فراهم شدن امکان پرداخت رمزارزی با پی پال

فراهم شدن امکان پرداخت رمزارزی با پی پال

به گزارش وبسایت cryptonews، در اواخر نوامبر سال 2021 شرکت پی پال (PayPal) در توییتی اعلام کرد که در نهایت به سایر نقاط جهان امکان استفاده از سرویس پرداخت با ارزهای دیجیتال را ایجاد کرده است و امکان پرداخت رمزارزی را برای تقریباً 29 میلیون نفر در سراسر جهان فراهم می‌کند که این موضوع شرکت PayPal را به عنوان بستری برای پرداخت رمز ارزی به جهانیان معرفی می‌کند. توییت به این صورت بود که:

برنامه جدید PayPal راه‌های بیشتری برای کشف ارزهای دیجیتال در اختیار شما قرار می‌دهد. چه بخواهید آنها را بخرید، بفروشید، نگه دارید یا حتی از آن برای پرداخت استفاده کنید.

در ماه مارس (اسفند 1399)، پی پال از انتشار آتی سرویس پرداخت «Checkout With Crypto» خود خبر داد تا به مشتریان آمریکایی اجازه دهد تا با استفاده از ارزهای دیجیتال از کیف پول پی پال خود، به میلیون ها نفر پرداخت کنند. مدیرعامل پی پال همچنین اعلام کرد:

این اولین باری است که می توانید از ارزهای دیجیتال، مانند کارت اعتباری یا کارت نقدی در کیف پول پی پال خود به طور یکپارچه استفاده کنید. در حال حاضر، پرداخت ها فقط با چهار ارز دیجیتال اصلی یعنی بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین امکان پذیر است.

دسترسی جهانی، تخصص پرداخت‌های دیجیتال، شبکه دو طرفه، و کنترل‌های امنیتی و انطباق دقیق، این فرصت و مسئولیت را در اختیار ما قرار می‌دهد تا به درک، بازخرید و قابلیت همکاری این ابزارهای جدید مبادله کمک کنیم. ما مشتاق همکاری با بانک‌های مرکزی و قانونگذاران در سراسر جهان هستیم تا حمایت خود را ارائه دهیم و به شکل معناداری در شکل‌دهی نقشی که ارزهای دیجیتال در آینده مالی و تجارت جهانی ایفا خواهند کرد، مشارکت کنیم.

در نظر داشته باشید که در اکتبر سال گذشته (مهر 1399)، پی پال همچنین امکان فروش، خرید یا نگهداری ارزهای دیجیتال را از طریق کیف پول پی پال خود، فقط در ایالات متحده، ایجاد کرد. در پایان اکتبر 2021 (اواخر مهر 1400)، این سرویس برای کاربران اروپایی نیز فعال شد.

5/5 - (1 امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام نظرات
سایر اخبار فوری
فهرست
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال