اوکی اکسچنج

تحلیل بیت کوین ۲ بهمن ۱۴۰۱ (دو سناریو با بیشترین احتمال وجود دارد)

تحلیل تکنیکال بیت‌کوین در تایم فریم روزانه

قیمت بیت کوین در حال حاضر به خط روند نزولی بلند مدت خود در تایم فریم روزانه رسیده است و این خط روند رو با یک کندل با بدنه مناسب شکسته است و در حال تثبیت بالای این خط روند است. (برای دیدن ابتدا و انتهای خط روند به سایت تردینگ‌ویو ارزتودی که در انتها لینک را قرار خواهیم داد مراجعه کنید).

در حال حاضر دو سناریو با بیشترین احتمال وجود دارد که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

سناریو اول برای بیت کوین این است که این شکست خط روند (Trend Line) فیک بوده است و قیمت به محدوده مقاومتی ۲۱۵۰۰ دلار تا ۲۰۵۰۰ دلار (Bearish zone) پولبک زده و مجدد به سمت بالا حرکت کند؛ این حرکت می‌تواند تا محدوده قرمز رنگ ۲۴۳۰۰ دلار تا ۲۵۰۰۰ دلار باشد. با توجه به نقدینگی‌های که بالا محدوده ۲۵۰۰۰ دلار وجود دارد انتظار یک واکنش و رنج کوتاه مدت در این محدوده داشته باشیم.

سناریو دوم برای بیتکوین این است که قیمت بالای خط روند روزانه خود تثبیت بدهد و قیمت به محدوده مقاومتی ۲۴۳۰۰ دلار تا ۲۵۰۰۰ (Bearish zone) واکنش نشان دهد.

بعد از انجام معاملات خود حتما جزئیات آن را در ژورنال معاملاتی خود یادداشت کنید.

نکته: این تحلیل صرفا به جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با تحلیل تکنیکال ارائه شده است و هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی جزئیات مربوط به ارزدیجیتال BTC در ۲ بهمن ماه ۱۴۰۱ می‌توانید به اکانت Trading view ارزتودی مراجعه کنید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست