افزایش ۷۰ درصدی قیمت رمز ارز Axie Infinity

افزایش 70 درصدی رمز ارز Axie Infinity

در چند روز گذشته از هفته اول اکتبر سال ۲۰۲۱، تیم توسعه دهنده غول بازی‌های NFT، پلتفرم Axie Infinity، مبلغ ۶۰ میلیون دلار طی ایردراپ به خریداران اولیه منتقل کرده است و ویژگی های سهام را با درصد بازدهی سالانه تا ۳۸۵ درصد اضافه کرده است. دارندگان رمزارز AXS توانستند چند ماه زودتر برخی از این سودها را بدست آورند. این بازی از پوکمن الهام گرفته شده و قیمت رمز ارز آن در ۲۴ ساعت گذشته ۳۸.۵ درصد و در هفت روز گذشته ۷۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش وبسایت decrypt روند صعودی قیمت آکسی از ساعت ۳ بامداد به وقت UTC دیروز آغاز شد و تا صبح ادامه داشت. قیمت یک توکن AXS در ساعات اولیه ۳ اکتبر و در حوالی ۱ بامداد به ۱۱۹.۹۲ دلار رسید. بر اساس داده های CryptoSlam، فروش NFT نیز در روز گذشته ۵۰ درصد افزایش یافته است، اگرچه در هفته گذشته ۱۰ درصد کاهش داشته است. تاکنون، سرمایه گذاران ۱.۱۷ میلیارد دلار در AXS سرمایه گذاری کرده اند.

بازی Axie Infinity مکانیزمی به نام “بازی برای کسب درآمد” را رواج داده است، به این ترتیب بازیکنان می‌توانند با پیروزی در نبردها، تکمیل مأموریت ها و معامله NFT، توکن های AXS و NFT های ارزشمند را به دست آورند. اگرچه در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ دلار برای شروع بازی باید خرید انجام داد، Axie Infinity در اقتصادهای نوظهور محبوب است، جایی که با استفاده از NFT های مناسب می توان اجاره خانه و برخی از هزینه‌های دیگر را پرداخت کرد.

تحقیقات دیروز پلتفرم Messari ارزش بازار Axie Infinity را ۲۹.۹ میلیارد دلار عنوان نمود که به این ترتیب پس از Activision Blizzard ،Nintendo ،Roblox و Electronic Arts پنجمین شرکت بزرگ بازی های ویدیویی خواهد بود. چیزی که برای بازیکنان جذاب است این است که AXS یک نشانه حکمرانی است، به این معنی که دارندگان توکن می توانند AXS خود را در نظر بگیرند تا در مورد آینده توسعه بازی رای دهند. این شبیه به داشتن سهام در یک شرکت مشارکتی است، اگرچه بزرگترین سرمایه گذاران هر رمزارزی در نهایت تصمیم می گیرند چه اتفاقی می افتد.

۵/۵ - (۴ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست