دیدار سم بنکمن فرید با مایکل لوئیس نویسنده کتاب “The Big Short” در حبس خانگی

سم بنکمن فرید، مدیر عامل صرافی ورشکسته FTX، که در حال حاضر بعد از آزاد شدن با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری در کالیفرنیا در بازداشت خانگی به سر می‌برد، ساعاتی را با مایکل لوئیس، نویسنده The Big Short گذرانده است.

به گزارش نیویورک پست، این بازدید ناگهانی شایعاتی را در مورد این که رمان‌نویس مشهور قصد دارد کتابی درباره سم بنکمن فرید و شکست شرکت ارز‌های دیجیتال FTX منتشر کند، ایجاد کرده است.

لوئیس نویسنده کتاب‌های معروفی از جمله “The Big Short“، کتابی پرفروش در مورد چگونگی نقش حباب مسکن در فاجعه مالی اواخر دهه ۲۰۰۰، و “Moneyball”، که توضیح می‌دهد چگونه مدیر کل Oakland A بیلی بین از تجزیه و تحلیل برای جمع‌آوری فهرست استفاده کرد.

در ۱۱ نوامبر، صرافی FTX، که قبلاً سومین صرافی بزرگ ارز‌های دیجیتال در جهان بود، اعلام ورشکستگی کرد. متعاقباً، مشخص شد که صرافی که در جریان بحران اخیر کریپتو‌ها شهرت خود را به عنوان پادشاه نجات ارز‌های دیجیتال کسب کرده بود، با مشکل مواجه شده است.

بنکمن فرید در اوایل این ماه پس از اینکه دادستان‌های آمریکا رسماً علیه وی‌ اتهامات جنایی ارائه کردند، در باهاما دستگیر شد. پس از یک هفته نامشخص، بنکمن فرید در نهایت به ایالات متحده مسترد شد.

گفتنی است SBF به هشت فقره جرم از جمله توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری و اختلاس از پول نقد مشتری، توسط ناحیه جنوبی نیویورک، متهم شده است. به طور جداگانه، SBF توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار به “سازماندهی یک توطئه برای کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران سهام در FTX” متهم شد.

هفته گذشته، بنکمن فرید پس از گذاشتن وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری در دادگاه نیویورک از بازداشت آزاد شد. او در حال حاضر در خانه خانواده در پالو آلتو در بازداشت خانگی به سر می‌برد.

با این حال، طبق گزارش‌ها، این اولین باری نیست که این رمان‌نویس مشهور به دیدار SBF می‌رود. Ankler در نوامبر گزارش داد که لوئیس به مدت شش ماه با بنکمن فرید صحبت کرده است. لوئیس قبلاً گفته بود:

من واقعاً نمی‌خواهم درباره چیزی که درباره آن می‌نویسم توضیحی بدهم. اما شخصیتی را پیدا کردم که از طریق او می‌توانم درباره‌اش بنویسم – به طرز عجیبی به Flash Boys، The Big Short و Liar\’s Poker مرتبط می‌شود.

با این حال، گزارش‌ها نشان می‌دهد اپل در حال نزدیک شدن به معامله‌ای برای به دست آوردن حقوق فیلم کتاب آینده لوئیس در مورد فروپاشی FTX و بنکمن فرید است.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست