اوکی اکسچنج

توکن‌های برتر ارز دیجیتال در نوامبر ۲۰۲۲

سال ۲۰۲۲ رو به پایان است و چیزی به آغاز سال ۲۰۲۳ نمانده است. با این حال، بازار همچنان در روند نزولی قرار دارد. در حال حاضر تحلیلگران قیمت بیت‌کوین را بین ۵۰۰۰ دلار و ۱۰۰۰۰ دلار پیش‌بینی می‌کنند. در این مقاله قرار است به بررسی توکن‌هایی بپردازیم که ممکن است برای امسال و سال آینده پرسود باشند. چه کوین‌هایی ارزش خرید دارند؟ آیا هنوز توکن‌هایی با پایه و اساس قابل اعتماد وجود دارد؟ کدام یک از آن‌ها در بازار نزولی جان سالم به در خواهند برد؟

نکته: توجه داشته باشید این متن صرفاً با هدف راهنمایی و آشنایی شما نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال، ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیم‌ها یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

ریسک‌ سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال

به یاد داشته باشید بازار ارز‌های دیجیتال یک صنعت معمولی نیست. گاهی اوقات رفتار‌ها و نوسانات غیر قابل پیش‌بینی دارد. به عنوان مثال، در گذشته، تقاضا برای ارز‌های دیجیتال به دلیل ناآرامی‌های اقتصادی ایجاد شد. اما امروزه، داستان معکوس شده است، بی‌ثباتی جهان نشانه فروپاشی بازار ارز‌های دیجیتال است.

نشانه‌های زنجیره‌ای ارز‌های دیجیتال به ما می‌گویند که شرکت‌کنندگان مهم بازار معمولاً با اخبار بد خریداری می‌شوند. از این رو، یکی از قواعد اصلی سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال، دانش در مورد ریسک‌ها است. همیشه به یاد داشته باشید که به طور جداگانه تحقیقات خود را در مورد پروژه انجام دهید، آن‌ها را از نظر پتانسیل ارزیابی کنید و به سبد سرمایه‌گذاری خود تنوع بخشید. به جای خرید مجموعه‌ای از چندین توکن بی‌ارزش، ترجیح داده می‌شود پروژه‌ای را بر اساس داده‌های پایه قوی انتخاب کنید.

بهترین توکن‌های ارزدیجیتال در نوامبر ۲۰۲۲

۱- بایننس کوین (BNB)

BNB یکی از ۵ توکن برتر از نظر ارزش بازار است. ایا کسی وجود دارد که از صرافی ارز دیجیتال بایننس چیزی نشنیده باشد؟ این ارز دیجیتال بر خلاف اتریوم یا بیت کوین به شدت و همزمان در همه جهات در حال تکامل است. این کسب‌وکار در حال ساخت اکوسیستم وسیعی از کالا‌ها بوده است که در آن هر کسی می‌تواند چیزی را پیدا کند که مناسب آن‌ها باشد، برای مثال می‌توان به برنامه‌های غیرمتمرکز، صرافی‌های دیجیتال، سهامداری و تبادل P۲P اشاره کرد.

بزرگترین صرافی ارز‌های دیجیتال در جهان، بایننس، ارزش ذاتی بی‌نظیری را ارائه می‌دهد. این توکن همچنین دارای مکانیسم‌های تنظیم قیمت جذابی است که هدف آن رشد مداوم قیمت است:

 • لانچ پد بایننس: امکان دستیابی زودتر توکن‌های تازه را فراهم می‌کنند. اما خرید BNB برای مشارکت الزامی است، این انگیزه‌ای برای خرید فراهم می‌کند، بنابراین نرخ BNB اغلب در زمان لانچ‌پد‌ها افزایش می‌یابد.
 • معمولاً نشانگر رشد طولانی مدت در مکانیزم سوزاندن تهاجمی است که در آن توکن به طور فعال سوزانده می‌شود.
 • سپرده‌گذاری BNB: تقاضای BNB منجر به افزایش قیمت این توکن می‌شود.

بایننس کوین توکنی در حال توسعه و اصلی‌ترین رقیب اتریوم است. علاوه بر این، زنجیره هوشمند بایننس، شبکه بلاک چین خود پروژه، وجود دارد. در نتیجه، BNB به روز‌رسانی شده و پیش‌بینی می‌شود که این کوین بازدهی قابل توجهی در آینده برای سرمایه‌گذاران فراهم کند.

۲- اتریوم (ETH)

اتریوم دومین ارز دیجیتال پرسود در لیست است. این شبکه بستری برای ایجاد بسیاری از پروژه‌های ارزهای دیجیتال است. زنجیره هوشمند بایننس تقلیدی از شبکه اتریوم است. اتریوم و همچنین بیت کوین وضعیت کل بازار کریپتو را بازگو می‌کنند. این پروژه دارای یک اکوسیستم بزرگ و میلیون‌ها نفر کاربر است. نقش اتریوم در برنامه‌های غیرمتمرکز باعث می‌شود سرمایه‌گذاری در یک توکن ایمن و قابل اعتماد باشد.

اتریوم دومین ارزدیجیتال پرسود

دلایل رشد احتمالی توکن ETH:

 • اتریوم از سپتامبر ۲۰۲۲ از الگوریتم اثبات کار به اثبات سهام تغییر یافت. مرج شبکه اتریوم را به یک پلتفرم مقرون به صرفه، مقیاس‌پذیر و سازگار با محیط زیست تبدیل کرد.
 • عرضه ۹۰ درصد کاهش یافت. چنین کاهش گسترده‌ای منجر به افزایش قابل توجه قیمت و احتمالاً رشد کل بازار کریپتو خواهد شد. علاوه بر این، به‌روزرسانی لندن، مکانیزم سوزاندن اتریوم را اضافه کرد که باعث کاهش بیشتر قیمت کوین شد.
 • اتریوم جامعه گسترده‌ای دارد. این شبکه دارای یک گروه متشکل از مهندسان حرفه‌ای و باهوش است که دائماً در حال کار بر روی پروتکل اتریوم هستند.

پیشرفت‌های بلاک چین به توکن این امکان را می‌دهد تا موقعیت خود را برای مدت زمان طولانی قبل از رسیدن تدریجی به بالاترین اهداف از نظر قیمت و سرمایه، حفظ کند. حتی این فرضیه وجود دارند که ارزش‌گذاری بازار اتریوم از بیت کوین پیشی خواهد گرفت.

۳- لینک (LINK )

یکی دیگر از توکن‌های برتر در ماه نوامبر، لینک است. این پروژه با هدف ارائه داده‌های بخش‌های مختلف بلا‌ک‌چین ایجاد شده است. این بر اساس مفاهیم اوراکل بلاک چین عمل می‌کند. از آنجایی که چین‌لینک این بازار را اختراع کرد، بسیاری از پروژه‌های ارز‌های دیجیتال از اوراکل‌های چین‌لینک در عملیات خود استفاده می‌کنند که به ما امکان می‌دهد پایداری طولانی‌مدت این کوین را ارزیابی کنیم.

دلایل رشد احتمالی توکن LINK:

 • شرکای این پروژه در حال گسترش است. این اتفاق اهمیت زیادی دارد چرا که شرکا سنگ بنای تحویل داده‌ها به بلاک چین را تشکیل می‌دهند. اتحاد این شرکت با شرکت‌های با نفوذی مانند SWIFT و گوگل کلود شهرت زیادی به دست آورده است.
 • شرکت‌های بزرگ جهانی به طور فزاینده‌ای به حوزه ارز‌های دیجیتال علاقه‌مند می‌شوند. این تلاش ممکن است به عنوان پیوندی بین سیستم‌های مالی متمرکز و غیرمتمرکز عمل کند.
 • در جهان امروزی، داده‌ها مانند طلا عمل می‌کنند. سپرده‌گذاری در این پروژه ممکن است به عنوان یک معامله برد-برد تلقی شود.

۴- کیک (CAKE)

آخرین توکن در لیست بهترین توکن‌های ماه نوامبر در لیست ما، توکن بومی صرافی ارز دیجیتال پنکیک سواپ است. یکی از شناخته شده‌ترین صرافی‌های غیرمتمرکز که در زنجیره هوشمند بایننس معرفی شده است، همین صرافی است. این پلتفرم به لطف میزبانی در زنجیره هوشمند بایننس که هزاران کاربر را جذب می‌کند و بر افزایش قیمت توکن بومی تأثیر می‌گذارد، سریع و ارزان است. پنکیک سواپ اکنون به کاربران این امکان را می‌دهد که توکن‌ها را بخرند و بفروشند، پول را در استخر‌های نقدینگی بگذارند، به فارمینگ بپردازند، کارت‌های پیش‌بینی بخرند و لاتاری بازی کنند.

پنکیک سواپ مسابقاتی را برای معامله‌گران به صورت دوره‌ای برگزار می‌کند. توکن بومی کیک برای همه خدمات اکوسیستم، از جمله رای دادن، خرید بلیط بخت آزمایی، پرداخت مشوق‌ها برای شرط‌بندی و کشاورزی، و موارد دیگر استفاده می‌شود.

 • دلایل رشد احتمالی توکن CAKE:
 • گسترش پایگاه کاربر
 • پذیرش مالی غیرمتمرکز
 • این پروژه یک صرافی غیرمتمرکز را ارائه می‌دهد که یک راه حل مستقل و ممتاز است.
 • بایننس از حامیان این پروژه است.
 • با توجه به رشد تصاعدی محبوبیت صنعت دیفای و این واقعیت که صرافی از شبکه محبوب BSH استفاده می‌کند، می‌توانیم با اطمینان انتظار گسترش پایگاه کاربران صرافی و در نتیجه رشد محبوبیت CAKE را داشته باشیم.

در نهایت

بازار نزولی ارز‌های دیجیتال اکنون نقاط ورودی مناسبی را برای این توکن‌ها ایجاد کرده است. با این حال در زمان سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال به یاد داشته باشید که پولی را در بازار بگذارید که به آن نیاز ندارید.

نکته: توجه داشته باشید این متن صرفاً با هدف راهنمایی و آشنایی شما نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال، ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیم‌ها یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست