فشار خرید کاردانو از سمت هولدرهای میان مدت

افزایش خرید آدا از سمت هولدرهای میان مدت کاردانو

به گزارش وبسایت خبری u.today، آمار به دست آمده از تجزیه و تحلیل IntoTheBlock نشان می‌دهد که هولدهای میان مدت رمز ارز آدا کاردانو که در ریزش های اخیر مقدار زیادی ADA خریداری کردند، همچنان به روند خرید خود ادامه داده و مسئول فشار به دست آمده برای خرید کاردانو هستند. درواقع با تقسیم بندی هولدرهای رمز ارز کاردانو براساس بازه زمانی نگهداری ADA، متوجه می‌شویم که  ۷ درصد از این افراد رمز ارزهای کاردانو خود را برای مدت بیش از یکسال، ۷۱ درصد به مدت یک سال و ۲۲ درصد برای مدت کم تر از یک ماه آدا را خریداری کرده و نگه داشته‌اند. بنابراین فشار بالای به دست آمده برای خرید کاردانو مربوط به هولدرهای میان مدت و کوتاه مدت این ارز دیجیتال است.

تجزیه و تحلیل IntoTheBlock

وضعیت و بررسی قیمت کاردانو (ADA) نیز در حال بازگشت از پایین ترین سطح قیمتی خود یعنی ۱/۱۷ دلاری است که در ۳ فوریه (۱۴ بهمن) به دست آمد. لازم است بدانید که در زمان انتشار این گزارش در ۱۹ بهمن ۱۴۰۰، ADA با قیمت ۱/۱۹ دلار معامله می‌شود که این رقم که ۵/۶۱ درصد رشد را در ۲۴ ساعت گذشته نشان می‌دهد.

تغییرات پروژه رمز ارزی کاردانو در مقیاس پذیری

طبق آخرین اخبار به دست آمده IOHK از قطعیت و همزمانی به عنوان دو معیار مهم در بحث مقیاس پذیری پروژه کاردانو نام برد. همچنین به این موضوع اشاره کرد که ند که TPS کم‌ اهمیت ترین معیاری است که می‌توان به عنوان وسیله‌ای برای مقایسه در نظر گرفت، زیرا مقیاس‌پذیری بر حسب یک میلیون TPS تعریف نشده است. کاردانو از اواخر سال ۲۰۲۰ و در طول سال ۲۰۲۱ شاهد افزایش قابل توجهی در پذیرش بوده و در هر معیار پذیرش رشد تصاعدی داشته است.

در حال حاضر نزدیک به ۳ میلیون کیف پول (رشد سالانه ۱۳۴۸ درصدی) در شبکه و بیش از یک میلیون کیف پول واگذار شده (۸۷۰ درصد رشد سالانه) در شبکه وجود دارد. از ابتدای سال ۲۰۲۲، تعداد کیف‌پول‌های کاردانو تقریباً ۱۳/۰۸ درصد افزایش یافته است و از ۲،۶۶۶،۳۷۲ در ۱ ژانویه (۱۱ دی) به ۳،۰۱۵،۴۰۰ در ۷ فوریه (۱۸ بهمن) رسیده است که در مجموع ۳۴۹،۰۲۸ عدد افزایش یافته است.

بهبود عملکرد کیف پول Deadalus شبکه کاردانو

‏ بنیانگذار Cardano یعنی چارلز هاسکینسون از بهبودهای عملکردی عظیم کیف پول منبع باز کاردانو Daedalus خبر داد. IOHK، شرکت مادر کاردانو نیز خبر انتشار نسخه جدید Daedalus، ۴.۸.۰ را منتشر کرد. در نظر داشته باشید که این به‌روزرسانی به رایانه‌هایی با رم کمتر از ۱۶ گیگابایت نیز این امکان را می‌دهد تا به عنوان node شبکه کاردانو عمل کنند.

۴.۵/۵ - (۴ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست