تعداد هولدرهای بیت کوین به بالاترین حد خود رسید!

افزایش تعداد هولدرهای بیت کوین

طبق گزارش Glassnode، تعداد بیت کوین هولد شده پس از گذشت بیش از نیمی از سال توانست به رکورد جدیدی دست پیدا کند. درواقع این معیار به ما نشان می‌دهد که درصد بالایی از افرادی که در نیم سال گذشته اقدام به خرید بیت کوین کرده‌اند، تمایل دارند تا به جای فروش بیت کوین در بازار نزولی، این ارز دیجیتال را در کیف پول خود نگه دارند یا به اصطلاح بیت کوین هولد کنند.

این آمارها همچنین به ما نشان می‌دهند؛ بازار کریپتوکارنسی در حال حاضر می‌تواند شاهد افزایش در نگهداری عرضه ۶ ماهه تا ۱۰ ساله بیت کوین باشد. این معیار را می‌توان یک تغییر اساسی در رفتار سرمایه گذاران ارز دیجیتال دانست که از بیت کوین به عنوان یک ارز برای سرمایه گذاری بلندمدت استفاده می کنند.

افزایش موج هودل از زمان شروع بازار نزولی و زمستان ارزهای دیجیتال و معکوس شدن قیمت بیت کوین پس از رسیدن به تقریباً ۷۰،۰۰۰ دلار در بین سرمایه‌گذران مشاهده شد. این معیار همچنین می‌تواند نشان دهد که قدرت خرید عمده در بازار در حالی که ظاهر شد که بیت کوین در حال آزمایش ATH جدید خود بود؛ در زمان انتشار این گزارش در اوایل اسفند ۱۴۰۰، بیت کوین با قیمت ۳۷،۶۶۰ دلار معامله می‌شود.

تغییر رفتار سرمایه گذاران رمز ارزی

پیش از این، مدیرعامل کمپانی Three Arrows Capital اعلام کرد که ازار کریپتوکارنسی با تغییر در الگوی رفتاری هولدرهای ارز دیجیتال بیت کوین در مقایسه با چرخه اصلاح در سال ۲۰۱۸ مواجه شده است. به طور خلاصه لازم است بدانید که اکثر سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال اکنون صبورتر هستند و سرمایه گذاری بلندمدت را به جای ترید روزانه ترجیح می‌دهند. دلیل این تغییر شدید در رفتار سرمایه‌گذران هم افزایش غیرمنتظره قیمت بیت کوین بود که در پایان سال ۲۰۲۰ آغاز شد. اکثر سرمایه گذاران میان مدت، دارایی بیت کوین خود را در زمانی که این ارز دیجیتال با قیمت تقریبی ۱۰،۰۰۰ دلار فروختند.

۵/۵ - (۳ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست