بانک آو آمریکا حساب یک مشتری‌‌هایی را که به تراکنش‌های کوین‌بیس مرتبط بودند بست!

زمانی که بانک آمریکا حساب بانکی شخصی یک مشتری را به دلیل ارتباط آن با تراکنش‌های بیت کوین از طریق کوین‌بیس مسدود کرد، تنش‌ها بین مؤسسات مالی سنتی و بخش ارزهای دیجیتال ایجاد شد.

در یک حرکت ناگهانی یکی از بانک‌های اصلی آمریکا، بنک آو امریکا، حساب بانکی شخصی یک مشتری که به مدت ۱۵ سال باز و عملیاتی شده بود، ظاهراً در نتیجه خرید ارز دیجیتال مشتری از طریق کوین بیس، بست. پاسخ خشمگین توییتری مشتری، “این جنگ علیه بیت کوین و کریپتو است” واکنش پرشور جامعه ارزهای دیجیتال را برانگیخت.

از طرفی دیگر، مدیرعامل کوین‌بیس، برایان آرمسترانگ، نگرانی خود را ابراز کرد و با سایر مشتریان بانک آمریکا تماس گرفت تا بداند آیا آنها نیز به سرنوشت مشابهی دچار شده‌اند یا خیر. حدود ۱۰۰۰ نفر از ۱۰۰۰۰ شرکت‌کننده در نظرسنجی توییتری که آرمسترانگ راه‌اندازی کرد، اظهار داشتند که حساب‌های آنها نیز بدون دلیل توسط بانک بسته شده است.

علیرغم اقدامات چشمگیر ظاهری بانک، توجه به این نکته مهم است که برخی از مشتریان بانک آو آمریکا برای بحث در مورد تعاملات مطلوب خود با این شرکت حاضر شده‌اند. یکی از مشتریان نوشت: “بانک آمریکا برای من بسیار دوستدار رمزنگاری بوده است، به همین دلیل است که به استفاده از آنها ادامه داده‌ام. من بیش از یک میلیون دلار بیت کوین‌ و این بانک انتقال داده‌ام.

گفتنی است این قسمت تضاد مداوم بین موسسات بانکی مرسوم و صنعت ارزهای دیجیتال را آشکار می‌کند. این نوع شرایط نیاز به یک چارچوب نظارتی را نشان می‌دهد که نگرانی‌های مؤسسات مالی متعارف را برآورده کند و در عین حال از گسترش و نوآوری بخش رمزارزها اطمینان حاصل کند زیرا ارزهای دیجیتال همچنان به محبوبیت و تبدیل شدن به جریان اصلی ادامه می‌دهند.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

۱/۵ - (۱۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست