قیمت دوج‌کوین بعد از توییت ایلان ماسک افزایش یافت!

ایلان ماسک و دوج‌کوین

قیمت دوج‌کوین، شیبا اینو و فلوکی بعد از اینکه ایلان ماسک در توییتی تصویری از سگ نژاد شیبا اینو خود به نام فلوکی نوشت، افزایش یافتند. پس از اینکه که ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر، میمی را که در آن سگش فلوکی به عنوان رئیس جدید توییتر بر صندلی نشسته بود منتشر کرد، معامله‌گران به سمت شیبا اینو هجوم بردند.

علاوه بر این، داده‌های کوین‌دسک نشان می‌دهد که قیمت DOGE در ۲۴ ساعت گذشته ۵.۴ درصد افزایش یافته است.

زمانی که ماسک در ۲۷ اکتبر مدیرعامل توییتر شد، آگراوال به عنوان مدیر عامل شرکت جایگزین شد. اگرچه این دو در ابتدا با یکدیگر روابط دوستانه‌ای داشتند، اما با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۲، روابط آنها بدتر شد زیرا ماسک بزرگترین سهامدار توییتر است.پس از دعواهای بین این دو آگراوال حساب کاربری ماسک را دیگر در توییتر دنبال نمی‌کند.

گفتنی است ماسک در در ماه دسامبر بعد از نظرسنجی خود اعلام کرد که به دنبال یک مدیر عامل جدید توییتر است.

ماسک در توییتی گفت:‌

“به محض اینکه فردی احمق پیدا کنم که بتواند این کار را بپذیرد، از مدیرعاملی استعفا خواهم داد! پس از آن، من فقط تیم‌های نرم افزار و سرورها را اجرا می‌کنم.”

فلوکی‌ اینو ۵۰ درصد افزایش یافته است

داده های کوین‌کگو نشان می‌دهد که فلوکی که نام خود را از سگ ایلان ماسک گرفته است، در طول روز گذشته ۴۱ درصد افزایش یافته است.
پس از اینکه فلوکی دائو، سازمانی که این کوین را ایجاد کرد، یک قطعنامه حکومتی برای انجام سوزاندن توکن ۱۰۰ میلیون دلاری تصویب کرد، قیمت فلوکی تقریباً ۱۰۰٪ در ژانویه افزایش یافت.

فلوکی اینو

ایده پشت سوزاندن توکن‌ها این است که عرضه را کاهش می دهد، که متعاقباً به هر توکن ارزش اضافه می‌کند . این به نوعی شبیه خرید مجدد توکن در دنیای ارز دیجیتال است.

ایا دو‌ج‌کوین منجر به صعود سایر میم‌کوین‌ها می‌شود؟

این اولین بار نیست که دوج‌کوین نسبت به توییت‌های ایلان ماسک واکنش نشان می‌دهد. به دنبال گزارش فایننشال تایمز مبنی بر اینکه توییتر در حال توسعه روشی برای اجازه پرداخت با ارزهای دیجیتال است، ممکوین در اواخر ژانویه به شدت افزایش یافت.
طبق گزارشی که در دسامبر ۲۰۲۲ توسط شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین سانتیمنت منتشر شد، افزایش بیش از اندازه در DOGE و سایر میم‌کوین‌ها مانند شیبا اینو (SHIB) اولین نشانه فروش در بازار بوده است.

بازار ارزهای دیجیتال در ۲ ماه گذشته بعد از نزولی شدید در حال بهبود است. تا اواسط ژانویه، بیت کوین به طور کامل ضرر ناشی از ورشکستگی FTX را جبران کرد. با توجه به افزایش دو یا سه رقمی چند تا از این کوین‌ها، بازگشت بازار نیز نشان دهنده شروع فصل آلت کوین است.

بیت کوین در سه ماه گذشته ۳۴ درصد افزایش داشته است. میم‌کوین‌هایی مانند شیبا، بانک و فلوکی نیز به ترتیب ۴۰، ۵۳۳ و ۲۴۲ درصد رشد را تجربه کردند.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست