حمایت نامزد ریاست جمهوری کره جنوبی از ارز‌های دیجیتال

جذب سرمایه نامزد ریاست جمهوری کره جنوبی از ارز‌های دیجیتال و NFT

آقای Lee Jae-myung نامزد معرفی شده از طرف حزب حاکم کره جنوبی برای انتخابات ریاست جمهوری در بهار آینده و سال ۲۰۲۲، در طرحی اعلام کرده است که قصد دارد از طریق ارز‌های دیجیتال کمپین انتخاباتی خود را تامین مالی کرده و در مقابل به طرفدارانش توکن‌های غیر مثلی (NFT) اهدا کند.

به گزارش وبسایت news.bitcoin، با توجه به علاقه‌ی زیاد نسل جوان کره جنوبی به دنیای جذاب ارز‌های دیجیتال، این نامزد حزب دموکرات کره جنوبی قصد دارد تا با این طرح رای نسل جوان کره را در انتخابات برای خود جذب کند و از آنجایی که نسل جوان ۲۰ و ۳۰ ساله به فناوری‌های نوظهور، از جمله دارایی‌های مجازی، NFT و متاورس علاقه دارند، این نوع جمع‌آوری سرمایه می‌تواند برای آنها جذاب باشد. در نظر داشته باشید که کره جنوبی از نظر تولید ناخالص ملی (GDP) در رتبه ۱۲ ام در دنیا قرار گرفته است. آقای Lee Jae-myung همچنین افزود:

زمان آن فرا رسیده است که آزمایش‌های نوآورانه‌ای را برای افزایش درک خود از این فناوری‌های آینده و تغییر درک ارزهای دیجیتال و  توکنNFT انجام دهیم.

الزام بر گزارش حساب‌های کریپتویی خارج از کشور توسط کره‌جنوبی

در همین روزها وزارت اقتصاد و دارایی کره‌جنوبی قوانین جدیدی را برای استفاده و معامله‌گری از حوزه کریپتوکارنسی برای مردم خود وضع کرده است که بر اساس آن، هر شهروند و یا سازمان داخلی که حساب‌های کریپتویی با واریزی بیش از حدود ۴۲۰ هزار دلار در سال ۲۰۲۲ داشته باشند، ملزم به ارائه گزارش آن به سازمان مالیات این کشور هستند. این طرح که مهلت اعلام آن تا ماه ژوئن ۲۰۲۳ اعلام شده است، در راستای قانون اخذ ۲۰ درصدی مالیات بر رمزارزهاست که توسط دولت کره وضع شده است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست