همکاری Mastercard با پالیگان در حوزه موسیقی

غول پرداخت جهانی مسترکارت بار دیگر در جهت ادغام و پذیرش بیشتر صنعت بلاک‌چین از برنامه‌های جدید خود رونمایی کرد. مسترکارت با بلاک‌چین پالیگان در راستای کمک به نوازندگان حرفه‌ای برای ساختن برند خود در دنیای وب۳ وارد همکاری شد.

طبق وبلاگ منتشر شده از مسترکارت، از بهار امسال، به ۵ نوازنده مستعد و با انگیزه از سراسر جهان آموزش‌های لازم برای ساخت برند خود در دنیای وب۳ را می‌دهد.

این هنرمندان همچنین می‌توانند به رویداد‌های انحصاری، انتشارات موسیقی و موارد دیگر دسترسی داشته باشند. هنرمندان یاد خواهند گرفت که چگونه با استفاده از تجربیات وب۳ مانند مینت NFT، بیان خود در محیط‌ های مجازی و ایجاد یک جامعه فعال، برند خود را بسازند و آن را گسترش دهند. در اواخر سال، این برنامه با ارائه زنده هنرمند به پایان می‌رسد.

مسترکارت همچنین یک مجموعه توکن غیرقابل تعویض به نام “Mastercard Music Pass” را برای کسانی که برای این برنامه انتخاب نشده‌اند راه‌اندازی می‌کند. در واقع مسترکارت‌ امیدوار است از طریق مشارکت در برند، موارد آموزشی و “ابزار‌های ویژه” را برای دارندگان NFT فراهم کند تا به هنرمندان مشتاق در یادگیری در مورد ادغام وب۳ با صنعت موسیقی کمک کند.

مدیرعامل استودیو پالیگان، رایان وات، در رابطه با این خبر بیانیه‌ای داد و گفت:

وب۳ این پتانسیل را دارد تا به هنرمندان کند هوارادان خود را پیدا کنند، برند خود را بساند و همچنین از این فرصت برای کسب درآمد استفاده کنند.

با این حال، به نظر می‌رسد بلاک‌چین پالیگان در حال تبدیل شدن به مرکزی برای پروژه‌های وب۳ حوزه موسیقی است. در ۶ دسامبر (۱۷ دی ماه ۱۴۰۱)، کوین تلگراف فاش کرد که گروه موسیقی وارنر، یک بازیکن اصلی در دنیای سرگرمی، با استودیو پالیگان LGN. io، و تجارت الکترونیک و سازنده پلتفرم تعاملی برای ایجاد LGND Music، یک پلتفرم موسیقی وب۳ همکاری کرده است. این پلتفرم قرار است اواخر این ماه راه‌اندازی شود و به کاربران امکان پخش موسیقی و جمع‌آوری و تجارت NFT‌های موسیقی را می‌دهد.

از طرف دیگر، مسترکارت حضور خود را در صنایع بلاک چین و ارز‌ دیجیتال گسترش داده است. مسترکارت و کوین‌بیس در ژانویه ۲۰۲۲ نیز با یکدیگر همکاری کردند تا امکان استفاده از مسترکارت برای خرید NFT در بازار کوین‌بیس را فراهم کنند.

علاوه بر این، مسترکارت (mastercard) در اواسط اکتبر ۲۰۲۲ نیز از همکاری خود با پکسوس برای کمک به سازمان‌های مالی جهت ارائه معاملات ارزهای دیجیتال خبر داد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست