اوکی اکسچنج

نقد و بررسی صرافی MoonXBT

مون اکس بی تی

صرافی مون‌اکس‌بی‌تی به طور کلی بیشترین تمرکز خود را بر روی کارمزد منصفانه و نقدینگی زیاد گذاشته است. این صرافی بیشتر سرمایه‌گذاران جدید را به خود جذب کرده است؛ چرا که آن‌ها می‌توانند تنها با ۱ دلار معاملات خود را در صرافی آغاز کنند. در این نقد و بررسی، به روند بازار و توجهی که اولین پلتفرم ارز دیجیتال اجتماعی، MoonXBT دریافت کرده است، خواهیم پرداخت. هدف از این بررسی این است که شما بین صرافی‌های مختلف انتخاب بهتری داشته باشید.

 صرافی اجتماعی MoonXBT

تیم MoonXBT متشکل از متخصصان سیستم‌های تجارت امن است و دفاتری در سراسر آسیای شرقی به اضافه دفتر مرکزی جزایر کیمن دارد. ویژگی‌های بهبود یافته، اطلاعات بیشتر و محصولات سرمایه‌گذاری مانند معاملات نقدی، معاملات آتی، گزینه‌های گارانتی، تجارت اجتماعی و موارد دیگر را ارائه می‌کند. در مقایسه با سایر صرافی‌های تجاری، MoonXBT خدمات متنوعی دارد و از سال ۲۰۲۱ چندین مزیت را به کاربران داده است.

یکی از دلایلی که می‌تواند سرمایه شما را در این صرافی چند برابر کند، لیکوئید کانترکت است. به این معنی که یک معامله‌گر می‌تواند تا سقف ۵۰۰۰ USDT در معاملات مارجین و تا ۱۰۰ برابر اهرم با قرارداد لیکوئید MoonXBT استفاده کند. علاوه بر این، سفارشات معمولاً در میلی ثانیه پر می‌شوند. در مقایسه با صرافی‌هایی مانند بایننس که ۲۰۰۰ USDT مارجین و ۲۰ برابر اهرم را ارائه می‌دهند، MoonXBT حدود ۱۲.۵ برابر نقدینگی ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد سود معاملاتی خود را بهینه کنید و پول خود افزایش دهید.

مون اکس بی تی

از سوی دیگر، چون مون‌اکس‌بی‌تی خطرات را کاهش می‌دهد، معامله گران تازه کار می‌توانند در کمال آرامش و ایمنی با استفاده از کپی تریدینگ از معاملات خود درآمد کسب کنند.. علاوه بر این، پلتفرم معاملاتی یک برنامه ارجاعی پاداش را ارائه می‌دهد که به شرکت‌های وابسته حق کمیسیون تا ۵۰٪ را می‌دهد و به مشتریان عادی تا ۳۰٪ تخفیف ارائه می‌دهد.

خدمات مون‌اکس‌بی‌تی 

۱- پلتفرم فضای اجتماعی

پلتفرم‌های معاملاتی بر پایه فضای اجتماعی به سرعت در حال پیشرفت هستند. این پلتفرم‌ها از طریق یک پلتفرم، سرمایه‌گذاران را قادر می‌سازند تا در ارز‌های دیجیتال مختلف سرمایه‌گذاری کنند. پلتفرم تجارت اجتماعی نوعی سرمایه‌گذاری جدید است که در سال‌های اخیر رشد فوق‌العاده‌ای را تجربه کرده است. اکنون این روش جایگزینی برای روش مرسوم سرمایه‌گذاری است. دریافت حداکثر ۱۰ درصد از سود فالوور‌ها ممکن است درآمد اعضای ارشد را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

۲- معاملات کپی تریدینگ راحت

یکی از مهمترین ابزار‌های تجارت اجتماعی در MoonXBT، کپی تریدینگ است که هم از طریق برنامه‌های آنلاین و هم از طریق تلفن همراه قابل انجام است. در واقع این کار راهی برای تقلید و دنبال کردن از اقدامات معامله‌گران با تجربه است. اگر سفارشات معامله گران باتجربه را کپی کنید، قرارداد نقدی پتانسیل سود بالایی را ارائه می‌دهد. برای افزایش توانایی‌های معاملاتی خود، می‌توانید تصمیم بگیرید که یک یا چند معامله‌گر را دنبال کنید. از آنجایی که کپی تریدینگ به کاربران امکان می‌دهد شرایط، استراتژی‌ها و موقعیت‌های بازار را مشاهده کنند، معامله گران می‌توانند از جامعه سود ببرند.

۳- ایجاد نبرد بین معامله‌گران

تردینگ بتل یا نبرد معاملاتی یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد صرافی مون‌اک‌بی‌تی است. به این صورت که معامله گران حرفه‌ای در نبرد‌های معاملاتی سریع در MoonXBT شرکت می‌کنند. بدون هیچ کارمزد معامله اضافی، متخصصان در نهایت می‌توانند منابع خود را معامله کنند و به سود مورد نظر خود دست یابند. با استفاده از این قابلیت کاربران می‌توانند توکن‌های مورد نظر خود را بخرند و پیشنهاد دلخواه خود را سفارش دهند. برای تشویق سرمایه‌گذاران به تجارت بیشتر، MoonXBT همچنین شامل یک سیستم رتبه‌بندی می‌شود.

تریدینگ بتل

برای اینکه مشتریان در مورد نبرد‌های معاملتی MoonXBT اطلاعات بیشتری کسب کنند و اطلاعات را بررسی کنند تا در مورد آن با جزئیات بیشتر بدانند، این پلتفرم تصمیم گرفت در این ماه یک رویداد نبرد تجارت جهانی را میزبانی کند.

۴- اپلیکیشن پرسش و پاسخ

انجمن صرافی از طریق اپلیکیشن موبایل گرد هم درآمدند. می‌توانید با سایر کاربران در مورد موضوعات مختلفی از جمله اهرم، حاشیه، نمایش، هزینه‌ها، ویژگی‌ها و قرارداد‌های نقدی ارتباط برقرار کنید. استفاده از این اپلیکیشن رایگان است. مردم همچنین می‌توانند نظر بنویسند، سؤال بپرسند، در تلاش‌های شهرت‌سازی تاجران متخصص مشارکت کنند و افکار خود را بیان کنند.

۵- مکانیزم معاملاتی موفق

شما باید نکات فنی مانند اهرم حاشیه، پیشنهادات رمزنگاری، خرید و فروش، شرایط و سفارشات را درک کنید، بررسی کنید و روی آن‌ها تمرکز کنید تا بتوانید به طور مؤثر در یک بازار معامله کنید. کاربران به لطف MoonXBT درک اهرم، ارز‌های دیجیتال و خرید و فروش سریع را بسیار ساده می‌دانند.

۶- معاملات آپشن

سود بردن از تغییرات در قیمت دارایی را می‌توان از طریق معامله آپشن در صرافی مون‌اکس بی‌تی تجربه کرد. دسته خاصی از اوراق بهادار مشتقه است که حق خرید یا فروش یک دارایی پایه را با قیمتی خاص در تاریخ یا قبل از آن به شما اعطا می‌کند – اما نه تعهدی. گزینه‌های گارانتی، لمسی، گسترش اروپایی و آمریکایی در MoonXBT موجود است.

محصولات آپشن ارائه شده توسط MoonXBT بر مزایای بسیاری از گزینه‌ها، از جمله بهبود مدیریت ریسک تأکید دارند.

۷- معاملات لیکوئید کانترکت

ویژگی قرارداد‌های لیکوئید که معامله‌گران را قادر می‌سازد تا بر اساس یک دفتر سفارش باز معامله کنند، بدون اینکه منتظر بمانند تا سفارشات معامله‌گران دیگر تکمیل شوند، توسط MoonXBT برای افزایش نقدینگی استفاده شده است. سپس سفارش پر شده به بازار ارائه می‌شود، جایی که نوسانات و حرکت بازار ممکن است بر قیمت تأثیر بگذارد.

حرکات نقد و ثبات خواهند بود زیرا هر یک از طرفین می‌توانند این قرارداد‌ها را قبل از انقضا ببندند. مون‌اکس‌بی‌تی در مقایسه با بایننس، مارجین بیشتری می‌دهد و به این قرارداد نقدینگی وام داده شده نام خود را می‌دهد.

۸- معامله با اهرم ۱ تا ۱۵۰ برابری

در مقایسه با بسیاری دیگر از خدمات معاملات، ارائه MoonXBT با محدوده اهرمی ۱ تا ۱۵۰ برابر عالی است. نوعی از معاملات که به عنوان معاملات اهرمی شناخته می‌شود، شامل قرض گرفتن پول توسط سرمایه‌گذار برای خرید دارایی می‌شود. معاملات اهرمی هم سود بالقوه و هم ضرر احتمالی را افزایش می‌دهد. اهرم بازار ضروری است و MoonXBT بهترین آن را ارائه می‌دهد.

۹- اسلیپیج

اسلیپیج به شکاف قیمتی بین خرید و فروش یک دارایی توسط یک شخص یا شرکت اشاره دارد. معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که بین زمان ارسال سفارش و زمان اجرای آن تأخیر وجود داشته باشد. هنگامی که چندین دستور وجود دارد، ممکن است لغزش اتفاق بیفتد زمانی که هر سفارش منتظر می‌ماند تا اجرا شود تا بقیه راضی شوند.

۱۰- معاملات اسپات

مزایا صرافی مون‌اکس‌بی‌تی

حالت دمو

از طریق حالت نمایشی جدید، MoonXBT هم معامله گران تازه کار و هم باتجربه را قادر می‌سازد معاملات قرارداد‌های نقدی، معاملات مشتقات، کپی تریدینگ یا نبرد معاملاتی را آزمایش کنند. یکی از مزایای پلتفرم معاملاتی قرارداد لیکوئید MoonXBT روند معاملات سریع و رابط کاربری کاربرپسند است. کاربران می‌توانند تاکتیک‌های خود را با استفاده از ویژگی نمای معاملاتی چند صفحه‌ای که گنجانده شده است آزمایش کنند.

ریسک پایین

هر سیستم معاملاتی خطر‌پذیر است. هوش مصنوعی توسط سیستم مدیریت ریسک MoonXBT برای محدود کردن دارایی‌های دیجیتال شما و کاهش خطرات استفاده می‌شود. از طریق معامله قرارداد‌های نقدی در بازار نقدی بین‌المللی، کاربران می‌توانند با حداقل ریسک معامله کنند. پلتفرم تجارت اجتماعی هم به سرمایه‌گذاران تازه کار و هم به سرمایه‌گذاران باتجربه راهنمایی سرمایه‌گذاری صادقانه ارائه می‌دهد. علاوه بر این، MoonXBT به گزینه‌های گارانتی اجازه می‌دهد، که با گزینه‌های آمریکایی مشابه هستند، اما نقدینگی بیشتری دارند و روند معاملات روان‌تری دارند.

امنیت بالا

تیم صرافی MoonXBT با فایر بلاک کار می‌کند تا دارایی‌های دیجیتال شما را بسیار ایمن نگه دارد. سرمایه‌گذارانی که بر تجارت تمرکز می‌کنند، از پروتکل امنیتی کاملی که ایمنی را حفظ می‌کند، اطمینان دارند. برای کاهش احتمال دستکاری در بازار قرارداد‌های مخرب، MoonXBT از قیمت‌های نقدی چندین تا از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال در سراسر جهان استفاده می‌کند تا بهترین قیمت را در بازار نقدی در زمان واقعی ایجاد کند.

معاملات حرفه‌ای در چند صفحه نمایش

سادگی نمای معاملاتی چند صفحه‌ای نیز در وب سایت معاملات گزینه موجود است. عملکرد چند صفحه‌ای به کاربران امکان دسترسی به چندین نمای معاملاتی قرارداد‌های لیکوئید را می‌دهد.

پاداش برای تازه‌ وارد‌ها

مون‌اکس‌بی‌تی اهرم ۱۰۰ برابری را برای ارز‌های رمزنگاری کمتر شناخته شده فراهم می‌کند. در کنار قیمت‌گذاری منصفانه قرارداد‌های نقدی، پاداش‌های متمایزی نیز ارائه می‌دهد. کاربران مجموعه کامل جایزه را با نرخ کارمزد مناسب، نقدینگی عالی و امتیاز MoonXBT دریافت می‌کنند.

چرا معاملات قرارداد لیکوئید مون‌اکس‌بی‌تی اهمیت دارد؟

  • شفافیت قیمت
  • اهرم بالا
  • ورود ساده
  • نقدینگی بالا
  • کارمزد پایین 

چگونه می‌توان توکن MP را به دست آورد؟

روش‌های زیادی برای به دست آوردن توکن بومی مون‌اکس‌بی‌تی وجود دارد. پنجاه نماینده مجلس به کاربران جدید MoonXBT تعلق می‌گیرد. پس از تکمیل تأیید KYC، ۱۰۰ MP دریافت می‌کنید. وقتی شماره تلفن یا ایمیل خود را برای محافظت از حساب خود اضافه می‌کنید، این وب سایت ۱۰۰ نماینده دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد. 

کارمزد‌های معاملاتی مون‌اکس‌بی‌تی

کازمزد‌ها در صرافی مون‌اکس‌بی‌تی به سه شکل کمسیون، کازمزد یک شبه و کازمزد‌های برداشت هستند. شما می‌توانید از MP برای حذف ۵% هزینه پروسه یا فقط ۰.۰۴۷۵% از نرخ کارمزد کمیسیون فعلی پلتفرم استفاده کنید که به ۰.۰۵% می‌رسد. هرگونه تغییر یا تخفیفی که بر کارمزد تراکنش تأثیر می‌گذارد باید در بیانیه رسمی MoonXBT ذکر شود که معامله گران باید با آن مشورت کنند. نرخ حاشیه * اهرم * کارمزد معامله است.

اگر سفارشی داشته باشید که برای مدت طولانی باز است، پلتفرم هزینه یک شبه را از موجودی حساب شما در یک زمان خاص کسر می‌کند. این هزینه‌ها به تمام موقعیت‌های قراردادی که در طول دوره تسویه حساب روزانه از ساعت ۰: ۰۰ تا ۰: ۰۵ (UTC) یک شبه برگزار می‌شوند، اعمال می‌شود.

کلام آخر

صرافی غیرمتمرکز به نام MoonXBT توسط کسانی که به پتانسیل فناوری بلاک چین‌ ایمان دارند، ایجاد شد. شما می‌توانید با استفاده از MoonXBT بدون استفاده از کارگزاران یا اشخاص ثالث تراکنش انجام دهید. علاوه بر این، نقدینگی بالا و کارمزد‌های ارزان را برای معامله گران فراهم می‌کند و به آن‌ها امکان می‌دهد واقعاً از تجارت لذت ببرند. در نتیجه، MoonXBT استراتژی‌ها، برداشت و اهرم حاشیه را برای درک ساده می‌کند. همراه با تجارت ارز‌های دیجیتال، MoonXBT به کاربران خود دسترسی به جامعه‌ای را فراهم می‌کند که در آن می‌توانند یاد بگیرند، توسعه پیدا کنند و دوست پیدا کنند.

سؤالات متداول

آیا صرافی مون‌اکس‌بی‌تی قانونی است؟

مون‌اکس‌بی‌تی یک صرافی کاملاً جدید برای ارز‌های دیجیتال است که تضمین می‌کند معاملات قابل اعتماد و با کیفیت بالا را در بازار ارز‌های دیجیتال ارائه دهد. این پلتفرم یک رابط کاربری بصری و ۱۰۰٪ تضمین می‌کند که وجوه آن‌ها عاری از دستکاری است. MoonXBT با استفاده از ویژگی‌های کپی تریدیگ و فضای اجتماعی سرمایه‌گذران حرفه‌ای را به اینفلوئنسر تبدیل می‌کند.

چگونه می‌توانم حساب MoonXBT خود را ایمن نگه دارم؟

حساب معاملاتی شما را می‌توان با استفاده از تکنیک‌های مختلف از جمله موارد زیر ایمن کرد:

  • با استفاده از ترکیبی از حروف، اعداد و نماد‌ها برای ایجاد رمز عبور.
  • استفاده از احراز هویت دو مرحله‌ای برای تأیید ورود، از طریق پیامک 

آیا پلتفرم MoonXBT ایمن است؟

پاسخ کوتاه: بله، امن است! حتی اگر وب سایت از کار افتاده باشد، کاربران همچنان به دارایی‌های ذخیره شده در بلاک چین خود دسترسی خواهند داشت. این یک تجربه تجاری بدون دستکاری، ایمن و قابل اعتماد برای کاربران فراهم می‌کند. سرمایه‌گذاری در MoonXBT گزینه مناسبی به نظر می‌رسد زیرا یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های معاملاتی موجود امروزی است و ارزیابی‌های بسیار خوبی دارد. اکثر ارز‌های دیجیتال در کیف پول‌های سرد چند امضایی با امنیت رمزگذاری پیشرفته نگهداری می‌شوند.

نکته: این مطلب هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

۴.۸/۵ - (۵ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست