عرضه استیبل کوین XIDR در کشور اندونزی توسط شرکت StraitsX

عرضه استیبل کوین کشور اندونزی توسط شرکت StraitsX

شرکت StraitsX پیش از این استیبل کوین دلار سنگاپور با نماد XSGD را عرضه کرده بود؛ XSGD یکی از رایج ترین استیبل کوین‌ها است که دلار آمریکا پشتوانه آن نیست. حال این شرکت اعلام کرده استیبل کوین روپیه دیجیتال کشور اندونزی با نماد XIDR را عرضه خواهد کرد. لازم به ذکر است اندونزی یکی از کشورها با حجم بالای معاملات رمزارزها است به گونه‌ای که تعداد سرمایه‌گذاران این صنعت از سرمایه‌گذاران بازار سهام کشور اندونزی بیشتر است.

به گزارش وبسایت blockworks، پذیرش بازار کریپتوکارنسی در کشور اندونزی در حال افزایش است، زیرا طبقه متوسط ​​رو به رشد این کشور به دنبال جایگزین های سرمایه گذاری برای املاک و مستغلات و سهام هستند. آیمریک سالی، یکی از بنیانگذاران StraitsX، در مصاحبه قبلی به Blockworks اعلام کرد، روزی اکثریت استیبل کوین‌ها به ارزهایی که دلار آمریکا نیستند، عرضه خواهند شد. StraitsX، شرکت پشتیبان XSGD، استیبل کوین دلار سنگاپور که به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از استیبل کوین‌های بزرگ‌تر غیر دلاری است، امروز از راه‌اندازی یک استیبل کوین روپیه اندونزی به نام XIDR خبر داد.

اندونزی به سرعت تبدیل به یک کانون منطقه ای برای تجارت ارزهای دیجیتال شده است، به طوری که Jakarta Post گزارش داده که این کشور در حال حاضر سرمایه گذاران کریپتو بیشتری نسبت به سرمایه گذاران سهام دارد، به دلیل این واقعیت که اکثر سهام های اصلی در هیئت مدیره دولتی هستند و تنها بازدهی قدیمی را ارائه می دهند. XIDR راهی برای دسترسی افراد بدون بانک به خدمات مالی ارائه می‌کند. Aymeric Salley، یکی از بنیانگذاران StraitsX در بیانیه ای اعلام کرد:

این همچنین نشان دهنده گام بعدی ما برای فعال کردن، دموکراتیک کردن و تسریع دسترسی به دارایی های دیجیتال برای افراد و مشاغل در آسیا و فراتر از آن است.

در مصاحبه قبلی با Blockworks، سالی اعلام کرد که معتقد است، در نهایت اکثریت استیبل کوین‌ها به ارزهایی غیر از دلار آمریکا تبدیل می‌شوند، زیرا کریپتوکارنسی در بازارهای نوظهور رشد می‌کند و مردم محلی ترجیح می‌دهند تراکنش‌های خود را به واحد پولی خود انجام دهند. او گفت:

شرکت StraitsX معتقد نیست که این وضعیت فعلی نماینده تقاضای بازار است، بلکه نتیجه فقدان جایگزین‌های قابل اعتماد و سازگار در سایر ارزهای فیات بومی است.

 

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام نظرات
سایر اخبار فوری
فهرست
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال