اوکی اکسچنج

هاسکینسون: کاردانو موجب کاهش ترافیک اتریوم می‌شود

هاسکینسون: کاردانو موجب کاهش ترافیک اتریوم می‌شود

کاردانو یکی از امیدوارکننده‌ترین اکوسیستم‌ها، شاهد پیشرفت‌های قابل توجهی  در سال اخیر بوده است. بروزرسانی‌های مختلف آن، نه تنها در ایالات متحده، بلکه در سراسر جهان، به رشد ۱۵۰۰ درصدی قیمت ADA کمک شایانی کرده است. چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، مدیر اجرایی تیم IOHK اخیرا به همین موضوع پرداخته و پل تبدیل ERC-20 به کاردانو را که در ۱۲ سپتامبر راه‌اندازی شد را نقطه عطف مهمی برای این شرکت خواند. این پل کاربران خارج از حوزه کاردانو را به هم متصل می‌کند. برای مثال، کاربران توکن‌های مبتنی بر اتریوم می‌توانند از مزایای ظرفیت تراکنش کاردانو و کارمزدهای کمتر بهره‌مند شوند.

در نظر داشته باشید که  رای کاردانو، این پل بخش مهمی است که کاربران خارج از حوزه کاردانو را به هم متصل می‌کند. برای مثال، کاربران توکن مبتنی بر اتریوم می‌توانند از مزایای ظرفیت تراکنش کاردانو و کارمزدهای کمتر بهره ببرند. اولین توکنی که پس از راه اندازی به کاردانو میرود SingularityNET است. در رابطه با این موضوع هاسکینسون بیان نمود:

سیستم SingularityNET در حال انتقال است، (در عین حال) مبدل ERC 20 دو هدف دارد که یکی زنجیره اصلی است. حالا که پلوتوس (برنامه نویسی قراردادهای هوشمند کاردانو) اینجاست، ما واقعاً می‌توانیم کارهای جالب زیادی با آن انجام دهیم.

با این وجود، هاسکینسون معتقد است:

چارچوب عمومی‌تر برای هدف بلندمدت، اتوماسیون و پل زدن است، بنابراین جابه‌جایی بین دارایی‌ها و بسته‌بندی دارایی‌ها و سایر موارد آسان است.

به گزارش ambcrypto علاوه بر این، سوالات مربوط به Plutus Application Backend (PAB) (یک سرویس پشتیبان خارج از زنجیره برای مدیریت و رسیدگی به الزامات نمونه برنامه در طول چرخه عمر آن) نیز وجود دارد. هاسکینسون اظهار داشت که بهترین برآورد او در نوامبر خواهد بود. این مرحله توسعه دهندگان را قادر می سازد تا با قراردادهای هوشمند تعامل داشته باشند.

هیدرا (Hydra)، یکی از هیجان‌انگیزترین پیشرفت‌های تازه‌ای بود که توسط آلونزو فعال شد. هاسکینسون اظهار داشت: «مقدار زیادی کار در حال انجام است و ما به افزودن منابع به Hydra ادامه می‌دهیم و سعی کرده‌ایم تیم‌هایی را شناسایی کنیم تا بتوانیم جریان کار را تسریع کنیم، زیرا این یک اولویت تجاری بالایی دارد.

هیدرا می‌تواند حجم زیادی از ترافیک تراکنش‌ها را کاهش دهد. همانطور که PAB آنلاین می شود، کاردانو با حجم عظیمی از ترافیک مواجه می شود. هیدرا برای آن یک ضرورت است.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست