ایالات متحده در حال بررسی حمایت از بانک فرست ریپابلیک است

بانک فرست ریپابلیک

مقامات ایالات متحده ظاهراً در حال بررسی “تمدید” خط وام اضطراری برای بانک‌ها هستند که ممکن است به بانک First Republic فرصت دهد تا مشکلات ترازنامه را برطرف کند.

بر اساس گزارش ۲۶ مارس (۶ فروردین ۱۴۰۲) بلومبرگ به نقل از منابع ناشناس، مقامات آمریکایی در حال گفتگو هستند که چه کمکی ممکن است برای فرست ریپابلیک مناسب باشد. با این وجود، یکی از گزینه‌های مورد بررسی، توسعه پیشنهاد فدرال رزرو است.

اگرچه بانک برای «تقویت ترازنامه» در این دوره زمانی تلاش می‌کند، اما ظاهراً فرست ریپابلیک بدون نیاز به «مداخله فوری» از سوی مقامات «به اندازه کافی محکم برای عملکرد» در نظر گرفته شد.

به گفته این منابع، عرضه نقدینگی فدرال رزرو مطابق با قانون بانکداری افزایش می‌یابد، اما آنها همچنین هشدار دادند که این تغییر ممکن است «انجام شود». به نحوی” که مزایای بانک First Republic را تضمین کند.

علی‌رغم مشکلات ساختاری در ترازنامه، بانک فرست ریپابلیک در معرض خطر “رکود شدید و ناگهانی” که تنظیم‌کننده‌ها بانک سیلیکون ولی را تعطیل کردند، قرار ندارد:

شرکت برای رفع نیازهای مشتری در حالی که راه حل‌ها را بررسی می‌کند، پول نقد دارد. این شامل ۳۰ میلیارد دلار است که توسط بزرگترین بانک‌های کشور در این ماه سپرده شده است.

این پس از آن صورت گرفت که فدرال رزرو برای بهبود شرایط نقدینگی در ۱۹ مارس از طریق استفاده از “خطوط سوآپ” که مستلزم توافق بین دو بانک مرکزی برای تجارت ارز است، استراتژی را منتشر کرد.

فدرال رزرو در بیانیه ای اعلام کرد:

برای بهبود اثربخشی خطوط سوآپ در تأمین بودجه دلار آمریکا، بانک‌های مرکزی که در حال حاضر عملیات دلاری آمریکا را ارائه می‌دهند، موافقت کرده‌اند که دفعات عملیات سررسید هفت روزه را از هفتگی به روزانه افزایش دهند.

بانک کانادا، انگلستان، ژاپن، مرکزی اروپا و بین‌المللی سوئیس همگی در شبکه خط سوآپ که از ۲۰ مارس آغاز شده و حداقل تا ۳۰ آوریل ادامه خواهد داشت، شرکت می‌کنند.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست