تدریس بلاک چین و ارزهای دیجیتال در مدارس نیویورک

تدریس بلاک چین و ارزهای دیجیتال در مدارس نیویورک

طبق اطلاعیه منتشر شده در وبسایت u.today، شهردار جدید نیویورک خواستار آموزش رمزارزها در مدارس شده است، اریک آدامز، شهردار منتخب نیویورک، طی مصاحبه‌ای با شبکه CNN که در ۷ نوامبر انجام شد، گفت که ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین باید در مدارس «Big apple» آموزش داده شوند. این سناتور ۶۱ ساله معتقد است که جوانان باید اطلاعات خود را در مورد ارزهای دیجیتال بالا ببرند. علاوه بر این، شهردار تازه منتخب بیان کرد که قصد دارد بازرگانان را به پذیرش بیت‌کوین تشویق کند.

به نظر می‌رسد Eric Adams – شهردار آتی نیویورک – به طور جدی در تلاش برای اجرای وعده‌های انتخاباتی خود در حمایت از رمزارزها است. وی در مصاحبه خود با CNN اظهار داشت که رمزارزها روش جدیدی برای پرداخت هزینه کالاها و خدمات هستند و از سیستم آموزشی خواست تا خود را به گونه‌ای مجهز کنند که بتوانند این طرز تفکر جدید درباره بلاکچین و دارایی‌های دیجیتال را به دانش آموزان تدریس کنند. وی ضمن اظهار تاسف از بی اطلاعی نسل جوان از رمزارزها و فناوری بلاکچین، از طرح خود برای تشویق مشاغل به پذیرش بیت کوین به عنوان روش پرداخت خبر داد. آقای آدامز روز یکشنبه در برنامه «State of the Union» شبکه CNN عنوان کرد:

“من هنگامی که درباره بلاک چین و بیت کوین صحبت کردم، جوانان متعجب می شوند و از من میپرسند این چه چیزی است.؟»

در پاسخ به این سوال که آیا می تواند بیت کوین را توضیح دهد، وی با خنده افزود که جواب این سول حتی برای متخصصان نیز دردسر دارد. این دموکرات ایالات متحده آمریکا در پاسخ به این سوال که آیا پذیرش بیت‌کوین و یا سایر ارزهای دیجیتال در کسب‌وکارهای شهر نیویورک، ترویج خواهد داد، عنوان کرد :

“ما آن را بررسی کرده و با دقت گام های لازم را خواهیم برداشت تا آن را به درستی پیاده سازی کنیم.”

در نظر داشته باشید که شهردار منتخب طی هفته جاری عنوان کرد که حقوق سه ماه اول بر حسب بیت کوین دریافت خواهد کرد و همچنین در تلاش است تا بتواند جریان مشاغل مرتبط با متخصصین و استعداد های حوزه کریپتو را در نیویورک به زودی ایجاد کند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست