راه‌اندازی اولین مجموعه NFT عربستان سعودی در متاورس

راه‌اندازی اولین مجموعه NFT عربستان سعودی در متاورس

به گزارش خبرگزاری news.bitcoin، شاهزاده عربستان Reem Al Faisal خبر از رونمایی اولین مجموعه توکن‌های غیرمثلی خود داده است. این مجموعه به صورت گالری هنری روی پلتفرم OpenSea قرار گرفته است. نام کالکشن ان اف تی “مکه و مدینه” بوده و تصاویری از کعبه را نیز در خود جای داده است. مجموعه NFT زیارتگاه سعودی، کعبه را نشان می دهد، در حالی که شش هنرمند سعودی دیگر هم در این گالری هنری حضور دارند.

با توجه به پستی در حساب اینستاگرام، شاهزاده خانم سعودی می‌گوید راه اندازی مجموعه NFT فصل دیگری به حرفه طولانی مدت او به عنوان یک عکاس که از دوران کودکی آغاز شده است، اضافه خواهد کرد. شاهزاده ریم الفیصل به نقل از خبرگزاری‌های معتبر توضیح می‌دهد:

امروز با اولین نمایشگاه NFT عربستان در متاورس تاریخ ساز شدیم، من تمام زندگی‌ام را از کودکی عکاسی کرده‌ام و به همین دلیل آن را فقط یک شغل نمی‌دانم. برای من عکاسی مثل صحبت کردن یا نفس کشیدن طبیعی است.

جالب است بدانید که هدف از راه اندازی این مجموعه توکن غیر مثلی در فضای متاورس از زبان ریم الفیصل، این‌طور بیان شده است که عکاسی راه دیگری برای بیان ایمان او و راهی برای نشان دادن رابطه انسان با خالقش است. 

۴.۵/۵ - (۴ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست