتون، مقاله‌ وال استریت ژورنال را در مورد سیاست ارزهای دیجیتال داخلی نوشتند.

طبق گفته‌های کلیتون و مساد، اقدامات اجرایی اخیر آژانس‌های قبلی آن‌ها علیه شرکت‌های رمزنگاری برجسته به احتمال زیاد منجر به افزایش حمایت از سرمایه‌گذاران در آینده نزدیک نخواهد شد.

به این دلایل، ما همچنان بر این باوریم که اگر می‌خواهیم به یک نتیجه رضایت‌بخش برسیم، باید علاوه بر دعوای قضایی، اقدامات بعدی نیز انجام شود.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) باید برای ایجاد رهنمودهای اساسی از سرمایه گذاران و حمایت از بازار برای پلتفرم‌های معاملاتی که در حال حاضر وجود دارند، همکاری کنند. مقامات می‌توانند مستقیماً یا از طریق یک نهاد خود تنظیم کننده اقدام کنند و کنترل وجوه را به بخش واگذار کنند.

رگولاتورهای برتر سابق اشاره می‌کنند که بیش از ۹۰ درصد از حجم معاملات اسپات در پلتفرم‌های متمرکز انجام می‌شود و آنها معتقدند که طرح آن‌ها ایمنی سرمایه‌گذاران را در آن منطقه بهبود می‌بخشد.

حذف «واش تریدینگ»، که تخمین زده شده است بخش قابل توجهی از حجم معاملات را به خود اختصاص دهد، به ویژه در خارج از کشور، و شامل تجارت با خود یا یک شرکت وابسته برای افزایش مصنوعی قیمت دارایی یا حجم معاملات است، یک پیشرفت قابل توجه خواهد بود.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست