حمایت ویتالیک بوترین از توسعه‌دهندگان سولانا!

خالق اتریوم، ویتالیک بوترین، در یک توییت از توسعه‌دهندگان سولانا (SOL)، یک پلتفرم قرارداد هوشمند رقیب اتریوم حمایت کرد. بوترین بیان کرد:

 افراد متخصص به من گفته‌اند سولانا “جامعه توسعه‌دهندگان جدی و باهوش” دارد و اکنون که افراد پولدار فرصت‌طلب، تمام پول خود را از دست داده‌اند، این زنجیره آینده درخشانی خواهد داشت.

او همچنین در ادامه ابزار‌امیدواری کرد و گفت:‌

امیدوارم این جامعه (سولانا) فرصت مناسبی برای پیشرفت داشته باشد.

گفتنی است در چند روز گذشته سولانا و اکوسیستم آن سقوط آزاد را تجربه کردند. SOL از بالاترین سطح تاریخ خود یعنی ۲۵۹.۲۴ دلار در نوامبر ۲۰۲۱، بیش از ۹۶ درصد کاهش یافته است. در زمان نگارش این خبر رقیب ETH با قیمت ۹.۸۱ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته ۲ درصد افزایش یافته است.

دیروز فاش شد که پلتفرم معاملاتی ارز‌های دیجیتال Matrixport سولانا و تمامی کالا‌های مرتبط با آن را از فهرست خارج خواهد کرد. این شرکت حتی اعلام کرد که دیگر هیچ اقلام SOL را در آینده لیست نخواهند کرد.

این حذف از فهرست منجر به کاهش SOL و همچنین چندین دارایی دیجیتال مرتبط با آن، از جمله سروم (SRM)، ارائه‌دهنده نقدینگی، و رادیوم (RAY)، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) شد. هر دو دارایی بیش از ۹۹ درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته‌اند.

البته توکن SRM در ۲۴ ساعت با ۱۹ درصد افزایش با قیمت ۰.۱۵۱ دلار معامله می‌شود. ارزش توکن RAY نیز ۰.۱۴۵ دلار است که نسبت به روز گذشته ۲ درصد افزایش یافته است.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست