اوکی اکسچنج

چگونه یک توکن را قبل از پامپ شدن شاساسی کنیم؟ 

اکثر آلت‌کوین‌ها پتانسیل رشد بالایی دارند که بسیاری از سرمایه‌گذاران از پامپ آن‌ها غافل هستند. عملکرد ارزهای رمزنگاری شده اغلب در طول بازارهای صعودی ۵۰ برابر افزایش می‌یابد، اما آلت کوین های مناسب می‌توانند به راحتی تا ۱۰۰ یا حتی ۱۰۰۰ برابر افزایش پیدا کنند. به عنوان مثال، توکن AAVE  در سال ۲۰۱۹ با ۰.۳۲ دلار معامله می‌شد. سپس با افزایش ۲۲۱۱ برابری به ۷۰۷.۶۷ دلار رسید. اگر دانش کافی برای شناسای اینگونه از آلت‌کوین‌ها را داشته باشید، می‌توانید به راحتی از سرمایه‌گذرای بر روی آن‌ها بهره ببرید. اما نگران نباشید در این مقاله از آکادمی‌ ارزتودی قرار است آموزش جامع از نحوه شناسایی آلت‌کوین‌ها را برای شما شرح دهیم. 

آلت‌کوین‌ها می‌توانند تا ۱۰۰ برابر رشد کنند!

 تصور کنید ماتیک با قیمت ۰.۰۱۶ دلار را کشف کردید. تنها در یک سال، ماتیک ۱۷۱ برابر افزایش یافت و به قیمت ۲.۷۳ دلار رسید. اگر الروند (EGLD) که در نوامبر ۲۰۲۰ به قیمت ۷.۰۶ دلار فروخته می‌‌شد را آن‌موقع شما کشف می‌کردید، یک سال بعد می‌توانستید از سود ۷۸ برابری آن لذت ببرید. 

اگر تنها ۵۰۰ دلاردر زمان‌های درست بر روی این دو ارز سرمایه‌گذاری کرده بودید، می‌توانستید ۱۲۴۵۰۰ دلار درآمد داشته باشید. اگر از این فرصت‌ها استفاده نکردید، بازار صعودی آینده شانس شماست، اما به شرطی که فورا خود را برای شناسایی بهترین ارزهای دیجیتال آماده کنید. 

از ۳ اشتباه سرمایه گذاری که ۹۹ درصد مردم انجام می‌دهند اجتناب کنید

قبل از هرچیزی بهتر است که یادآوری کنیم، اشتباه کردن در صنعت ارزهای دیجیتال اجتناب ناپذیر است. حتی در بازارهای صعودی، اکثر معامله گران سرمایه خود را از دست می‌دهند. چرا؟ دلایل اصلی عدم استفاده معامله‌گران از فرصت‌های ارز دیجیتال به سه عامل مربوط می‌شود:

  1. فومو:  بسیاری از معامله گران شرایط اولیه برای سرمایه‌گذاری را ندارند. این‌گونه افراد برای عقب نیفتادن از بقیه، اجازه می‌دهند احساساتشان معامله را کنترل کند. آن‌ها از ترس و هیجان بر روی کوین‌هایی که ناگهانی پامپ شدند سرمایه‌گذاری می‌کنند که  فاقد هرگونه ارزش هستند. 
  2. کلاهبرداری: راگ‌پول‌ها و کلاهبرداری‌های  طعمه معامله گران بی تجربه می‌شوند. معامله گران زمانی که نمی‌توانند ارزهای مشکوک را تشخیص دهند، شیفته هنرمندان کلاهبردار می‌شوند.
  3. زمان: مدیریت توکن های مختلف نیاز به یک کار تمام وقت دارد. بازار غیرقابل پیش بینی است و ارزهای دیجیتال هرگز نمی‌خوابند، بنابراین فرصت ها به سرعت می‌آیند و می‌روند.

حال راه‌حل چیست؟ 

وبسایت وب‌۳ Moralis توانسته است با گردآوری معامله باتجربه خود، پلتفرم به نام Moralis Money را بسازد. این پلتفرم با سه ویژگی مهم طراحی شده است که به شما در پیدا کردن آلت‌کوین‌های پتانسیل بالا کمک می‌کند. در ادامه مقاله این سه قابلیت مورالیس مانی را معرفی خواهیم کرد. 

توکن اکسپلور 

بیایید تصور کنیم که می‌خواهید زودتر از سایر کاربران روی کوین‌های جدیدی که که به زودی ارزش آن‌ها ۵۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش می‌یابد، سرمایه‌گذاری کنید. 

ابتدا وارد Token Explorer شوید. 

برای مشاهده تمام کوین‌های لیست شده در سه روز گذشته، به سادگی از فیلتر Coin Age استفاده کنید. همانطور که می‌بینید با چند کلیک ساده لیست توکن‌های جدید را مشاهده می‌کنید. 

اما اگر ما فقط کوین‌های جدیدی را بخواهیم که در واقع در حال افزایش هستند چه؟ 

برای دیدن آنها، می‌توانیم به سادگی یک فیلتر Holders اضافه کنیم و فقط کوین‌هایی را ببینیم که در واقع دارندگان دارند:

همانطور که می‌بینید، با استفاده از برخی فیلترهای ساده، این کار کاملاً مؤثر می‌شود و زمان لازم برای کشف پامپ بعدی را کاهش می‌دهد.

از Token Explorer  برای کشف آلت‌کوین های در حال ظهور استفاده کنید. از فیلترهای از پیش ساخته  برای کشف اینکه نهنگ‌های آلت کوین خریداری می‌کنند استفاده کنید، یا فیلترهای خود را برای شناسایی آلت‌کوین‌ها قبل از پامپ کردن آنها تنظیم کنید.

توکن شیلد 

حال برای درامان مانند از کلاهبرداری‌ها از توکن شیلد استفاده کنید. این پلتفرم Token Shield از شما در برابر کلاهبرداری محافظت می‌کند. به سادگی سپر سبز را جستجو کنید تا ببینید به طور کلی چقدر پول در یک پروژه توکن قفل شده است.

توکن الرت 

با توکن الرت به‌روزرسانی‌های لحظه‌ای را دریافت کنید. از طریق Token Alerts می‌توانید از همه چیز مربوط به توکن‌ها مطلع شوید. هشدارهای ایمیلی ایجاد کنید که بتوانید آنها را سفارشی کنید تا هر زمان که احتمالات جدیدی ظاهر شد، اعلان دریافت کنید.

شما می‌توانید با استفاده از Token Alerts بدون نیاز به کار انحصاری در صنعت ارزهای دیجیتال و با دسترسی به اطلاعات و شانس های لحظه ای معامله کنید.

آموزش گام به گام استفاده از مورالیس مانی 

شما می‌توایند با دنبال کردن این آموزش، کوین‌های در حال ظهور را قبل از اینکه در توییتر وایرال شوند یا حتی قبل از اینکه در  سایت‌هایی مانند Coinpaprika و CoinGecko ظاهر شوند، کشف کنید.

پلتفرم مورالیس مانی  یلترهای از پیش ساخته شده بسیار خوبی را در دسترس قرار داده است تا بتوانید فوراً توکن ها را جستجو کنید. با این حال، این پلتفرم  همچنین به شما این امکان را می‌دهد که فیلترهای کاملا شخصی خود را ایجاد کنید.

چگونه کوین‌ها را پیش از پامپ پیدا کنیم

به عنوان مثال، ممکن است بخواهید سکه ها را بر اساس “قدمت  کوین” آنها گروه بندی کنید تا شانس های جدید و کوین‌های اخیراً راه اندازی شده را کشف کنید. مورالیس مانی فقط کوین‌هایی با عمر کمتر از ۵۰ روز را در برنامه خود قرار داده است. پس از تنظیم فیلتر خود برای این کار، پرس و جو را اجرا می‌کنیم.

سپس ‌کوین‌هایی که معیارهای شما را برآورده می‌کنند به شما نشان داده می‌شود.

می‌توانید از Moralis Money برای اعمال فیلترهای سفارشی بیشتر برای یافتن معیارهای دقیق مورد نظر خود استفاده کنید. شاید باید جستجوی خود را تنها به ارزهایی محدود کنید که در هفته گذشته حداقل ۵۰ “خریدار با تجربه” جدید را جذب کردند.

می‌توانید به دنبال توکن‌هایی باشید که نقدینگی آنها حداقل یک‌بار در هفته گذشته بهبود یافته است تا مطمئن شوید که کوین نقدینگی مثبت دارد.

به فیلتر قدمت کوین‌ قبلی خود، می‌توانید هر دوی آنها را اضافه کنید. پس از ذخیره، جستجوی شما فقط برای کوین‌هایی که در ۵۰ روز گذشته ایجاد شده اند، حداقل ۵۰ خریدار باتجربه و نقدینگی بهبود یافته در هفته گذشته داشتند را ببینید. 

همچنین می‌توانید درخواست‌های خود را در Moralis Money ذخیره کنید تا بتوانید لیستی از فیلترهای سفارشی ترجیحی خود را برای کشف نشانه‌ها قبل از پامپ شدن آنها حفظ کنید.

معرفی فیلترهای مورالیس مانی 

قدمت کوین

ممکن است بسته به تاریخ ایجاد آنها با استفاده از معیار فیلتر قدمت کوین  به دنبال نشانه بگردید. این یک شاخص موثر برای شناسایی مشتریان بالقوه جدید و نشانه های جدید است. به عنوان مثال، در تصویر زیر، ما به دنبال توکن‌هایی هستیم که در ۲۵ روز گذشته ایجاد شده اند.

نقدینگی 

برای جلوگیری از پامپ و دامپ می‌توانید ارزها را بر اساس “نقدینگی” مرتب کنید.

انتخاب حداقل افزایش یافته یا حداقل کاهش یافته به شما کمک می‌کند تا توکن هایی را پیدا کنید که نقدینگی آنها اخیراً تغییر کرده است. به عنوان مثال، می‌توانید با استفاده از Moralis Money به سرعت ارزهایی را مشاهده کنید که نقدینگی آنها در هفته گذشته بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار افزایش یافته است. 

چه کسانی خریدار هستند؟ 

علاوه بر این، می‌توانید از Moralis Money برای فیلتر کردن توکن‌ها بر اساس خریدار استفاده کنید.

ژتون هایی را پیدا کنید که “دارندگان” آنها (آدرس هایی که دارای توکن هستند) در طی یک دوره زمانی مشخص تغییر کرده یا ثابت مانده اند.

در اینجا تصویری از یک توکن است که در هفته گذشته ۱۰۰۰ دارنده یا بیشتر را جذب کرده است: 

علاوه بر این، می‌توانید کوین‌هایی را پیدا کنید که در یک دوره زمانی معین «خریداران» بیشتر یا کمتری دارند.  در نهایت «خریداران باتجربه» مشتریانی هستند که سابقه آدرس تأیید شده دارند.

در اینجا نمونه‌ای از جستجوی کوین است که در آن تعداد خریداران با تجربه در طول هفته گذشته حداقل ۲۵۰ نفر افزایش یافته است.

خلاصه 

با Moralis Money، می‌توانید نشانه‌های هشدار روی شبکه را قبل از اینکه یک کوین شروع به روند صعودی کند، شناسایی کنید. در بازار گاوی آینده شاهد افزایش ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ برابری آلت‌کوین‌ها خواهید بود. البته فراموش نکنید که این ابزارها تنها راهی برای انجام معاملات ساده‌تر است، قبل از هر چیزی بهتر است تحقیقات لازم توسط خودتان انجام شود. 

نکته: این مطلب هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

۲.۵/۵ - (۴ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست