یک نهنگ‌ بازار ارزهای دیجیتال، ۳۱ هزار بیت کوین را جابه‌جا کرده است

نهنگ بیت‌کوین

یک نهنگ بزرگ بیت‌کوین اخیراً ۳۱۰۰۰ واحد بیت کوین به ارزش بیش از ۸۲۰ میلیون دلار را از کیف پول‌های سردی که از اواخر سال ۲۰۲۲ غیرفعال بود، منتقل کرد.
داده‌های منتشر شده از تاریخچه کیف پول‌ها نشان می‌دهد که قبلاً ۲۱۶۰۰ بیت کوین از صرافی‌های بایننس و هوبی به این کیف‌پول منتقل شده است.
تاگفته نماند این نهنگ ۲۰۰۰۰ بیت کوین را در یک کیف‌پول و ۱۱۲۰۰ بیت کوین دیگر را در کیف‌پولی دیگر نگهداری می‌کند.

نکته حائز اهمیت اینجا است که این انتقال تنها یک روز پس تراکنش‌های قابل توجه بیت کوین که بیش از ۱ میلیارد دلار بیت کوین را در چندین کیف پول جابجا کرد، انجام شد.

بر اساس گزارش بنزینگا در مورد ردیاب تراکنش‌های زنجیره‌ای WhaleAlert، پنج حساب ناشناس در اوایل این هفته در مجموع ۷۲۰۶ بیت کوین را به یک کیف پول ناشناس منتقل کردند.

علاوه بر این، ششمین تراکنش با ارزش مشابه انجام شد، اما به یک کیف پول ناشناس جداگانه ارسال شد. این زنجیره تراکنش منجر به معامله خیره کننده ۴۳۲۳۶ بیت کوین به مبلغ ۱.۱۳ میلیارد دلار شد.

این نقل و انتقالات که در چنین بازه زمانی کوتاهی رخ داد، نگرانی‌هایی را در مورد تمایلات بازار و سفته‌بازی ایجاد کرد. ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این تراکنش‌های عظیم تغییری در قیمت بیت‌کوین را نشان می‌دهد یا خیر.

طبق یک پست از CryptoGlboe، نیکولاوس پانی‌گیرتزوگلو و دیگر استراتژیست‌های جی‌پی مورگان معتقدند که رشد قیمت طلا به معنای قیمت بیت کوین ۴۵۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران اغلب این دو دارایی را به عنوان جایگزین می‌بینند.

با توجه به اینکه طلا در حال حاضر تقریباً ۳ تریلیون دلار ارزش دارد و برای اهداف سرمایه گذاری در خارج از بانک‌های مرکزی نگهداری می‌شود، قیمت فعلی طلا که نزدیک به ۲۰۰۰ دلار در هر اونس است نشان دهنده قیمت بیت کوین ۴۵۰۰۰ دلار است. به گفته تحلیلگران، این ممکن است باعث شود که بیت کوین با طلا در دارایی‌های سرمایه گذاران خصوصی از نظر سرمایه ریسک یا حجم مطابقت داشته باشد.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست