تتر قصد دارد پشتوانه اوراق تجاری USDT را به صفر برساند

Tether قصد دارد پشتوانه کاغذ تجاری USDT را به صفر برساند

تتر انتظار دارد که پشتوانه اوراق تجاری USDT را تا پایان ژوئن ۲۰۲۲ به ۸.۴ میلیارد دلار کاهش دهد و در نهایت آن را به طور کامل حذف کند. شرکت بزرگ استیبل کوین تتر به دنبال آن است که در نهایت از پشتوانه اوراق تجاری تتر مبتنی بر دلار آمریکا (USDT) خلاص شود. شرکت پشت این استیبل کوین روز چهارشنبه بیانیه‌ای رسمی منتشر کرد که گزارش‌هایی مبنی بر اینکه اوراق تجاری تتر به میزان ۸۵ درصد توسط اوراق تجاری چینی یا آسیایی پشتیبانی می‌شود و با ۳۰ درصد تخفیف معامله می‌شود را تکذیب کرد.

برای مطالعه بیشتر: استیبل کوین چیست؟

این کمپانی چنین ادعاهایی را کاملا نادرست خواند و تکرار کرد که بیش از ۴۷ درصد از کل ذخایر USDT اکنون در خزانه داری ایالات متحده است. در آخرین اعلامیه خود که در ماه مه منتشر شد، تتر گزارش داد که اوراق تجاری کمتر از ۲۵ درصد از پشتوانه USDT را تشکیل می‌دهد که تا ۳۱ مارس به حدود ۲۱ میلیارد دلار می‌رسد.

طبق آخرین بیانیه، تتر به کاهش اوراق تجاری خود ادامه داده و حجم آن را به ۱۱ میلیارد دلار کاهش داده است. در این بیانیه آمده است: شرکت انتظار دارد تا پایان ژوئن ۲۰۲۲ آن را به ۸.۴ میلیارد دلار کاهش دهد و در نهایت قصد دارد پشتوانه اوراق تجاری خود را پاک کند:

این پشتوانه و به تدریج بدون هیچ گونه ضرر و زیان به صفر خواهد رسید. تمام اوراق تجاری در حال انقضا هستند و با سررسید کوتاهی وارد خزانه‌داری آمریکا خواهند شد. تتر همچنین بار دیگر به بحران اخیر پلتفرم وام‌دهی سلسیوس اشاره کرد. این شرکت در بیانیه خود گفت:

در حال حاضر TUSD به غیر از سرمایه گذاری کوچکی که از سهام تتر در شرکت انجام شده است، در معرض منحل شدن قرار دارد.

تتر همچنین استدلال کرد که گزارش‌هایی که نشان می‌دهند تتر در معرض وام‌دهی به شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز رمزارز Three Arrows Capital قرار گرفته است نیز  کاملاً نادرست است.

نکتهتوجه داشته باشید این خبر صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی شما نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست