رونمایی از طرح پیشنهادی سلسیوس جهت تسویه بدهی‌ها

رونمایی از طرح پیشنهادی Celsius جهت تسویه بدهی‌ها

به گزارش سایت خبری forkast.news، شرکت Celsius در ادامه فرآیند Chapter 11 که باید طرحی را جهت تسویه حساب با طلبکاران خود ارائه کند آماده کرده است. در این طرح Celsius قصد دارد تا از بیتکوین‌های مینت شده شرکت تابعه خود که در زمینه استخراج بیتکوین فعالیت می‌کند، استفاده کرده و ترازنامه خود را افزایش داده و به تامین مالی عملیات استخراج بپردازد.

طبق اظهارات وکیل ارشد این شرکت، بخش استخراج این مجموعه در روز ۱۴.۲ بیت کوین مینت می‌کند و توقع بر این است که این میزان در پایان سال جاری به ۱۰,۱۰۰ عدد برسد. اما نکته قابل تامل این است که حتی اگر این میزان تحقق یابد، با فرض قیمت ۲۱,۹۰۰ بیت کوین، ارزش بیت کوین‌های مینت شده به ۲۲۱ میلیون دلار می‌رسد که بسیار کمتر از ۱.۱۹ میلیارد دلار بدهی Celsius است. بنابر اسناد این شرکت، مجموع دارایی آن ۴.۳ میلیارد دلار تخمین زده شده است که بخش اعظم آن قابلیت نقدشوندگی ندارند و مشتریان تنها می‌توانند یا تسویه نقدی همراه با تخفیف را انتخاب کنند و یا به صورت طولانی مدت در فضای کریپتو باقی بمانند.

مشاهده: قیمت لحظه‌ای Celsius

نکته: توجه داشته باشید این خبر صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی شما نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

۴.۳/۵ - (۳ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست