اوکی اکسچنج

پراپ فرم

پراپ
 1. نام کسب و کار
تامین سرمایه
 1. عنوان اصلی محتوا
پراپ فرم
 1. کلمه کلیدی اصلی
تامین سرمایه
 1. کلمه کلیدی مرتبط
پراپ,پراپ فرم,پراپ چیست؟,پراپ تریدینک,سرمایه اولیه,برترین پراپ ایران,پراپ ایرانی,سرمایه فارکس,تامین سرمایه,سرمایه برای ترید
 1. متا
اگر قصد انجام معاملات ارزی را داشته و سرمایه کافی برای این کار در اختیار ندارید، بهترین گزینه مراجعه به پراپ فرم تامین سرمایه است.

پراپ فرم

امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی، دغدغه‌ای جدی برای شروع فعالیت تریدرها ایجاد شده است و آن هم تامین سرمایه است. درواقع ممکن است تریدرهای مبتدی و حتی برخی از تریدرهای حرفه‌ای، بنا به هر دلیلی توانایی تامین سرمایه لازم برای ترید را نداشته و با شروع تریدینگ با همان سرمایه اندک، به سود آن‌چنانی دست پیدا نکنند؛ به همین دلیل بسیاری از افراد در همان ابتدای مسیر منصرف شده و تصمیم به خروج از بازارهای مالی می‌گیرند.

امروزه شیوه‌ای برای رهایی از این دغدغه مطرح شده است که نه‌تنها سبب موفقیت معامله‌گران مبتدی می‎شود؛ بلکه پیشرفت‌های گسترده‌ای را برای تریدرهای حرفه‌ای رقم می‎زند. این شیوه پراپ تریدینگ نام دارد که از طریق آن می‎توان به امکانات مختلفی دسترسی پیدا کرد. جهت آشنایی بیشتر با این نوع تریدینگ، سعی داریم در این مقاله به معرفی پراپ فرم و ویژگی‌های آن بپردازیم.

 

پراپ چیست؟

منظور از پراپ فرم شرکت‌های خاصی است که برای فراهم‌کردن دسترسی کاربران خود به سرمایه مطلوب، درصدی از سود معاملات را کسب می‎کنند. به زبانی ساده‌تر اگر برای شروع تریدینگ یا در برهه‌ای از فعالیت خود، سرمایه لازم جهت دستیابی به سود مناسب را ندارید، می‎توانید با مراجعه به این شرکت‌ها، برای تامین سرمایه لازم قرارداد ببندید؛ همچنین باید توجه داشته باشید در صورت موفقیت در معاملات، پراپ فرم نیز از شما حمایت کرده و همواره در جهت تامین سرمایه برای ترید شما اقدام خواهد کرد.

علاوه بر این موضوع، پراپ فرم شرایطی را فراهم می‎کند تا با دسترسی به ابزار و نرم‌افزارهای پیشرفته تریدینگ، در پوزیشن‌های بزرگ‌تری برای معامله قرار گیرید و ریسک‌پذیری بالاتری را تجربه کنید؛ همچنین می‏توانید با استفاده از آموزش و راهنمایی‌های اصولی این شرکت‌ها، سطح مهارت خود را در تریدینگ افزایش داده و به تریدر بهتری تبدیل شوید.

اگر چه تعدادی از شرکت‌های بزرگ پراپ فرم در نیویورک و لندن قرار دارند؛ اما شرکت‌های کوچک‌تر پراپ فرم را می‎توانید در سراسر جهان پیدا کرده و با استفاده از خدمات این شرکت‌ها بهترین موفقیت‌ها و سوددهی را در مسیر پراپ تریدینگ تجربه کنید.

موضوع جالبی که در شرکت‌های پراپ فرم وجود دارد، تفاوتی است که در نحوه خدمات‌رسانی آن‌ها وجود دارد؛ اما وقتی به این خدمات دقت کنید متوجه اشتراک آن‌ها در یک موضوع خاص خواهید شد. این موضوع چیزی نیست جز تامین سرمایه تریدینگ و کمک به موفقیت تریدرها؛ به‌گونه‌ای که برخی از این شرکت‌ها با داشتن سیاست جذب بالاتر، پاداش‎های مختلفی را برای ترغیب افراد به ادامه فعالیت در این زمینه را ارائه می‎کنند که در صورت دستیابی به موفقیت‌های بزرگ‎تر، پاداش بهتری را دریافت خواهید کرد.

قوانین پراپ فرم‌ها

حال که با پراپ فرم و نحوه عملکرد آن آشنا شدید، بهتر است نسبت به قوانین آن نیز آگاهی کسب کنید. هر یک از این شرکت‌ها برای ارائه خدمات خود قوانین خاصی را تعریف کرده‎اند که در مواقع مختلف بسته به شرایطی که دارید بر یکدیگر برتری می‏یابند؛ به همین جهت نمی‎توان قوانین مشخصی را به‌تمامی این شرکت‌ها ربط داد؛ اما یک قانون مشترک دارند و آن هم قبولی در آزمون‌هایی است که در همان ابتدای مسیر تعریف شده‌اند.

به‌طورکلی تمامی شرکت‎های پراپ فرم آزمون‌هایی را جهت ورود افراد به این مسیر تعیین کرده‎اند که به‎نوعی با استفاده از پول غیرواقعی و برخورداری از یک حساب دمو، میزان مهارت شما در تریدینگ را مورد ارزیابی قرار می‏دهند. قانون دیگری که ممکن است در اکثر شرکت‌ها یکسان باشد، تقسیم سود با تناسب ۲۰_۸۰ است؛ به عبارتی پس از هر بار تریدینگ، ۸۰ درصد سود متعلق به تریدر و ۲۰ درصد آن به پراپ فرم واگذار می‌شود؛ اما برخی شرکت‎ها همچون مجموعه تامین سرمایه در ایران، با ارائه ۹۰ درصد سود به تریدر، شرایط ویژه‌ای را برای پراپ تریدینگ رقم زده است.

از دیگر قوانین پراپ فرم‌ها محدودیت زمانی است که برای هر چالش تعریف کرده‎اند؛ به‌گونه‌ای که اگر در بازه زمانی مشخص تریدینگ صورت نگیرد، به‌عنوان یک تریدر زیان‌آور شناخته شده و قادر به ادامه فعالیت نخواهید بود؛ بنابراین، توصیه می‎شود پیش از اقدام به پراپ تریدینگ، نسبت به‌تمامی قوانین پراپ فرم موردنظر دقت کنید.

ویژگی‎های برترین پراپ ایران

ازآنجایی‎که امروزه پراپ تریدینگ طرف‎داران بسیاری پیدا کرده است، شرکت‌های زیادی برای ارائه خدمات این‌چنینی شکل‌گرفته‌اند؛ به همین جهت افراد برای یافتن بهترین شرکت پراپ ایران جهت دریافت سرمایه اولیه تریدینگ دچار سردرگمی می‎شوند. در این قسمت سعی کرده‎ایم به معرفی تعدادی فاکتور مشخص برای سنجش پراپ‌ ایرانی بپردازیم که بررسی هر یک از آن‌ها می‎تواند موفقیت شما را در یافتن برترین پراپ ایرانی تا حدی تضمین کند.

 • میزان انعطاف‌پذیری با بازارهای مالیاتی و شرایط اقتصادی ایران
 • سازگاری قوانین شرکت موردنظر با محدودیت‌های ایران
 • امکان مدیریت ریسک بالا
 • نحوه تقسیم سود میان تریدر و پراپ فرم
 • میزان برخورداری تریدر از حمایت و پشتیبانی مطلوب
 • عدم وجود محدودیت‌های پیچیده

شرکت تامین سرمایه یکی از برترین مجموعه‌ها در حوزه پراپ تریدینگ است که تاکنون با ارائه خدماتی نظیر تامین سرمایه فارکس، تخصیص سود ۹۰ درصدی به تریدر، بازگشت ۱۲۵ درصد وجه پس از پرداخت اولیه و فراهم‌کردن امکان پرداخت بدون هیچ محدودیت و سقفی، توانسته است نظر بسیاری از کاربران ایرانی را به خود جلب کند. علاوه بر این موارد شما می‏توانید با مراجعه به وب‎سایت این مجموعه تمامی فاکتورهای مذکور را در خدمات تامین سرمایه بررسی و مشاهده کنید.

همچنین شما می‎توانید پلن‌های تعریف‌شده در وب‌سایت این مجموعه را با قیمتی مناسب دریافت کرده و پس از گذشت مدت‌زمانی کوتاه به سوددهی بالا برسید؛ به همین جهت توصیه می‎شود برای کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از این شرایط ویژه به وب‎سایت موردنظر مراجعه کرده و با تطابق قوانین آن با فاکتورهای مذکور، احتمال موفقیت خود را در مسیر پراپ تریدینگ افزایش دهید.

جمع‌بندی

با شدت‌گرفتن میزان استقبال مردم از معاملات بازارهای مالی، امروزه شیوه‌های مختلفی جهت فعالیت در این حوزه تعریف شده است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید درصد موفقیت خود را در تریدینگ افزایش دهید. یکی از جدیدترین و کم‌ریسک‌ترین شیوه‌های تریدینگ، پراپ تریدینگ است که طی آن می‎توانید با دریافت سرمایه از پراپ فرم‌ها، به کسب درآمد پرداخته و با دریافت راهنمایی‌های اصولی، میزان خسارت را به حداقل رسانید.

شرکت تامین سرمایه نیز با هدف کمک به کاربران ایرانی، خدمات خود را به‌گونه‌ای ارائه کرده است که شما می‎توانید با ثبت‎نام در وب‌سایت این مجموعه از این فرصت‌ها بهره‎مند شوید و بهترین سوددهی و موفقیت را تجربه کنید.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست