ورشکستگی شرکت‌های سرمایه گذار در ۳AC

دومینوی 3AC

گروه زیادی از سرمایه‌گذاران در شرکت سرمایه گذاری Three Arrows Capital که خود قربانی فروپاشی اکوسیستم ترا بوده است، سرمایه گذاری کرده‌ بوده‌اند. تعدادی از این سرمایه‌گذاران، از سازمان‌های متمرکز بوده‌اند مانند BlockFi و Voyager، به طوری که در روز ۲۲ ژوئن پلتفرم وام دهی Voyager افشا کرده است که بیش از ۶۵۰ میلیون دلار به ۳AC وام داده است که بیش‌تر آن نیز بدون وثیقه بوده است. همچنین در هفته‌های اخیر از دیگر طلبکاران ۳AC مانند Babel Finance, CoinFLEX و Genesis نیز اخبار مشکلات ورشکستگی به گوش می‌خورد.

دومینوی ۳AC

پیش از این هم صرافی ارز دیجیتال خارجی جنسیس اعلام کرده بود که سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با ۳AC داشته است، اما پس از آنکه شرکت ۳AC نتوانست کسری سرمایه خود را برطرف کند، جنسیس توانست میزان ضرر خود را به خوبی کنترل کند. اما آنچه می‌توان از این اخبار نتیجه گرفت این است که اثر دومینو واری که از استراتژی‌های سنجیده  نشده ۳AC شروع شده بود همچنان بر بازار کریپتو تاثیر گذار است.

نکته: توجه داشته باشید این خبر صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی شما نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست